Wbijanie pr .... serią!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13279
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13279

Guest
Jak można wbijać pr, serią po 140 z kilkusekundowa przerwą między każdą z nich?
 

DeletedUser19128

Guest
Potwierdzam tylko na Phonie da się tak szybko tego dokonać
 

DeletedUser13279

Guest
Czyli gdzieś i na czymś się da.
Ale czy prawdopodobne jest by szybko w kilkunastu seriach (nawet 20) trafiać równo 140 pr?
 

DeletedUser7795

Guest
@notronex możesz w jednej serii wbić i 200 PR wystarczy bardzo szybko 20 razy stuknąć w przycisk "użyj 10 PR".
W apce możesz w szybkim czasie wbijać na zwroty 1,9.
 

DeletedUser13279

Guest
Potwierdzam tylko na Phonie da się tak szybko tego dokonać
Na PC, telefonie z androidem jest dodatkowe potwierdzenie, więc czy chodzi o "phon" typu Iphone?
 

DeletedUser11629

Guest
Potwierdzenie wbicia PR? Na PC? Na androidzie? To jakaś specjalna funkcja, dostępna tylko dla złodziei, bo ja jej nie mam?
 

DeletedUser11629

Guest
Może takim złodziejom, co nikomu nie wbijają PR, to jakieś specjalne gratulacje się wyświetlają, jak wreszcie raz do roku, przez pomyłkę zapewne, to zrobią...?
 

DeletedUser13279

Guest
Proszę tutaj screen z androida:
<a href=https://zapodaj.net/f6aedb77d26f6.png.html>
f6aedb77d26f6.png.html

A tutaj z PC:
<a href=https://zapodaj.net/50dc7af05d8bb.png.html>
Chodzi o potwierdzenie użycia 10 pr. By to spełnić to trzeba 14 razy wybrać 10 pr i 14 razy potwierdzić
użycie 10 pr by napełnić pasek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11629

Guest
I... ty tak za każdym razem, jak wbijasz PR...? Z inwentarza najpierw na pasek, a potem do perły...?
OMG... chyba nie wiem, co powiedzieć... nie rozmnażaj się, plis.
 

DeletedUser13279

Guest
Nie, ale jeśli ktoś wrzuca jednorazowo 140 pr, to wygląda jak by to zrzucał z paska.
Krótka przerwa na zebranie bonusu i wrzut od razu 140 pr i tak 20x.
 

DeletedUser11629

Guest
Uważaj, tera rewolucja: tym magicznym przyciskiem "10 PR" można wbijać od razu z inwentarza. Bezpośrednio. Bez łażenia w tę i z powrotem. Na fonie (androidzie też...) możesz tak wbić naraz cały inwentarz, jeśli masz życzenie.
 

DeletedUser13279

Guest
Mam życzenie, lecz nie wiem jak to zrobić.
Dlatego pytam, jak wiesz to napisz.
Wszyscy wiedzą, tylko nikt tego nie opisze.
Nadmienię, że jeśli chodzi o wrzutki to wiem jak wbić dużą ilość pr.
Temat powstał z tego powodu, że bardzo płynne wbijanie równo 140 pr z krótką przerwą (bonus to też 8 kliknięć) nasuwa pewne przypuszczenia.
14 kliknięć to trochę trwa i te 140 pr powinny wyskakiwać przyrostowo, nie od razu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11629

Guest
Wchodzisz do perły, u góry jest przycisk "10 PR" i walisz w niego bez końca. Tak to się robi, o.

Nie rozumiem, jak możesz wciąż wbijać kilka tysi PR z inwentarza na pasek i dopiero do perły i pisać, że "wiesz, jak to się robi"...
 

DeletedUser13279

Guest
Może słyszałeś o takich programach które mogą to zrobić?
I bardziej uderz w ten deseń.

I jeśli już zdradziłem powód pytania, to mam propozycję, by zadania powtarzalne resetowały się losowo.
Teraz zbierając bonus mam zawsze 7 powtórzeń do bonusu za 140 pr.
Są przypadki, że zbieram dwa lub 3 bonusy za jednym razem (używając programu zbierałbym tylko jeden by nie zakłócać jego pracy).

Gdy ustawimy powtarzanie losowe , nie ustawimy programu, on już może nie odróżnić typu bonusu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11629

Guest
Nie, nie słyszałam. To, że ty jesteś ślepym zaułkiem ewolucji i nie wiesz, jak używać normalnych funkcji w grze, to nie znaczy, że inni oszukują.

Pytanie do supportu: czy posiadanie IQ wyższego niż noga od stołu i najwyraźniej wyższego, niż autor tematu, kwalifikuje się jako używanie nielegalnych narzędzi w celu uzyskiwania korzyści w grze...? Bo jeśli tak, to jestem winna, przyznaję się...
 

DeletedUser11629

Guest
I nie powiem ci, dlaczego ktoś wbija akurat po 140 PR z inwentarza, zastanawiaj się :D
 

DeletedUser15227

Guest
Ja znam haka na wbicie krótka seria 140pr. Klikasz 14 razy, czekasz aż wbije, później znowu klikasz 14 razy i czekasz aż wbije. Taki hakier ze mnie dobry wiec się podzielę sposobem.
Ps. Hak działa pod programem iOS i podobno na Androidzie.
 

DeletedUser7795

Guest
@Kozietul potwierdzam. Na androidzie dzięki szybkiemu stuknięciu w przycisk 10 PR możesz wbić dużą ilość PR w kilkanaście sekund.
 

DeletedUser13279

Guest
Można wbić, ale czy zawsze równo 140? jak się to robi szybko to raz mniej raz więcej, a nie zawsze 140!
 

DeletedUser7795

Guest
@notronex zależy ile razy stukniesz w przycisk. Wiadomo, trzeba się pilnować, bo można przez pomyłkę wbić więcej i niechcący zamknąć sobie lub komuś poziom perły.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Można wbić, ale czy zawsze równo 140? jak się to robi szybko to raz mniej raz więcej, a nie zawsze 140!
Jak uważasz co robisz, to klikasz sobie w miarę szybko (licząc) W PERLE (nie w inwentarzu) 14 razy przycisk wrzuć 10PR i problem z głowy. Tak, jest to możliwe. Tak, jak robisz to tak jak napisałem (w miarę szybko), to nie nastąpuje dodanie do perły od razu, dlatego jest możliwe wrzucenie większej ilości naraz, co wygląda z perspektywy innego gracza jakby wrzucił od razu 140 PR. Dzieje się tak, bo dodawanie do pereł na urządzeniach mobilnych działa dopiero po dłuższej chwili.
 

DeletedUser15227

Guest
Można wbić, ale czy zawsze równo 140? jak się to robi szybko to raz mniej raz więcej, a nie zawsze 140!


Sprawny palec dużo może, ale widzę Kolega jeszcze o tym nie wie.
Można i zrobić serie 100x 140pr jak robisz to uważnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry