Wersja 1.126 - komentarze

DeletedUser18840

Guest
Ja mam ten budynek z reklamami, ale tylko na telefonie. Moze dziala to tylko na android?
 

DeletedUser16711

Guest
Tragedia z tym oddalaniem/przybliżaniem
ale przynajmniej kolejne rozszerzenie jest :)
 

DeletedUser4614

Guest
"Rozszerzenia terenu za medale dla nadchodzącej epoki są już dostępne!"

a gdzie nasze drugie rozszerzenie ?! ?!?!?!?!
 

DeletedUser19336

Guest
Jeszcze jedno - po co z powrotem zmieniliście wyłączanie okna powiadamiającego o skończeniu komuś lvl perły że wyłącza się przez klik w tle? Już ten temat był wałkowany kiedyś i było ok, że wyłączało się przyciskiem ok. Teraz pojawia się kiedy samo chce i przypadkowo jest wyłączane zanim się zobaczy co tam w ogóle jest. Z tego co wiem to miało być wprowadzone jakieś opóźnienie tego kliku w tle a nic takiego nie ma, okno znika od razu. O co chodzi?

Chodzi o to że nie każdy musi mieć takie same odczucia. Mnie to klikanie na OK wkurzało więc z dużą ulgą przyjąłem tę zmianę.
 

DeletedUser16965

Guest
sprawdzam mape gvg, wracam do miasta oddalam teren, robię wyprawę wracam oddalam teren, ograbię sąsiada wracam oddalam teren, wchodze na mapę świata wracam oddalam teren, robie badanie wracam oddalam teren, wchodzę do miasta na ręczną motywkę wracam oddalam teren

 

bartekmod

Książę
No właśnie, dlaczego "rozszerzenia" były tylko jedno?

Teraz po doświadczeniu tego zmienianego mi na siłę oddalenia proszę o przekazanie do Niemiec do odpowiedzialnego za to programisty:
Zastosuj się do obyczajów średniowiecznej Japonii na której się wzorujecie w nowej epoce i honorowo sam zwolnij się z pracy!
 

Valhan

Wójt
No właśnie, dlaczego "rozszerzenia" były tylko jedno?

Teraz po doświadczeniu tego zmienianego mi na siłę oddalenia proszę o przekazanie do Niemiec do odpowiedzialnego za to programisty:
Zastosuj się do obyczajów średniowiecznej Japonii na której się wzorujecie w nowej epoce i honorowo sam zwolnij się z pracy!

Sepuku albo harakiri od razu :D :D
A co do tego przybliżenia to jestem również za, żeby przekazać Niemcom żeby kopnęli się w czoło :)
 

DeletedUser16730

Guest
sprawdzam mape gvg, wracam do miasta oddalam teren, robię wyprawę wracam oddalam teren, ograbię sąsiada wracam oddalam teren, wchodze na mapę świata wracam oddalam teren, robie badanie wracam oddalam teren, wchodzę do miasta na ręczną motywkę wracam oddalam teren

To pewnie w następnej aktualizacji nie cofną tej wspaniałej zmiany tylko dodadzą nowe osiągnięcie. NAJLEPSIEJSZY ODDALACZ.
 

DeletedUser14851

Guest
a ja myslalem ze nowa myszka sie popsula :) Jak to szybko czlowiek przyzwyczaja sie do wygody :)
 

DeletedUser14403

Guest
Jak ruszam myszką w góre i w dól to mi sie czat globalny przewija w góre i w dół masakra jakaś :mad:
 

DeletedUser19770

Guest
"Po powrocie do miasta z różnych obszarów gry oddalenie ekranu będzie automatycznie ustawiane na średni poziom."

Rollback please. W poprzedniej wersji zapamiętany był zawsze poprzednio ustawiony zoom i to było świetne.
Bardzo chętnie poznałbym powód tejj zmiany. Jeśli to jest podyktowane jakimiś technicznymi wymogami to jeszcze do przełknięcia (choć łatwo się udławić, bo w poprzedniej wersji jakoś jednak działało czyli da się), ale jeśli to wprowadzono wedle starej dobrej zasady "bo tak" ze względu na czyjeś widzimisię no to przecież aż się cisną na język wulgaryzmy.

Może odblokować opcję zapisu poprzedniego zooma za diamenty? :?
 

DeletedUser7795

Guest
No po prostu pięknie.
Przypadkowy klik poza okienko informujące o zakończeniu poziomu perły w momencie pojawienia się go i całe info poszło w pizdu.
Kolejna sprawa to oddalanie widoku miasta co kilka chwil do maksumim, bo jakiś mundry inaczej lepiej wie jak jest dla mnie lepiej.

Cofnąć te zmiany i to piorunem!
 

kasia2389

Arcyksiążę
Jak ruszam myszką w góre i w dól to mi sie czat globalny przewija w góre i w dół masakra jakaś :mad:
Jest taka przypadłość, trzeba kliknąć w suwak, a w przyszłości po przesunięciu puścić przycisk przed przesunięciem myszki poza okno czatu.
Tak mały żenujący bug jak ten z tym oddaleniem ekranu.
Wyszedł im bug i postanowili go puścić jako fraeture :).

KIEDY WRESZCIE JAKIŚ COMMUNITY MANAGER SIĘ WYPOWIE?
 

DeletedUser7795

Guest
@miszczpawel po to abym wiedział u kogo skończył się poziom, jakie plany perły dostałem i ile PR wpadło do inwentarza.
 
Do góry