Wersja 1.129 - komentarze

DeletedUser11629

Guest
"Kliknięcie w tle przy otwartym oknie wyboru surowców w Wyprawach gildyjnych teraz ponownie będzie zamykało okno wyboru surowców."

Dzięki bogom Inno! To było upierdliwe jak leniwa mucha.

A kiedy łotry wrócą na swoje miejsce, na początek listy jednostek lekkich?
 

DeletedUser4614

Guest



dodacie mozliwosc zbierania ZBIORÓW za 5 diamentów na APPCE MOBILNEJ?

czemu nie chcecie zarabiac real kasy!!!?!?!?!?!?!
 

DeletedUser19956

Guest
Wyciągnijcie gdzieś na główne okno przycisk od Historii wydarzeń i Wspieranych pereł (albo chociaż skrót klawiaturowy działający z okna miasta). Przeklikiwanie się przez ratusz za każdym razem jest upierdliwe. Thx.
 

hddk

Hrabia
Nie wiem jak u innych, ale ja u siebie nie widzę wyszukiwarki w inwentarzu ani opcji przełączania między światami, ani w Ustawieniach, ani pod przyciskiem do wylogowania. Czy dodane zostało nowe DW - nie mam dziś już jak sprawdzić :) Bonus z arki widać, choć rzeczywiście przydałaby się też suma.
 

bartekmod

Książę
trochę się pododaje w pamięci dla ćwiczenia umysłu :p
ale faktycznie mogłaby być suma, chociaż nie rozwiązuje to "problemu", ponieważ umowy dotyczą wpłat 190% z Arka na 80 lvl, a jak ktoś ciągnie Arkę wyżej i na tych kilku % zarabia to i wciąż będzie musiał ręcznie obliczać 190% zwrotu bo jemu będzie wyświetlany większy bonus i nie można go przenieść bezpośrednio na wpłatę
 

DeletedUser17530

Guest
@Shelian ten bonus z arki pokazuje tylko dla pełnych procentów. Mam arkę 91,8%, a pokazuje bonus dla arki 91%
 

DeletedUser15437

Guest
Czy nie lepiej by było aby info o bonusie z Arki było sumą zwrotu tj. To co zapewnia Arka + standardowy zwrot?
Myślę, że byłoby czytelniej.
 

hddk

Hrabia
Opcja zmiany świata i wyszukiwarka właśnie się u mnie pojawiły :) Wcześniej mimo relogów nie było ich na żadnym świecie.
 

DeletedUser4282

Guest
Czy dodane zostało nowe DW - nie mam dziś już jak sprawdzić :)
Dzienne wydarzenie jeszcze było przed aktualizacją czyli od 28 06 z nowymi zadaniami (bitwy) .
Aktualizacja podoba mi się a szczególne opcja zmiany serwera bez wylogowania
 

bartekmod

Książę
moglibyście troszkę to okienko zmiany świata zmienić (hihi, maślanie to brzmi), bo mi trzecią linijkę w Aktywne Światy ukrywa i trzeba przewijać, zasłonięty mam 7 świat przez Sugestie ze światem 8 gdzie nie zacząłem gry, a żeby było śmieszniej połowę okna zajmują pod spodem Dostępne Światy, która to część jest pusta i wygląda na zbędną
 

DeletedUser14403

Guest
co chwile wywala czat po aktualizacji ,logowanie na światy wielki +
 

kooboo

Szlachcic
Chciałbym zgłosić, że funkcjonalność "świnki" - bonusu Arki jest chyba zaburzona? Podaje niewłaściwe dane, tj. tylko 1,9. Proszę zobaczyć w wyliczenia:

Właśnie wrzuciłem znajomemu w Krakena na 1. Baza zwrotu z 1 miejsca to 260pr. Wrzutka na 1,9 to 494.
Ale moja Arka ma poziom 82, która daje zwrot 1,902. W związku z tym mój zwrot wynosi 494,52, a po zaokrągleniu 495pr. Świnka wyświetla 494.
To samo tyczy się medali.
Bazowy zwrot to 9206. Świnka wyświetla +8285, a przecież otrzymam +8304.

Czy to tak miało działać, że wyświetla max. 1,900?

Załączam zrzut ekranu.
 

Załączniki

  • Swinka.jpg
    Swinka.jpg
    125,4 KB · Wyświetlenia: 10

kasia2389

Arcyksiążę
CHciałbym zgłosić, że funkcjonalność "świnki" - bonusu Arki jest chyba zaburzona?
Tak właśnie jest, ale to jeszcze bardzo młoda Świnka, praktycznie nietestowana na testowym więc może mieć błędy, zwłaszcza, jeśli programiści niezbyt dobrze opanowali niuanse matematyczne, obliczenia procentów to nie są proste rzeczy. Pewnie zapomnieli że są jeszcze dziesiąte części procenta, moja miała 79,5 i też były różnice.
 

DeletedUser14403

Guest
U mnie takich problemów nie ma, w gildii też nikt nie zgłaszał czegoś takiego :) Może to twój dostawca internetu jest problemem hehehe
Rozumiem że 3 dostawców internetu zgadało się zaraz po aktualizacji ,"przypadek ? " nie sądzę :D:D:D,juz jest ok .
 
Do góry