[Perły Architektury] ustawienia indywidualne

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

czy sie podoba

  • tak

    Głosy: 2 14,3%
  • Nie

    Głosy: 11 78,6%
  • inne rozwiązanie: w poscie

    Głosy: 1 7,1%

  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser

Guest
kazdy gracz powinien mieć mozliwośc ustawiania opcji inwestowania:

Oto przyklad jakie opcje moglyby być ustawiane dla każdej perły osobno

1. Nieaktywne - tak jak teraz
2. Tylko arki.
Podmenu 2 pkt:
2a: rezerwacja miejsc od 1 do X, X jest określane przez gracza dla arek:
2a-1: można wbić tylko na 1.9 (odpowiednia ilość PR jest automatycznie pobierana z inwentarza inwestującego)
2a-2: można wbić nie mniej niż: <przelicznik>, przelicznik ustalany jest przez gracza i może się wachać od 1.0 do dowolnej ilości, z inwentarza inwestora pobierana jest tylko ilość PR zgodna z <przelicznik>
3. Każdy gracz, niezależnie od posiadania arki, lecz wg wytycznych jak w pkt 2a-1 i 2a-2

Co to da?
1. mniej klikania przy wpłacaniu w perły
2. uprzykrzy zycie złodziejom, tak jak oni chcą uprzykrzyć zycie normalnym arkowiczom, jak gracz KIROL z Dinegu.
3. usprawni całą mechanike pereł i wpłacania w perły zwłaszcza w przypadkach kiedy trzeba wrzucić 3k PR
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Nie, i nie ze względu na push. To jest gra. Może niech zostanie wprowadzony automatyczny zbiór po zakończonej produkcji, rezerwacja obiektów do ewentualnego plądrowania, jedna opcja produkcji z równie automatycznym samo wznawianiem, nie wspominając o pakowaniu się w paczki pr z paska... ;)
 

DeletedUser

Guest
to nie push zaden tylko ustawienia aby usprawnic planowanie rozwoju wlasnych perel.
z perlami nic sie nie dzieje sa dodawane tylko nowe i nie ma zadnych usprawnien

perly i ich system nie sa rozwiniete do poziomu jakim by byc mogly
 

DeletedUser18000

Guest
To jest jakiś psychopatyczny pomysł.
Rzygać się chce :/
 

DeletedUser12062

Guest
Czytam drugi raz i nie wierzę :D. Rezerwacja miejsc.... Przecież to jest wymysł Graczy a nie Zasada w Grze. Ktoś chce to dorzuca taka Gra. A już ten fragment:

"2. uprzykrzy zycie złodziejom, tak jak oni chcą uprzykrzyć zycie normalnym arkowiczom, jak gracz KIROL z Dinegu."

jest powalający. Złodziej bo? Dorzuca Ci punkty?????? Omg :D. Czasem jednak lepiej coś przemilczeć lub wypowiedzieć w inny sposób.....

Ogólnie jestem na nie i nadal uważam, tak jak w momencie wejścia owej Arki do Gry (w której ktoś lekko mówiąc przesadził z bonusami), że całkowicie zniszczyła ona zabawę. Przed Twoim pomysłem nie wiedziałem jednak, że aż do tego stopnia.... I pomyśleć, że kiedyś Gracze cieszyli się z każdej wpłaty PR do własnej perły.................
 

DeletedUser

Guest
zlodziej bo nie dorzuca tak jak nalezy czyli zwrot *1,9 a nie ze wrzuca ile se tam chce, przbic sie go nie da a na 1,9 tez nie wrzuci...
 

DeletedUser17220

Guest
zlodziej bo nie dorzuca tak jak nalezy czyli zwrot *1,9 a nie ze wrzuca ile se tam chce, przbic sie go nie da a na 1,9 tez nie wrzuci...

A gdzie w regułach gry jest zapisane, że uczciwa wrzutka to 1,9?
Może jutro ubzdurasz sobie 1,92. Przecież są gracze z arkami na poziomie 100+.
Tak naprawdę uczciwa wrzutka to 1,0. To, że ktoś dostanie więcej zwrotu to tylko efekt jego wysiłku w postawienie i rozwój Arki. I skoro poniósł koszty punktowe i czasowe, to nie ma obowiązku robić Ci prezentów. Od ciebie dostanie 1,0. Dodatkowe 0,9 dostanie ze swojej Arki. To jego zwrot z inwestycji.
A skoro ktoś może wrzucić u ciebie, to ty możesz wrzucić u niego. Zarabiaj w jego perłach. A jak masz za niską Arkę to ją rozwiń na 80 lvl. Zobaczysz jaka to łatwizna.
 

DeletedUser

Guest
tak czy owak wlasciciel perel powinien miec mozliwosc decydowania jakie grono graczy moze / nie moze oraz ile moze wrzucac na ktore miejsce

skoro to moja perla to i powinny byc moje zasady
 

DeletedUser

Guest
dlatego pisze ten pomysl aby tworcy zobaczyli moj geniusz i wprowadzili powyzsze w zycie uznajac to za prawidlowy rozwoj gry.
 

DeletedUser12062

Guest
tak czy owak wlasciciel perel powinien miec mozliwosc decydowania jakie grono graczy moze / nie moze oraz ile moze wrzucac na ktore miejsce

skoro to moja perla to i powinny byc moje zasady
W myśl, której Zasady Gry? Każdy z Twojego grona znajomych/przyjaciół/członków Gidlii ma prawo dowolnie dorzucić Ci tyle do danej perły ile chce. Amen.
 
Do góry