Wersja 1.126 - komentarze

DeletedUser14806

Guest
W rzadkich przypadkach możliwe było nie posiadanie żadnego lub posiadanie kilku sztabów na danej mapie GvG. Nie powinno to już mieć miejsca, jednak gdybyście spotkali się z taką sytuacją - skontaktujcie się z nami.

Od początku gvg nie widziałem takiego przypadku! Ale oni go dostrzegli o chwała im za to! A że ludzie łamią regulamin mówiący o zakazie używania programów do klikania nie słyszeli! To się nadaje do programu Kabareton. Zastanawiam się w ogóle po co jest ten punkt w regulminie mówiący o zakazie, przcież oni nikogo odkąd jest gra za to nie ukarali! Ale jak zgłosisz kogoś za to, ciebie mogą ukarać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
A może byście się wypowiedzieli w kwestii poruszonej przez @rotszild ?
Ale po co, lepiej udawać, że problem nie istnieje.
 

DeletedUser19751

Guest
  • Rozszerzenia terenu za medale dla nadchodzącej epoki są już dostępne!"
    Jeśli dobrze rozumiem, szykuje się nowa epoka? :)
 

bartekmod

Książę
  • Po powrocie do miasta z różnych obszarów gry oddalenie ekranu będzie automatycznie ustawiane na średni poziom.
Błąd, powinno automatycznie ustawiać poziom wybrany przez Gracza !!! Teraz co chwila będę musiał sobie zmieniać, bo jakiś ******* **** 8********* ******* ****** ***** ******** ******* (same niecenzuralne słowa) wie lepiej za mnie, jakie oddalenie jest dla mnie najlepsze?
 

DeletedUser19751

Guest
  • Po powrocie do miasta z różnych obszarów gry oddalenie ekranu będzie automatycznie ustawiane na średni poziom.
Błąd, powinno automatycznie ustawiać poziom wybrany przez Gracza !!! Teraz co chwila będę musiał sobie zmieniać, bo jakiś ******* **** 8********* ******* ****** ***** ******** ******* (same niecenzuralne słowa) wie lepiej za mnie, jakie oddalenie jest dla mnie najlepsze?
rany jaki Ty poszkodowany. musisz raz więcej obrócić kółkiem myszki...
 

bartekmod

Książę
rany jaki Ty poszkodowany. musisz raz więcej obrócić kółkiem myszki...

Nie ma znaczenia czy jest to jeden obrót kółkiem, 10 naciśnięć przycisku czy wpisanie 50 znaków na klawiaturze - liczy się sam fakt, że jest to dodatkowa czynność, której MOŻNA uniknąć nie wprowadzając takich idiotycznych pomysłów. "Rozmiar" tej czynności nie ma tu znaczenia
 

DeletedUser19751

Guest
to spisz listę swoich złotych myśli i wyślij ją do FoE w liście CV skoro masz taką wiedzę na ten temat.
Ja widzę to tak, kiedy nie było dodatkowego odsunięcia ekranu, pewnie narzekałeś że by się przydało. Ktoś podał Ci je na tacy, hmm na co by tu teraz ponarzekać. wystarczy przejrzeć forum i w bardzo dużej ilości wypowiedzi jest jedynie orgia użalania i żebractwa dlatego nikt nigdy nie będzie traktować czegoś takiego poważnie.
 

DeletedUser19751

Guest
a za Twój język w którym 50% to zakryte obelgi przez to że nie wątpię że Twój czas jest tak cenny że te kilka obróceń kółeczkiem myszki odbije się na Twojej karierze, sam się domyśl co sobą prezentujesz xD
 

DeletedUser

Guest
  • Po powrocie do miasta z różnych obszarów gry oddalenie ekranu będzie automatycznie ustawiane na średni poziom.
To jest naprawdę bez sensu. Może nie stanowi to jakiegoś problemu, ale kradnie kilka sekund. Nie każdy jest uczniem i ma sporo czasu, i kilka sekund może zdecydować czy zdążymy kliknąć produkcję zanim szef zobaczy co robimy w pracy ;):p
 

DeletedUser19751

Guest
no ja naukę mam dawno za sobą, może gdyby ludzie trochę skupili się na pracy to i z diamentami nie było by problemów :)
 

bartekmod

Książę
Gdzie ja piszę, że mam wiedzę na ten temat? Jaką wiedzę i na jaki? Ja tylko widzę jak jest teraz, a skoro tak jest to znaczy że może tak zostać tu nie potrzeba mi wiedzy informatycznej, wystarczy zwykła logika.
Jak nie było dodatkowego oddalenia to nie było. Zostało dane i teraz połowicznie zabrane, jaki to ma sens?
A mój język to nawet nie są przekleństwa, które skrypt forum zamienił na gwiazdki, a przypadkowa ilość gwiazdek przeze mnie napisana, nie liczyłem czy ich liczba pokrywa się z liczbą liter w popularnych przekleństwach. Można szukać wyrafinowanych słów wyrażających dezaprobatę lub dosadnie przekazać informując, że w cenzuralnych słowach tego ująć nie warto, wtedy jest to o wiele bardziej wymowne.
Natomiast Ciebie bawi utrudnianie życia innym i widać sprawia Ci to satysfakcję a to są już skłonności psychopatyczne, co w takim razie Ty sobą reprezentujesz?
Cały czas podkreślasz, że to tylko kilka kręceń kółkiem i jest to niewielkie utrudnienie. Pozwól że Ci to zobrazuję. Weźmy za przykład małą kwotę pieniędzy: 500 zł, które co miesiąc ktoś będzie Ci kradł z portfela. Jako iż jest to mała kwota, którą można zarobić bez problemu w kilka godzin nie będziesz na to zwracał uwagi. Jednak po kilku latach podliczysz, że mogłeś za to wybrać się na naprawdę wypaśną wycieczkę. Nie ma znaczenia czy ukradną Ci mało czy dużo, kradzież to kradzież.
Tak samo nie ważne czy pozbawią nas sekundy czy minuty. Marnotrawstwo czasu to marnotrawstwo czasu.
W działaniach Inno widać bylo wyraźną logikę: tutaj pozwalają zamykać tawernę poza grafiką tawerny a nie X dla oszczędności czasu, tutaj zdobyty plan pozwalają zamykać poza grafiką perły, nagrody z tych pierdółek wokół miasta też, gdzieś wprowadzają brak potwierdzenia anulowania, pozwalają działać poprzez klawiaturę, mnóstwo działań pozwalających zyskać chociaż kilka sekund, a tu nagle działanie zgoła odmienne przeczące dotychczasowej logice, zabierające czas. Jak to wygląda? Mega niepoważnie
 

DeletedUser19751

Guest
po co Ty mi się w ogóle tłumaczysz xD
"połowicznie zabrane, skłonności psychopatyczne, logika" ach po prostu ach stary
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12948

Guest
witam i mam pytanie ... kiedy przestanie wyskakiwać okienko tawerny po jej odwiedzeniu i będzie oznaczona tawerna w której nic nie możesz zrobić na liście w ratuszu tak jak ma to miejsce ze wsparciem ??
 

kasia2389

Arcyksiążę
  • Po powrocie do miasta z różnych obszarów gry oddalenie ekranu będzie automatycznie ustawiane na średni poziom.
Błąd, powinno automatycznie ustawiać poziom wybrany przez Gracza !!! Teraz co chwila będę musiał sobie zmieniać, bo jakiś ******* **** 8********* ******* ****** ***** ******** ******* (same niecenzuralne słowa) wie lepiej za mnie, jakie oddalenie jest dla mnie najlepsze?
Kto i po co wydał pieniądza na taką zmianę, którą gracze natychmiast oprotestują.

Skoro ustawiam sobie jakieś oddalenie, być może ustawiając jednocześnie odpowiednią dla mojego ekranu i oczu wartość powiększenia w opcjach przeglądarki, to chce by to było zachowane tek długo jak tego nie zmienię.
Jak to jest, że niektórzy uważają, ze wiedza lepiej co jest dla mnie lepsze, pomimo tego, ze nie są mną?




To powinno być ogłoszone w sekcji "wprowadzone bugi" a nie ulepszenia.
 

DeletedUser16730

Guest
Kto i po co wydał pieniądza na taką zmianę, którą gracze natychmiast oprotestują.

Bardziej mnie fascynuje co trzeba mieć w głowie żeby w ogóle wpaść na taki pomysł. Jak taki człowiek coś takiego wymyśli to co mu się wtedy wydaje? Że po co to wymyślił? Komu zrobił radość i przyjemność? Jak pomógł innym?

Narzekamy na głupotę innych, na polityków, kupujemy coś w sklepie co nie działa jak trzeba, wracamy do domu i psy wieszamy na producencie... po czym idziemy do swojej pracy i wymyślamy swój unikatowy debilizm. Nieprawdopodobne.
 

krzysw

Wicehrabia
Jeszcze jedno - po co z powrotem zmieniliście wyłączanie okna powiadamiającego o skończeniu komuś lvl perły że wyłącza się przez klik w tle? Już ten temat był wałkowany kiedyś i było ok, że wyłączało się przyciskiem ok. Teraz pojawia się kiedy samo chce i przypadkowo jest wyłączane zanim się zobaczy co tam w ogóle jest. Z tego co wiem to miało być wprowadzone jakieś opóźnienie tego kliku w tle a nic takiego nie ma, okno znika od razu. O co chodzi?
 

DeletedUser18754

Guest
Ja akurat widziałam przypadek gdzie były dwa sztaby, więc dobrze że naprawią. Co do automatycznego oddalania ekranu na poziom średni jest to po prostu irytujące, szczególnie jak ktoś już się zdążył przyzwyczaić do nowego oddalenia. Fajnie, że po usunięciu znajomego pasek już nie będzie przeskakiwał, szkoda tylko, że dopiero teraz. Nie jestem pewna czy dawanie terenu teraz ma sens, potem jak wejdzie nowa epoka ludzie będą pytać gdzie teren :p
 

DeletedUser19556

Guest
To mój pierwszy post na forum, choć gram ponad rok. Ale czegoś tak głupiego, nie mogłam przemilczeć...

"Po powrocie do miasta z różnych obszarów gry oddalenie ekranu będzie automatycznie ustawiane na średni poziom."

No aż słów brakuje...
 

DeletedUser11629

Guest
Szybko wprowadzili, zanim na becie zdążył się podnieść szum. Pewnie jaki kerownik wymyślił usprawnienie i musieli, bo nie wierzę, że przeciętnie inteligentni pracownicy Inno, którzy naprawdę grają w tą grę, mogli sami na to wpaść... A podobno są takie przypadku, @Bryfft kiedyś mówił o jednym.
 

DeletedUser9827

Guest
O co chodzi z tą nową chatą w mieście i opcją oglądanie w niej reklam? Tego nie było w opisie zmian?
 

DeletedUser15227

Guest
Reklamy lub budynek z reklamami można wyłączyć w opcjach. Mi wpadło z niego 7 sury i 2pr. Nie urywa, ale też nikt nikogo nie zmusza.
 

DeletedUser9827

Guest
Reklamy lub budynek z reklamami można wyłączyć w opcjach. Mi wpadło z niego 7 sury i 2pr. Nie urywa, ale też nikt nikogo nie zmusza.

Ja nie narzekam, ale dziwie się, że nigdzie tego nie ogłoszono i nagle pojawiła się taka opcja u mnie w mieście o.O
 
Do góry