[Komunikacja] Usprawnienie tworzenia Masowych wiadomosci

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5617
  • Data rozpoczęcia

Czy popierasz zamiany ?

  • Tak

    Głosy: 6 85,7%
  • Nie

    Głosy: 1 14,3%

  • W sumie głosujących
    7

DeletedUser5617

Guest
Jej aż dziwie się że piszę wam to ale tak naprawdę w grze jest mnóstwo graczy bez gildii to powoduje że rywalizacja jest słaba a dodać należy w tym miejscu że wielu graczy odchodzi od naszej rozrywki i nie wraca. Postanowiłem podrzucić dewsom propozycje, składa się ona z kilku aspektów.

1. [Sygnalizacja] Gdy przychodzi nowa wiadomość obecnie jest pisakowa poświata - słabo widoczna sugerował bym dodać nieco czerwieni do tej poświaty aby nowi gracze widzieli że ktoś chce się z nimi skontaktować

2. [Organizacja Masowych wiadomosci] to się wiąże z dodaniem nowych uprawnień osobom które w gildi posiadają prawa do zapraszania - Wówczas Nadawca wiadomości Klika na tryb zapraszania w okienku gildii i wówczas wchodząc na ranking koło każdego nicku bez gildii pojawia się plusik - ten że plus dodaje osobę do masowej wiadomości

3. [automatyczne dodanie do gildi] zawodnik bez gildii klika na ikonę i system go automatycznie łączy z nową gildią, aby nie było za bardzo łatwo to automatyczne systemowe dodanie może zaistniec tylko do gildi poniżej 75 zawodników

4. [menu wyboru] Gdy zawodnik klika prawym na grę widzi dojscie do suportu forum blog proszę aby tam było jeszcze wiki
5. Zadanie dla nowych graczy w którym będzie zrób tak i wejdz na forum i załóż tam konto nagroda 10 diax i tak samo z suportem zadanie polega na tym wybierz z rodzaju wiadomosci przywitanie i napisz do suportu przywitanie nagroda 10 diax i tak samo z blogiem wejdź na blog nagroda 10 diax podobnie z wiki którego tam jeszcze nie ma ja bardzo proszę was o rozmysł w tym kierunku mase osób pozuca tę grę bo nie wie jak grać
6. wiki wiki wiki wiki ile razy mam jeszcze napisać proszę aby tam było dokładnie wszystko od stylu gry do informacji w jakim kolorze ma szef ceo IG koszulę - to podstawa


Zdanie odrębne do tych graczy którzy jedzą jad proszę was dla zasady poprzyjcie tę wiadomość a tych którzy znają problemy gry podczas werbunku o głos poparcia a reszte dla zasady o plusik
 

DeletedUser17290

Guest
1 ok, i poświata jest mało widoczna dla każdego nie tylko nowych.
2 zamiast dodać do jakiejś masowej wiadomości powinno być:
dodaj do tematu i lista wszystkich do, których mamy odpowiednie uprawnienia
3 Nie, bo to dziwne i powodowało by zerowe przywiązanie do losowo przydzielonych towarzyszy 0 szacunku, no i co w kwestii kiedy żadna gildia nie będzie miała otwartego naboru (wiem że to raczej się nie zdarzy)
4 ok
5 (forum 10 diax OK), (blog nie po co ?), (wiki OK ale tylko jako misja jednorazowa na początku gry)
6 pracują nad tym, a jeśli nie to będą, :) bo gracze mają w tej sprawie dużo informacji do dodania :)

ad. do "nie pisanego" PS. :
a ja proszę żeby nie popierać jeśli nie ma się swojego zdania, szara masa proszę o wyjście z szarej strefy :), i posiadanie własnego zdania.
 

DeletedUser17290

Guest
gdzie ci ten pomysł w multi pomaga ? wiem że są plagą, ale tu z nimi związku akurat nie widzę
 

DeletedUser8577

Guest
w tym ze jest wielu graczy ktorzy rozpoznaja multi. ale zdecydowana wiekszosc gdyzobaczy owy nick na forum zmien zdanie. po drugie t zmiana to koejny krok ku zamulaniu foe. moim zdaniem kazdy nowy nick pozrobieniu tutorialu nalezalo by poslac na forum. a po przeczytaniu zasad i dajmy na to jakiegs postu dla poczatkujacychrobic da nich mini test po ktorym dopiero odbokowywano by czat.

nie pytaj dlaczego;P
 

DeletedUser5617

Guest
Powiedzmy niech od razu wprowadzą poziomy wtajemniczenia
poziom 1 easy (budowanie przestawianie kasowanie zbieranie walka z sasiadami walka na mapie) nagrody po 10 diax
poziom 2 medium (komunikacja forum suport wiki chat) nagrody 25 diax
poziom 3 hard (perły) nagrody 50 diax
 

DeletedUser17290

Guest
Fejsparanoid masz rację, po co te nagrody zwykłe odznaczenie by wystarczyło
takie nagrody z diasami tylko zachęciły by jeszcze bardziej do zakładania kont na wszystkich światach dla diasów
ale jeśli o to ci chodziło :)
 

DeletedUser5617

Guest
A co to Diaxy kupić jest grzechem? może bedziemy scigać z urzędu tych co kupują - ja wam powiem że ci co kupują mają się dobrze i firma na to liczy - gra jest świetna i nikt nie bedzie dla czapki gruszek charował abyś ty czy ja sobie rozrywkę uskuteczniał !!
 

DeletedUser17290

Guest
nasz rację ale także diaksy są przeciwne rywalizacji feer play na równym poziomie
dobrze że inno ma się z czego utrzymać, ale osobiście cieszył bym się gdyby udało im się to osiągnąć drogą free to play
puki się na to nie zanosi niech będzie tak jak jest, może z czasem będzie coraz lepiej .. fajnie by było ale jak nie pogorszą sprawy (w tym zakresie) też nie będzie źle
 
Do góry