Wersja 1.118 - komentarze

DeletedUser14061

Guest
Generalnie z tym Bezimiennym to tak trochę z deszczu pod rynnę. Wczoraj (po update) widziałem wyzwanie, w którym trzeba było odwiedzić 30 tawern, zapłacić 230k monet i 130k zaopatrzenia i zdobyć 3 "sektory" wyprawy gildyjnej poprzez negocjację. Nagrodą było 120k zaopatrzenia. No bardzo to opłacalne było...
 

DeletedUser18927

Guest
Moderatorzy i supporterzy piszą, że opinie graczy przesyłają do tych z Hamburga. Śmiem w to wątpić!
Niech przedstawią na to dowody... Swoje monity i odpowiedzi z Hamburga, abyśmy to widzieli albo jakieś linki.

Ale to co - na niemiecki tłumaczą czy jak? Chyba, że tak ogólnie jakoś opisowo...
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem Ryjoowka. Albo muszą znać niemiecki, jak pracują w supporcie i tutaj na forum jako moderatorzy (gdyż ponoć przekazywane są opinie graczy) albo tam, w Hamburgu, gdzie jest siedziba InnoGames mają tłumacza. Pytaj się moderatora Sheliana. Mnie nigdy to nie interesowało.
Zyleta1991 też należy do polskich współpracowników zespołu FoE.


Pracują nad tym.

Niestety nie jestem w stanie określić ile potrwa naprawa tych problemów.

Shelian, Dzisiaj o 19:53
To info Sheliana w sprawie usterek dźwiękowych, o których pisałem wcześniej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kasia2389

Arcyksiążę
A o co chodzi odnośnie aktualizacji zwiazanej z bankiem nasion z 10 na 20?
Bo bank do modernizmu dawał po 2 szt. każdego towaru, wyżej dawał po 4 szt. teraz zawsze daje po 4 szt.
Naukowcy z Inno potrzebowali ponad rok żeby to odkryć. Mieli pomysł co by zmniejszyć od modernizmu z 4 do 2, ale tak dostali po tylnej części ciała od społeczności bety, że bardzo szybko z tego zrezygnowali.
Jak zapewne wiecie nigdzie oficjalnie nie jest podane co i ile daje Bank.
 
Czyli Bank Nasion teoretycznie przy motywacji 200graczy powinien przy 2% dawac 4 razy nagrode a tak nie jest... Albo się mylę
 

DeletedUser17606

Guest
Zmiany na + pomysł żeby nie zabierać postepu do skrzyni pretendenta na + (tylko moim zdaniem powinno zabierać jeśli się wybierze skrzynie a nie zrobi zadania).
1. Trudność zadań powinna być dostosowana do wartości nagrody a nie jak kiedyś miałem jedyne sensowne albo lotry których mam wystarczająco i jako druga skrzynia duża skrzynia zaopatrzenia i wyskakuje 90 kilka razy skonczyć produkcje x15min do tego jeszcze inne zadania ( ale produkcja na mlotki jest irytująca) a jak bylo SW było wpłacić surke i pokonać ileś tam jednostek no halo ale coś chyba nie HALO. Moim zdaniem zadania powinny być dostosowane do wartości nagrody.
2. Kiedyś juz o to pytałem kiedy będzie można zrobic zbiory za jednym razem bez ograniczenia punktowego na pasku bo jednak wszystkich rozwinietych graczy którzy maja 300+ pr na zbiory robic je na kilka razy jest irytujace. Pomyślcie wiadomo są nagrody na PR podnoszone są perły na PR wiec skoro się gracze rozwijają po co ograniczać ich z czymś takim. Robie całe zbiory na raz nie majac ograniczenia PR potem podejmuje decyzje co z tym zrobić a nie na szybkiego kombinowac ile i gdzie wrzucić.

POZDRAWIAM
 

DeletedUser17220

Guest
2. Kiedyś juz o to pytałem kiedy będzie można zrobic zbiory za jednym razem bez ograniczenia punktowego na pasku bo jednak wszystkich rozwinietych graczy którzy maja 300+ pr na zbiory robic je na kilka razy jest irytujace.

Jest taka możliwość - kosztuje 5 diamentów.
 

DeletedUser14061

Guest
Podczas bitwy z dźwięków jednostek robi się pętla, która odtwarza się aż do momentu odświeżenia strony, mam nadzieję, że zostanie to naprawione w następnej aktualizacji
 

DeletedUser17530

Guest
Podczas bitwy z dźwięków jednostek robi się pętla, która odtwarza się aż do momentu odświeżenia strony, mam nadzieję, że zostanie to naprawione w następnej aktualizacji

W nadchodzącej aktualizacji 1.119 nie ma wzmianki na ten temat...
 

kasia2389

Arcyksiążę
Podczas bitwy z dźwięków jednostek robi się pętla, która odtwarza się aż do momentu odświeżenia strony, mam nadzieję, że zostanie to naprawione w następnej aktualizacji
Z cała pewnością zostanie naprawione, natomiast jest wielką zagadka co zostanie popsute, bo to, że coś popsuja jest pewne jak podatki.

Ja mam to naprawione cały czas i żadne dziwne dźwięki nie zakłócają mi gry, to tylko dwa kliknięcia.
 

DeletedUser16730

Guest
Podczas bitwy z dźwięków jednostek robi się pętla, która odtwarza się aż do momentu odświeżenia strony, mam nadzieję, że zostanie to naprawione w następnej aktualizacji

Poprzedni taki błąd tyle, że mniej uciążliwy bo nie powstawał za każdym razem i dotyczył tylko jednej jednostki poprawiali chyba ponad rok.

Postanowili wrzucać marne i nieprzetestowane aktualizacje co chwilę więc jak rozumiem IM to nie przeszkadza. IM nie bo ONI nie grają, ONI tylko sprawdzają stan konta, a tam dźwięki nie są uciążliwe.

żadne dziwne dźwięki nie zakłócają mi gry, to tylko dwa kliknięcia.

A jak będzie coś z obrazem to wyłączysz obraz?
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
A czy kiedyś wprowadzą możliwość zapraszania do znajomych 140 osób( czyli tyle ile możemy ich mieć), a nie tylko 80?
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Czyli zamiast wprowadzić jakieś sensowne zmiany, to w większości dają g.wnanie aktualizacje nikomu nie potrzebne
 

DeletedUser14109

Guest
Mam pytanie odnośnie wersji mobilnej (ostatnio nie dostałem tam odp. to piszę tutaj). Nie wiem jak wam, ale mi wydaje się, że łotry w armii zeszły na dalszy plan. Mając w ch jednostek przewijasz paluchem do skutku, aż do samego końca. Można skrócić ten czas wybierając epokę, w której nie masz woja i wtedy masz ich od razu. Jestem przekonany, że wybierając jednostkę (i teraz pytanie którą): szybką lub lekką? od razu na początku były łotry. Wg mnie to dziwie się, że nie ma do wyboru oddzielnej jednostki łotrów, btw. był taki pomysł?
 

DeletedUser15836

Guest
Były jako lekkozbrojne na początku, ale obecnie je przerzucili na koniec lekkozbrojnych, tak jak w wersji PC.
 
Do góry