[Komunikacja] Wątki do 200 osób

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20045
  • Data rozpoczęcia

Zwiększony limit osób na wątek


  • W sumie głosujących
    19

astrotaurus

Hrabia
500 w wątku, 1000 znajomych, 5000 w gildii... czemu nie?
nie bardzo widzę czemu mnie miałby przedstawiony pomysł rajcować, ale gdyby twórcy gry mogli jego fanów zadowolić to proszę bardzo!
 

DeletedUser20045

Guest
Dość często się zdarza, że gdy wątek 1.9 dobrze prosperuje i chcemy do niego kogoś dodać, to nagle okazuje się, ze limit osób został osiągnięty. Dodatkowo nie chcemy kogokolwiek z niego usuwać, ponieważ są to osoby z gildii, znajomi, znajomi znajomych itd., więc czy zniesiony limit do np. 200 osób kogoś mógłby zszokować? komuś zaszkodzić? Mało tego, w mojej opinii bycie w wielu wątkach jest dość męczące w przeklikiwaniu, ponieważ paginacja w oknie przeglądu wiadomości ma jedynie 5 wątków na stronę... Takie rozwiązanie mogłoby uszczuplić skrzynkę. Dodatkowo w edycji wątku przydałaby się data ostatniego logowania i sortowanie listy osób.
 

DomLuk

Wójt
Nie wejdzie bilans gry musi być zachowany. Już pomału św idą do kasowania wchodzą budynki bez motywacji większe (eventy,budynki armii atak %, statua honoru itp. itd.). Można skasować do 80 i tak nie będzie brakowało. Dla mnie temat już zbędny do skasowania.
 
Do góry