Wersja 1.130 - komentarze

DeletedUser4614

Guest
Mamy nadzieję, że jednostki z Wirtualnej Przyszłości, która zawita do nas w przeciągu kilku tygodni, przypadną Wam do gustu!

polonistka pisała mi pamiętne "styl." hahaha

powinno brzmieć:

(...) które zawitają (...)
 

DeletedUser7795

Guest
- Brak skrótu klawiszowego do pominięcia ruchu jednostki.
- Okno tawerny dalej będzie wyskakiwać.

Kiedy można się spodziewać wprowadzenia ?
 

bartekmod

Książę
Mamy nadzieję, że jednostki z Wirtualnej Przyszłości, która zawita do nas w przeciągu kilku tygodni, przypadną Wam do gustu!

polonistka pisała mi pamiętne "styl." hahaha

powinno brzmieć:

(...) które zawitają (...)

która (Wirtualna przyszłość) zawita... teoretycznie jest dobrze, ale ja bym się skupił zaś na dacie paru tygodni, czy parę można w tym przypadku liczyć jako dwa tak jak powinno być i za pół miesiąca dostaniemy wirtuala?
 

DeletedUser15836

Guest
Mamy nadzieję, że jednostki z Wirtualnej Przyszłości, która zawita do nas w przeciągu kilku tygodni, przypadną Wam do gustu!

polonistka pisała mi pamiętne "styl." hahaha

powinno brzmieć:

(...) które zawitają (...)
Jest poprawnie - to Przyszłość zawita ;)

"parę", to też kilka, podejrzewam, że do końca wakacji będzie WP.
 

DeletedUser15227

Guest
Idea pokazywania zwrotu z arki świetna, wykonanie fatalne. Po pierwsze, ktoś nie zwrócił uwagi że w wysokich poziomach bonus z Arki wzrasta o 0.1%. Po drugie obecna informacja sama w sobie nic nie ułatwia. Logiczne jest że przydatne byłoby gdyby wsad i zwrot były już podsumowane. Trudno policzyć w myślach 4-tero cyfrowe wrzutki :p
 

DeletedUser15836

Guest
Idea pokazywania zwrotu z arki świetna, wykonanie fatalne. Po pierwsze, ktoś nie zwrócił uwagi że w wysokich poziomach bonus z Arki wzrasta o 0.1%. Po drugie obecna informacja sama w sobie nic nie ułatwia. Logiczne jest że przydatne byłoby gdyby wsad i zwrot były już podsumowane. Trudno policzyć w myślach 4-tero cyfrowe wrzutki :p
Część bonusu Arki czasami nie była uwzględniana podczas przeliczania informacji o bonusie, mimo że po zakończeniu poziomu przyznawana była właściwa nagroda. Zostało to poprawione.

A czasem to nie jest właśnie to?

Choć podsumowania brakuje.
 

DeletedUser9827

Guest
Nie ma tego w opisanych zmianach, ale na mobilce po wygranej walce wyskakuje teraz taki mały pop-up z napisem "wygrana". Po jaką cholerę? To tylko przeszkadza, bo
a) zabiera czas
b) zasłania mi połowę moich jednostek i nie wiem, czy są ranne albo w ogóle martwe

Przecież tyle lat się w to gra i bez tego wnerwiającego okienka też wiedziałem, czy wygrałem walkę czy nie.
 

DeletedUser7795

Guest
Jest sporo małych rzeczy, które powinny być wprowadzone dwie wersje temu m. in.: skrót do pominięcia ruchu jednostki. Czemu nie mogli posiedzieć dłużej przy tej wersji i te zmiany wprowadzić?
 

DeletedUser17255

Guest
Drobna korekta do opisu zmiany:
Z założenia Czołg antygrawitacyjny miał być silną jednostką, jednak z czasem zdaliśmy sobie sprawę, że powinien być jednostką bezużyteczną.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Drobna korekta do opisu zmiany:
Z założenia Czołg antygrawitacyjny miał być silną jednostką, jednak z czasem zdaliśmy sobie sprawę, że powinien być jednostką bezużyteczną.

I dlatego zrobiliśmy z nią to co z działem kinetycznym.
Następni w kolejce są włócznicy, niektórzy nawet w oceanicznej z powodzenie stosują ich w armiach obronnych, to niedopuszczalne.
 

DeletedUser17255

Guest
Drobna korekta do opisu zmiany:
Z założenia Czołg antygrawitacyjny miał być silną jednostką, jednak z czasem zdaliśmy sobie sprawę, że powinien być jednostką bezużyteczną.

I dlatego zrobiliśmy z nią to co z działem kinetycznym.
Następni w kolejce są włócznicy, niektórzy nawet w oceanicznej z powodzenie stosują ich w armiach obronnych, to niedopuszczalne.
W głowę zachodzę, jak to ma zachęcać graczy do zmiany epok :) Czy z faktu, że używam na mapach wyprawa w EO dronów z EJ i plutonu uderzeniowegom wynika, że nie zmienię epoki na WP ? Używanie jednostek ze wcześniejszych epok jest następstwem tego, że te z nowszych epok są zwalone i słabo przemyślane.
 

McPietro

Wójt
Mamy nadzieję, że jednostki z Wirtualnej Przyszłości, która zawita do nas w przeciągu kilku tygodni, przypadną Wam do gustu!

polonistka pisała mi pamiętne "styl." hahaha

powinno brzmieć:

(...) które zawitają (...)
A nieprawda. Powinno właśnie brzmieć "która zawita", bo nie chodzi o to, że zawitają jednostki, tylko zawita Wirtualna Przyszłość, a to dopiero w niej będą te jednostki. :-)
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Czy mi się wydaje, ale chyba zmieniły sie piorytety podczas motywek, jak zawsze SW w pierwszej kolejności były motywowane, tak teraz na końcu
 

bartekmod

Książę
jako tako ŚW nigdy nie były motywowane w pierwszej kolejności bo na początek szły Czarna wieża, Wielki most, Siedziba Lorda i dalej te idą na początku - natomiast zgadza się, świątynie wiedzy są teraz motywowane po św obserwatoriach a nie przed, ale to może dlatego że dając tyle samo PR dają mniej kasy od obserwatoriów
 

bartekmod

Książę
a to masz chyba jakiś błąd bo ja mam jakieś 85 budynków zmotywowanych, a szachownica wciąż bez gwiazdki jest
albo ktoś Ci ją ręcznie zmotywował po prostu
 

DeletedUser17255

Guest
Czy mi się wydaje, ale chyba zmieniły sie piorytety podczas motywek, jak zawsze SW w pierwszej kolejności były motywowane, tak teraz na końcu
Też to zauważyłem :(
Prawdopodobnie SW okazała się zbyt potężnym budynkiem :p No i teraz gracze będą chętniej zmieniać epoki.
 

DeletedUser16730

Guest
Ponieważ Forge of Empires jest grą, w której głównym celem jest podróż przez epoki, chcemy zachęcić naszych Graczy, aby to właśnie robili.

Zachęcić? :D :D :D
Jaki piękny eufemizm.
To się mój drogi Shelianie nazywa zmuszanie. Równie dobrze złodziej mógłby pisać, że się włamał żeby pożyczyć telewizor.
 

DeletedUser15227

Guest
Teraz czołgi z EP jeszcze lepiej biją OP na automacie. Dziękuję Inno :)
 
Do góry