Wersja 1.118 - komentarze

DeletedUser16730

Guest
1.109

https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/wersja-1-109.15029/

Jeśli grałeś na wielu światach, mogłeś użyć tylko specjalnych ofert (budynki, waluta wydarzeń itp.) na jednym z tych światów. Wychodząc na przeciw Waszym opiniom - teraz będziecie mogli je zakupić na każdym ze światów, na którym gracie.

1.118

https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/wersja-1-118.15613/

Wielu graczy wyrażało żal, że nie można skorzystać z ofert na innym świecie niż ten na którym się ona pojawiła. W związku z tym będzie teraz możliwość przyjęcia oferty zakupu przedmiotu na innym świecie niż ten, na który pierwotnie ją wystawiono. Pamiętajcie jednak, że w dalszym ciągu oferta może być wykorzystana tylko na jednym świecie.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Coś późno się pojawiło to ogłoszenie o aktualizacji do wersji 1.118... Nie spać!
Zdążysz przygotować miejsce na nowe rozszerzenia.

Wybór skrzyń w Codziennych wyzwaniach dość często powtarzał się u jednego gracza na kilku światach. Upewniliśmy się, że losowania będą przebiegały prawidłowo.

Często? Jak coś się dzieje zawsze, za każdym razem, bez wyjątków, to można powiedzieć, ze jest często? Raczej bardziej pasowało by tu słowo "ZAWSZE".

  • Nagroda z Banku nasion została zmieniona z 10 na 20 dla Graczy poniżej Epoki Modernizmu, aby była bardziej zgodna z wyższymi epokami.

Okazuje się, że można w sposób cywilizowany dokonywać zmian w perłach, bez krzywdzenia graczy, brawo WY.

Zauważyliśmy, iż wyzwania typu uzyskaj określoną populację lub zadowolenie nie były popularne i zostały usunięte. Obecnie tajemniczy Bezimienny będzie prosił o wpłaty monet lub zaopatrzenia.
Okazuje się, że jednak Wielki Brat patrzy.

Gra czasami wyświetla globalny ranking po odwiedzeniu innego gracza na ekranie gildii. Nie powinno to już mieć miejsca.

Czy nadejdzie taki czas, żeby wracać tam skąd się wyszło? Zrobili pierwszy krok na długiej drodze.
 

DeletedUser15836

Guest
Co to jest kojec do oswajania?

Zmiany w banku na plus :D

Co do dziennych wyzwań - ciekawie by było, gdyby postęp nie był zabierany JEŚLI nie wybraliśmy skrzyni, jeśli skrzynia została wybrana, powinno zabierać.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Czy nadejdzie taki czas, żeby wracać tam skąd się wyszło? Zrobili pierwszy krok na długiej drodze.
Niestety, jeszcze nie weszli ja już wrócili.

Gra wraca po prostu do zwykłego widoku miasta i znowu trzeba wchodzić do panelu gildii. No chelou!
W panelu wiadomości tez tak jest, ale w rankingu wraca się do rankingu, ale do strony "domowej"
Ogarnijcie się.
 

DeletedUser

Guest
Dlaczego w nowej wersji nie zostały usunięte "sznureczki" z obrzeży miast? Ten pomysł, to pomysł półgłówka! Pisałem już, że nie życzę sobie aby InnoGames traktowała mnie i innych graczy jak idiotów!
Rozszerzenia są zaznaczone jasnym, wyraźnym kolorem i wiemy gdzie je umieszczać ! Może programistom z InnoGames to potrzebne ale nie mnie i polskim graczom! Piszę raz jeszcze !
Idiotów to niech InnoGames szuka pośród swoich ludzi w Hamburgu albo w całych Niemczech!
 

kasia2389

Arcyksiążę
Dlaczego w nowej wersji nie zostały usunięte "sznureczki" z obrzeży miast? Ten pomysł, to pomysł półgłówka! Pisałem już, że nie życzę sobie aby InnoGames traktowała mnie i innych graczy jak idiotów!
Przykro mi, ale to nie jest "Koncert Życzeń" :)
Jak wykupisz wszystkie dostępne rozszerzenia to sznureczki znikną.
 

DeletedUser

Guest
Dlatego uważam, że sznureczki to pomysł idiotyczny, ponieważ gdy się je kliknie, to zaraz wyskakuje okno z zapytaniem, czy chcesz kupić diamentowe rozszerzenie i przeszkadza w grze, jak paski z ceną za zakończenie budowy za diamenty przy stawianiu budynków. Kolor jasno-zielony zaś pokazuje gdzie można umieszczać rozszerzenia i jest ładniejszy od tych "sznureczków".
Po drugie, dlaczego wciąż pojawiają są te idiotyczne znaczki, po ukończeniu technologii? Jak robię przez parę dni albo kilka, jakąś technologię, to wiem , że po jej ukończeniu mogę postawić konkretny budynek.
Nie potrzebuję jeszcze aby mi oznaczano w menu budowy, co mogę budować! Kolejny pomysł z tej kategorii! Potem, to dziadostwo miga. Jak miga ikona wiadomości, to płynne zbieranie np. monet ruchem ciągłym, poprzez przesuwanie myszką ustaje i trzeba pojedynczo klikać. Takie coś mi się robi na Grefientalu. Oczywiście zostało to zgłoszone do supportu, a oni olewają sprawę, choć napisałem im, że to nie sprawa pamięci operacyjnej komputera. To samo miałem na kompie z pamięcią RAM 8 giga. Drugi miesiąc, to zgłoszenie nie jest załatwione!
Zatem nie dość, że InnoGames traktuje ludzi jak idiotów, to jeszcze nie chce się im ruszyć swoich ciężkich 4. liter aby zlikwidować usterki! Ile się pisało o strzale , która pojawiała się stale po zalogowaniu do świata, przed rozpoczęciem eventów?! Tyle się pisało i nic! "Wysilili" się, zastępując strzałę rękawicą przy obecnym evenciku. I co? To samo! Pojawiała się dopóki nie zrobiło się losowania! Doprawdy, nic tylko określić -programistów, menedżerów i producentów z IG jako niemieckie, święte krowy!
A jeśli tak ma być, to niech wprowadzą 3 poziomy gry!
1. poziom ze "sznureczkami" dla tych co ich potrzebują i nie wiedzą gdzie umieścić rozszerzenia bez sznureczka,
2.poziom dla tych bardziej kumatych i wreszcie
3. poziom- dla ludzi, którzy tych debilnych pomysłów nie potrzebują. Albo niech w IG ruszą dupy i wprowadzą funkcje wyłączania obrazu takich szczegółów!
Zresztą gdzieś jest pomysł o wyłączaniu również okien z powiadomieniami o zdobytych nagrodach np. od poszukiwacza skarbów i innych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
Dlatego uważam, że sznureczki to pomysł idioty, ponieważ gdy się je kliknie, to zaraz wyskakuje okno z zapytaniem, czy chcesz kupić

No niestety, trochę ostatnio przebudowywałem i szlag mnie trafiał na te sznurki. Co niechcący kliknąłem to wyskakiwajka jak przy osiągnięciach. Potrzebne to było jak szczurowi narty.
 

DeletedUser

Guest
Kolejna usterka rzucająca się w uszy!
Przy włączonym podkładzie muzycznym przypisanym grze , gdy motywuję znajomych czy członków gildii, a zauważę, że jego tawernę mogę odwiedzić i tam wchodzę- oczywiście pojawia się okno i widać jak zajmuję miejsce. Dopóki to okno jest otwarte muzyczka leci, ale jak klikam > "zamknij", to muzyczka urywa się i leci od początku. Efekt taki sam jak na porysowanej, starej płycie winylowej.
Oto wasza aktualizacja wy z FoE i InnoGames! O, sorry, chciałem napisać bubelizacja (od słowa bubel).
No i mam pytanie do świętych krów z InnoGames i jakichkolwiek ich pracowników tutaj, na tym serwerze:
Kiedy pojawi się funkcja> wyłącz event? Są ludzie , co nie chcą robić eventów, które wydają się im po prostu dziadowskie i do d.... Ja też, jako gracz chcę mieć taką możliwość.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Elektor1

Rycerz
  • Wielu graczy wyrażało żal, że nie można skorzystać z ofert na innym świecie niż ten na którym się ona pojawiła. W związku z tym będzie teraz możliwość przyjęcia oferty zakupu przedmiotu na innym świecie niż ten, na który pierwotnie ją wystawiono. Pamiętajcie jednak, że w dalszym ciągu oferta może być wykorzystana tylko na jednym świecie.
ktoś mi wytłumaczy o co w tym chodzi?
 

Sweetie Belle

Szlachcic
Czy problem z wyświetlaniem gry, może być spowodowany aktualizacją?
W jakich godzinach zazwyczaj są wprowadzane zmiany?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Hej, czy jak przełączacie się na wyprawę gildiową i jak ruszycie jakiś pojazd > czempiona, pojazd przeciwlotniczy, to cały czas i bez przerwy słyszycie hałas silników, nawet jak te pojazdy się nie poruszają? Normalnie kakofonia, że aż łeb pęka!
Oto kolejna z licznych "poprawek" tej wersji!
 

DeletedUser16730

Guest
Hej, czy jak przełączacie się na wyprawę gildiową i jak ruszycie jakiś pojazd > czempiona, pojazd przeciwlotniczy, to cały czas i bez przerwy słyszycie hałas silników, nawet jak te pojazdy się nie poruszają?

Owszem, po poprzedniej aktualizacji dopadło to u mnie tylko nawigatorów, a teraz poszło na inne napędy. Uroki częstych, nieprzetestowanych, nikomu nic nie dających aktualizacji. Po prostu zawzięli się żeby graczom robić dobrze na siłę pomimo, że tego od dawna nie chcą.
 

DeletedUser

Guest
Dzięki za odpowiedź. W kolonialnej na Greifentalu również to ma miejsce, z tym, że bez przerwy słychać tętent kopyt jazdy albo odgłosy związane z ruchem dział. Nie pomaga nawet wyjście do miasta. Trzeba na nowo się zalogować, żeby te odgłosy ucichły.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Elektor1

Rycerz
Wielu graczy wyrażało żal, że nie można skorzystać z ofert na innym świecie niż ten na którym się ona pojawiła. W związku z tym będzie teraz możliwość przyjęcia oferty zakupu przedmiotu na innym świecie niż ten, na który pierwotnie ją wystawiono. Pamiętajcie jednak, że w dalszym ciągu oferta może być wykorzystana tylko na jednym świecie.

ktoś pomoże i objaśni o co w tym chodzi
 

DeletedUser

Guest
Chodzi o te oferty, co masz po prawej stronie ekranu (na kompie) z napisem SALE, kiedy możesz dokupić diamentów lub jakieś pakiety, np. wojskowe, budowlane itp, itd.
 

DeletedUser18927

Guest
Popieram pomysł wprowadzenia przycisku "wyłącz event" - te eventy coraz częściej i dłużej trwają a jak ktoś nie chce ich robić to bardzo denerwujące te ciągłe miganie na górze.

A sznureczki mi osobiście nie przeszkadzają a ponieważ nie mam wyobraźni przestrzennej to nawet pomagają w planowaniu miasta ;-)
 

DeletedUser

Guest
A sznureczki mi osobiście nie przeszkadzają a ponieważ nie mam wyobraźni przestrzennej to nawet pomagają w planowaniu miasta ;-)

No dobrze. Mnie zaś irytują i przeszkadzają. Więc dlaczego InnoGames, wprowadzając tą funkcję (dla mnie osobiście to "udogodnienie" to o kant d...) nie daje możliwości wyłączenia tego, jak to jest z animacjami? O to cała afera, która kosztowała mnie wykasowanie moich dwu postów przez Sheliana.
Jednym to nie przeszkadza u innych powoduje, że ich krew zalewa, jak widzą te psudopoprawki!
Moderatorzy i supporterzy piszą, że opinie graczy przesyłają do tych z Hamburga. Śmiem w to wątpić!
Niech przedstawią na to dowody... Swoje monity i odpowiedzi z Hamburga, abyśmy to widzieli albo jakieś linki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16965

Guest
jesli wejdzie to, aby nie odejmowac postepu po nie zrobieniu zadania dziennego to było by super
 
Do góry