[Walki] Usuniecie szybkiej walki

Czy jesteś za taką zmianą?


  • W sumie głosujących
    40

Uriel UwU

Baron
Ex-Team
Usunięcie opcji szybkiej walki, tym prostym trickiem rozwiążemy problem z botami i zwiększymy trudność każdej potyczki oraz gildie zaczną szukać zupełnie nowych strategii na GvG czy GPCH bez konieczności znaczących update'uw
 

LimakT

Baronet
Usunięcie opcji szybkiej walki, tym prostym trickiem rozwiążemy problem z botami i zwiększymy trudność każdej potyczki oraz gildie zaczną szukać zupełnie nowych strategii na GvG czy GPCH bez konieczności znaczących update'uw
Raczej odwrotnie. Przewaga boterów będzie jeszcze większa.
 

Marik

Książę
Usunięcie opcji szybkiej walki, tym prostym trickiem rozwiążemy problem z botami i zwiększymy trudność każdej potyczki oraz gildie zaczną szukać zupełnie nowych strategii na GvG czy GPCH bez konieczności znaczących update'uw
Miałeś wypadek? Ewidentnie coś nie styka... Tak zabij grę w 100%, zmiana jest dobra dla dzieci, albo emerytów. Wyobraź sobie, że ludzie pracują, mają obowiązki i rodzine, czasami 1h na grze do luksus. Ile takich walk człowiek miałby zrobić przez tą godzine 50? Nie wspominając nawet o innych światach. Walka z botami pewnie, ale trzeba to robić z głową, a nie rozwalać system bo inaczej nie potrafię....

Gratulacje, myślałem że nic mnie już nie zaskoczy; że poziom głupich pomysłów dobił maksimum. Pomyliłem się, w tej dziedzinie jesteś na 1 miejscu
 

Bożka123

Hrabia
Zdecydowanie nie. Nowe boty będą po 24 godzinach i będą 20x szybsze od gracza, a nie 3x tak jak jest teraz.
 

Uriel UwU

Baron
Ex-Team
Zdecydowanie tak, liczę że Comunity Menager zaaprobuje muj pomysł.
Albo nowe boty musiały by posiadać zaawansowane algorytmy AI, albo by były max 2 razy szybsze co jest bardzo dużym plusem.
 

Dixaroc

Baron
W moim odczuciu jest to idiotyczny pomysł. Głównie dlatego, że nie mam czasu na tego typu zabawę. Ktoś tutaj dobrze wspomniał, że to rozwiązanie dla ludzi, którzy mają dużo czasu i chcą go poświęcić tej grze. Brak automatycznych walk dla wielu osób będzie oznaczał koniec przygody z FoE, bo manualne walki zajmują zdecydowanie za dużo czasu.
 
Do góry