Wersja 1.122 - komentarze

Von Grun

Wicehrabia
Czy zapętlający się dźwięk podczas walk nie będzie już się zapętlał, czy to tak ma być i nie będzie poprawione?
 

DeletedUser17530

Guest
Czy zapętlający się dźwięk podczas walk nie będzie już się zapętlał, czy to tak ma być i nie będzie poprawione?

To jest nie ważne dla nich :D Na becie pytałem też, czy zlikwidują te wyskakujące okienka zasłaniające czat. Napisali, że to nie jest dla nich priorytetem. Dla nich ważne są takie zmiany jak ta poniżej :D

  • Ponownie dodaliśmy cień pod Srebrnikami w Tawernie znajomych, który został usunięty podczas ostatniej aktualizacji.
 

DeletedUser12625

Guest
Mam nadzieję że HTML5 na oficjalnych serwerach nie wejdzie za szybko, bo przez błędy to mogłoby uśmiercić grę. Event wiosenny pewnie wyjdzie jak będzie się zaczynało lato, a ewentualny event z okazji Mundialu wyjdzie na Boże Narodzenie :)
 

DeletedUser7795

Guest
"Dodaliśmy cień pod srebrnikami"

tenor.gif
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Nie będę już pastwić się nad bardzo istotną poprawką, jaką niewątpliwie jest cień pod srebrnikami. ;)
Dzisiaj dwukrotnie, podczas wrzucania pr w perłę, pojawił się błąd wewnętrzny i odświeżania strony. Nie muszę chyba pisać, jakie mogą być konsekwencje ... ;/
 

Amadeuss

Rycerz
no i jeszcze jest jedna bardzo ważna poprawka "Upewniliśmy się, że będziecie mieli możliwość uleczenia jednostek za Diamenty, nawet gdy w danym momencie produkowana jest kolejna jednostka w tym samym budynku." .... uspokoiłem się dopiero po kilkunastu godzinach .....
 

DeletedUser11629

Guest
Weeeeźcie, z tym dźwiękiem to już przesadzacie. Ja, dzięki super developerom, super programistom, super grafikom, a zwłaszcza dzięki najlepszej panience od kawy na wschód od linii Maginota - ja już od dawna gram z wyłączonym dźwiękiem i wyłączonymi animacjami... od trzech eventów w ogóle dużo mniej gram, przerzuciłam się na Settlersów... polecam każdemu graczowi FoE :)
 

DeletedUser14806

Guest
Mam nadzieję że HTML5 na oficjalnych serwerach nie wejdzie za szybko, bo przez błędy to mogłoby uśmiercić grę. Event wiosenny pewnie wyjdzie jak będzie się zaczynało lato, a ewentualny event z okazji Mundialu wyjdzie na Boże Narodzenie :)

Tak się zastanawiam nad tym co napisałeś, Czy z grą może być gorzej niż jest? Chyba nie i co by nie było w następnej aktualizacji już gorzej gra chodzić nie będzie ;P
 

Amadeuss

Rycerz
po ostatniej "genialnej" aktualizacji próba poddania się w wyprawach skutkowała błędem i wywaleniem z gry ... ot taki szczególik, grunt że jest cień pod srebrnikami ;)
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
A za jakie przewinienia dwukrotnie błąd wewnętrzny przerwał u mnie wrzucanie pr w perłę? :?;)
 

DeletedUser16730

Guest
Czyli wiadomo jak będzie wyglądała Wersja 1.123

Poprawki błędów

- Podczas walk dźwięk jednostek się zacinał i walił po uszach jak zrzędzenie teściowej. Zostało to zlikwidowane przez całkowite wyłączenie dźwięku w grze. Polecamy w nowej karcie otworzyć youtuba z piosenką Elektrycznych Gitar "Co Ty Tutaj Robisz"
 

Amadeuss

Rycerz
tak cień pod oczami kiedy przywrócą nam programiści ????
a te twarze starożytnych w wyprawach to żenada ....
 
Do góry