Wersja 1.119

Dyskusja w 'Ogłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Shelian, 06.02.2018.

 1. Shelian

  Shelian Zespół FoE Community Manager

  Dołączył:
  14.02.2014
  Płeć:
  Mężczyzna
  [​IMG]

  Drodzy Gracze Forge of Empires,

  Aktualizacja gry do wersji 1.119 odbędzie się 7 lutego. W czasie aktualizacji nastąpi krótka przerwa w dostępie do światów, przepraszamy za tę niedogodność.

  Poniżej znajduje się szczegółowa lista przeprowadzonych zmian:

  Zmiany i ulepszenia

  • Jak mogliście już zauważyć w aplikacji mobilnej zmieniliśmy nieco wygląd okna produkcji. Teraz zmiana ta będzie również dotyczyła wersji przeglądarkowej! Poza bardziej przejrzystym wyglądem, w przypadku budynków militarnych, znajdziemy również krótką informację, z jakim przeciwnikiem produkowane w tym budynku jednostki najlepiej się sprawdzą. Miejcie proszę na uwadze, że zanim zmiana będzie widoczna może minąć kilka godzin.
   [​IMG]
   [​IMG]
   [​IMG]
  • Poprawiliśmy nieco sposób w jaki opcja 'Wsparcia' wybierała budynek. Teraz korzystając z tej opcji zawsze w pierwszej kolejności motywowane będą budynki produkujące Punkty Rozwoju - malejąco według ilości produkowanych punktów - następnie budynki produkujące towary, potem produkujące medale, aż w końcu te produkujące Plany Pereł Architektury. Gdy wszystkie takie budynki będą już zmotywowane, wspierane będą pozostałe budowle.
  • W odpowiedzi na Wasze sugestie, zmieniliśmy odrobinę sposób wyświetlania kolejnego zadania jeśli poprzednie zadanie zostało odrzucone lub zakończone. Zmiana powinna zapobiec "wstrząsom", których niektórzy mogli doświadczyć.

  Poprawki błędów

  • Naprawiliśmy błąd wyświetlania w wyniku którego nagłówki budynków przykrywały okno podpowiedzi.
  • W rzadkich przypadkach walcząc w Wyprawach Gildyjnych mogliśmy natknąć się w drugiej fali na armię jednego z sąsiadów zamiast właściwej. Nie powinno to już mieć miejsca.
  • Przy próbie zapłacenia za technologię Diamentami pojawiał się błąd wewnętrzny jeśli do jej odblokowania brakowało monet i zaopatrzenia. Zostało to naprawione.
  • Naprawiono błąd w wyniku którego w zakładce rozszerzeń terenu w menu budowy pojawiły się przyciski 'wstecz' i 'dalej' - ów przyciski będą teraz ponownie występowały tylko w innych zakładkach.
  • Przycisk zwiadu nie zawsze pojawiał się nad statkiem po zakończeniu mapy kampanii. Teraz powinien pojawiać się niezwłocznie.
  • Sytuacja gdzie budynki i wydarzenia losowe przesłaniają inne elementy miasta nie powinna już mieć miejsca.
  • Dziwidło olbrzymie nie w każdej epoce zapewniało więcej zadowolenia. Zostało to poprawione.
  W międzyczasie nasi programiści pracują nad eventem karnawałowym oraz kolejną częścią Oceanicznej Przyszłości. Zajrzyjcie na nasz serwer Beta jeżeli chcecie być na bieżąco z wprowadzanymi aktualizacjami! :)

  Dziękujemy, że jesteście z nami!

  Jeżeli chcielibyście podzielić się z nami swoimi opiniami na temat wprowadzanych zmian, zapraszamy do specjalnego tematu na forum (klik) lub odwiedzenia naszej strony na Facebooku (strona widoczna tylko dla osób zalogowanych z Polski)! ;)

  Wasz,
  Zespół Forge of Empires
   

Do góry