War Thunder

riko17526

Wicehrabia
Chciałbym poznać inne osoby które grają w WT.
Mam 8 poziom w USA i 1 w Wielkiej Brytani.
Gdyby ktoś miał klan albo chciał by pograć niech napisze w tym temacie.
 

DeletedUser14

Guest
Może i WT lepsze to i tak wolę WoWP;P
Czemu wybrałeś akurat WT, a nie WoWP?
 

riko17526

Wicehrabia
Bo w WT nie ma procentów życia tylko zniszczenia a poza tym przed świętami wyjdą czołgi a na wiosnę statki będzie można grać samolotami statkami i czołgami w 1 bitwie. Można się mścić na przeciwnikach którzy cię rozwalili bo grasz całą naciągnął i możesz wźiąć nieskończoną ilość maszyn jak masz tyle miejsc odblokowantych w danej nacji.

- - - Zaktualizowano - - -

Bo w WT nie ma procentów życia tylko zniszczenia a poza tym przed świętami wyjdą czołgi a na wiosnę statki będzie można grać samolotami statkami i czołgami w 1 bitwie. Można się mścić na przeciwnikach którzy cię rozwalili bo grasz całą nacją i możesz wźiąć nieskończoną ilość maszyn jak masz tyle miejsc odblokowantych w danej nacji.

Był błąd bo piszę z telefonu.
 

DeletedUser11833

Guest
I według mnie też gram wszystkimi nacjami mam samoloty z trzeciego okresu
 

DeletedUser11123

Guest
ja tak jak DamYan łupałem w WoWP na open becie. W WT nie grałem to nie mam porównania.
EDIT
ło rany ale dałem się złapać. Nie zauważyłem jaki to staroć :/
 

DeletedUser5506

Guest
Oj tam mozna odswiezyc :D

W WoWP tez sa lub maja byc statki/czolgi/samoloty naraz z tego co slyszalem. A czy to prawda to nie wiem. I mam kilka pytan dla osob juz zaawansowanych, mianowicie:
Ktore ma mniejsze wymagania?
Ktore chodzi lepiej? (plynnosc gry, jak najmniejszailosc bugow, wysoka realistycznosc itp itd)
Ktora mniej stawia na graczy PLN (premium)?
Ktora ma lepsze sterowanie? (chodzi mi o to zeby sie bawic na start bez joystickow, padow)
Ktora ma ciekawszy sposob rozwoju? (rosnace poziomy samolotow, broni czy inne tego typu)


Chyba to tyle ^^
Z gory dziekuje tym ktorzy odpowiedza ;d
 

riko17526

Wicehrabia
Oj tam mozna odswiezyc :D

W WoWP tez sa lub maja byc statki/czolgi/samoloty naraz z tego co slyszalem. A czy to prawda to nie wiem. I mam kilka pytan dla osob juz zaawansowanych, mianowicie:
Ktore ma mniejsze wymagania?
Ktore chodzi lepiej? (plynnosc gry, jak najmniejszailosc bugow, wysoka realistycznosc itp itd)
Ktora mniej stawia na graczy PLN (premium)?
Ktora ma lepsze sterowanie? (chodzi mi o to zeby sie bawic na start bez joystickow, padow)
Ktora ma ciekawszy sposob rozwoju? (rosnace poziomy samolotow, broni czy inne tego typu)


Chyba to tyle ^^
Z gory dziekuje tym ktorzy odpowiedza ;d

W WT będą statki a czołgi już są w Niemczech i w Rosji i po wakacjach wychodzi nowe drzewko czołgów dla USA
Wymagania nie mam pojęcia ale znając optymalizacji WarGaming spodziewał bym się większych dla WoWP
Realistyczność: WT
WT premium są dodatkowe i nie są ,,wykokszone,, jak u WG często się zdarza że premka jest gorsza od nie premki
WT ma lepsze sterowanie
Wg. mnie Obie gry mają ciekawe sposoby rozwoju ale w WT jest o niebo lepszy
(szkoda tylko że nie można badać czołgu samolotem :( )
 

DeletedUser5506

Guest
Nie zauwazylem, odpowiedzi ;o

Dzieki, bo nie spodziewalem sie ze ktos mi odpisze :D Czyli generalnie WT gniecie konkurencje?
 
Do góry