Wersja 1.123 - komentarze

DeletedUser18754

Guest
Fajnie, że powtarzalne wróciły do normy, chociaż nadal jest duże opóźnienie w pomijaniu, rozumiem, że tego już się nie udało naprawić :p
 

DeletedUser16730

Guest
Ma ktoś jeszcze po aktualizacji ciemniejsze pole do pisania wiadomości? Czy mi się wzrok popsuł w południe, bo to co piszę jest mniej czytelne w trakcie pisania wiadomości. Nie tak, że się czytać nie da, ale jest mały dyskomfort.
 

Von Grun

Wicehrabia
Też zauważyłem tą zmianę, lecz nie odczuwam żadnego dyskomfortu z powodu ciemniejszego okienka.
 

Von Grun

Wicehrabia
Jak słońce wali po ekranie to nawet to białe pole z odpowiedziami jest u mnie nieczytelne, ale w takim przypadku zwyczajnie zaciągam roletę i wszystko wraca do normy. ;)
 

DeletedUser18754

Guest
Też mi się nie podoba, ale to już chyba tradycja, że trzeba coś zepsuć, żeby mieć co naprawiać :p
 

kasia2389

Arcyksiążę
  • Powiadomienie o osiągnięciu może zostać wyłączone niezwłocznie po jego pojawieniu się przez kliknięcie w nie, więc nie będziecie już musieli czekać, aż cała animacja się zakończy.

Okazuje się, że można zrobić coś dobrego. Dziękuję.

Więcej na testowym wprowadzono, że również okna nagród można zamykać klikając gdzie bądź.
 
Ostatnia edycja:

ISsKRA

Szlachcic
A macie może w wersji na telefon inny inwentarz niż zwykle? Biała czcionka z czarnymi obwódkami.... Kompletnie nieczytelna :( nawet towary mam na jakiś białych polach
 

ISsKRA

Szlachcic
Tak pasek wodotryskow też jest niezły.... Tylko to jest jeszcze do zniesienia... Biała czcionka na białym tle totalna porażka
 
Do góry