Wersja 1.127 - komentarze

DeletedUser7795

Guest
Fajnie, że zoom nie będzie przełączał się automatycznie na średni poziom ale brakuje mi następującej zmiany:

Zamiast wyskakującego okna tawerny dajcie komunikat tak, jak przy wsparciu automatycznym.
 

bartekmod

Książę
jak miło przeczytać, że błąd który zgłaszałem w 2016 roku zostaje naprawiony :) jako że był mało istotny i nie wpływał na rozgrywkę to nie dziwię się że był nisko na liście priorytetów, ale takie miłe zaskoczenie że został uwzględniony w ogólnych pracach nad grą :)
 

DeletedUser15836

Guest
Paski postępu zostały teraz dodane również do okna przeglądu Pereł Architektury w Ratuszu, dzięki czemu będziecie mieli lepszy podgląd aktualnej sytuacji w Perłach, w które inwestujecie.
Nie było tego? Jakoś nie zauważyłem ;)

  • Przewijanie w oknie zarządzania armią było możliwe tylko gdy kursor znajdować się bezpośrednio nad portretem jednostki. Teraz będzie możliwe również jeśli kursor będzie nad tłem.
Troszkę nie po polsku ("znajdować") ;)

  • Otwarcie gry w bardzo małym oknie przeglądarki mogło spowodować zniknięcie okna czatu. Teraz skalowanie zostało poprawione, a czat nie powinien już znikać.
Mam nadzieję, że błąd, który pojawiał się czasem przy skalowaniu i powrocie na pełny ekran też będzie poprawiony, bo czat znikał i nie wracał.

  • Informacje w Perłach Architektury dotyczące produkcji na obecnym i kolejnym poziomie danej Perły uwzględniały epokę Gracza przeglądającego, zamiast właściciela Perły, co mogło wywoływać niejasności. Teraz wyświetlane informacje będą lepiej oddawały aktualny stan przeglądanej Perły Architektury.
W jakich perłach ma znaczenie epoka gracza w opisie?
 

DeletedUser1495

Guest
A oddalenie jak było spieprzone tak jest dalej po przelogowaniu dalej jest największe zbliżenie masakra
 

DeletedUser15836

Guest
"Z bieżącej epoki". Nigdy nie zwróciłem na to uwagi ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Oddalenie miasta nie będzie się przełączało na średni poziom, tak? Po co umieściliście to na liście zmian skoro dalej jest tak jak było?
 

DeletedUser14851

Guest
masakra z tym gvg. powinni to naprawic jak najszybciej bo walczyc sie nie da. I nie powinni czekac az sie uzbiera kilka bledow tylko po cichu naprawic to. co juz sie gra poprawia to za chwile jakies babole wrzucaja.
 
Do góry