Wersja 1.115 - komentarze

ISsKRA

Szlachcic
Miliony zmian.... A poprawka wiadomości? Nie wszyscy grają na kompie i siedzą na czacie. A przez to ucinanie zamiast NIE wrzucaj już w perle robi WRZUCAJ i masz ci babo placek :( bo akurat ucieło mega ważne słowo "nie"
 

DeletedUser19016

Guest
Co aktualizacja to wchodzę z nadzieją że jednak wprowadzicie te zadania dzienne dla wszystkich, niektorzy potrafia wylapac z nich czasem po 50 PR dziennie jak nie lepiej a dla innych nawet nie ma do tego dostępu :/
 

DeletedUser18949

Guest
Co aktualizacja to wchodzę z nadzieją że jednak wprowadzicie te zadania dzienne dla wszystkich, niektorzy potrafia wylapac z nich czasem po 50 PR dziennie jak nie lepiej a dla innych nawet nie ma do tego dostępu :/

To jest "balans"
 

DeletedUser16965

Guest
Pracujecie nad wprowadzeniem walk automatycznych? Oby jak najdłużej.. Komu one tak naprawdę sa potrzebne.. Chcecie Jeszce bardziej zniechęcić ludzi do gvg? Ciekawe ile teraz oblężeń bedzie trzeba stawiać..albo chociaz wyłączcie tą funkcję na gvg.. Nie wiem takie jest moje zdanie..ale moze warto by chociaz raz zapytać ludzi co by chcieli? Każdy kto troszkę gra wie ze w większości przypadków i tak pierwszy ruch jednostki musisz wykonać ręcznie..
 

DeletedUser14806

Guest
W GvG tego wcale nie widzę bo dość często trzeba zatrzymywać jednostkę w miejscu a ten debilny scrypt który steruje naszymi jednostkami zawsze działa jak samobójca , a gdy steruje jednostkami na przykład na mapie kontynentu to zawsze dziwnym przypadkiem wykonuje prawidłowe i przemyślane ruchy. Moim zdaniem to za sterowanie naszymi jednostkami a NPC odpowiadają dwa różne programy które są ustawione na zupelnie inną inteligencje i niema mowy żeby w gvg dawać przy takiej inteligencji si auto walkę bo prawie każda była by przegrana.
 

DeletedUser16965

Guest
na gvg i na mapie sztuczna inteligencja jest jest różna.. to nie przypadek..
 

DeletedUser17530

Guest
Pracujecie nad wprowadzeniem walk automatycznych? Oby jak najdłużej.. Komu one tak naprawdę sa potrzebne.. Chcecie Jeszce bardziej zniechęcić ludzi do gvg?

Ale ocb? Czy ktoś kogoś będzie zmuszał do używania Auto battle? :D
 

DeletedUser19130

Guest
Co aktualizacja to wchodzę z nadzieją że jednak wprowadzicie te zadania dzienne dla wszystkich, niektorzy potrafia wylapac z nich czasem po 50 PR dziennie jak nie lepiej a dla innych nawet nie ma do tego dostępu :/
No właśnie też tego nie rozumiem, 2/10 osób mają zadania dzienne a reszta najadła się smakiem. (Ja też nie mam) :) a te zadania miały być wprowadzone (wkrótce)
 

DeletedUser16965

Guest
Czy jest sens pisać, że po nowej aktualizacji na androidzie znów jest gorzej niż było.. Nie dość, że nadal tnie wiadomosci(ile to juz tygodni) i nie można się normalnie komunikować, to teraz przyciski produkcji, ataku, anulowania itp wcale nie sa widoczne.. Brawo..
 

DeletedUser17530

Guest
Dziś w Anglii weszły Zadania dzienne dla wszystkich oraz aktualizacja 1.116, w której m.in. dodano licznik do krakena. U nas pewnie to wejdzie jutro albo w środę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
Na zachód od Odry też nic nie piszą w temacie, więc raczej na jutro bym nie stawiał.
W ogóle to chyba najdłużej testowany element gry do tej pory. Teraz pewnie będą na Angolach sprawdzać czy nagrody nie są za fajne...
 

DeletedUser7795

Guest
Samie pierdoły w tych aktualizacjach. Nic ważnego, na co czekamy... Siedzą i tylko pierdzą w fotele.
 

DeletedUser16965

Guest
tak mi się skojarzyło

images
 

krzysw

Wicehrabia
Wielce Szanowny Teamie, mam propozycję.
Skoro nie chce się Wam tłumaczyć ogłoszeń wiszących wersjach językowych innych o wiele wcześniej i z odpowiednim wyprzedzeniem, to może po prostu wkleicie chociaż link do nich? Czy możecie choć tyle dla nas zrobić?
Nie pozdrawiam.
 
Do góry