Usprawnienia GvG - zmiana okresu podsumowania - komentarze.

kasia2389

Arcyksiążę
Atakowanie wcześniej zwolnionego sektora
Sektor zwolniony przez gildie nie może być przez nią atakowany do kolejnego podsumowania.

19:59 zwolnienie sektora, atak po podsumowaniu o 20:00 czy 4:00?

To jest dobra zmiana, grający w GvG będą zachwyceni.
 

DeletedUser13509

Guest
Dobre pytanie zadała kasia2369.

Bo jak można zwolnić sektor o 19:59 i zająć go po godzinie 20:00 i tak na co drugim podsumowaniu.
W takim razie, to w zasadzie niczego nie zmienia.
Jeżeli zwolniony sektor można zająć dopiero po drugim podsumowaniu, czyli po 8 godzinach.
To by było coś nowego na grze i gildie które dotychczas były po za mapami, miałyby szanse trochę na tej mapie zaistnieć.
Bo tak silne gildie dalej będą nie do ruszenia.
 

DeletedUser13509

Guest
Na becie to już jest jakiś czas, wiec od razu po evencie, albo za tydzień wejdzie.
Dlatego dobrze by było wyjaśnić niektóre kwestie.
 

DeletedUser14403

Guest
Atakowanie wcześniej zwolnionego sektora
Sektor zwolniony przez gildie nie może być przez nią atakowany do kolejnego podsumowania.

19:59 zwolnienie sektora, atak po podsumowaniu o 20:00 czy 4:00?

To jest dobra zmiana, grający w GvG będą zachwyceni.
To nie zwalniaj ,przez długi czas silne gildie o 20 .00 okopywały się wlasnie zwalniajac sektory i ponownie je zajmujac ,mam nadzieje że to sie skończy ,opadajace tarcze co 4 h to jeden z lepszych pomysłów w ostatnim czasie .Koniec z tymi wymiocinami codziennie o 20 .00 totalna nuda na GvG ,codziennie od 2 lat to samo .Teraz silne gildie będą mogły pokazac swoja siłe walcząc co 4 h na GvG hahahahahahahahaha
 

DeletedUser14403

Guest
Czy to właśnie zostanie zmienione, czyli czy kolejne podsumowanie = najbliższe podsumowanie? Pytanie @kasia2389 jest dość istotne.

o tym niestety trzeba zapomnieć
a co wycofali sie z tego pomysłu ? ,gdzies kiedys czytałem ze główne podsumowanie ( dzienne ) ma być o 20.00,czyli nic sie nie zmieni o tej godzinie ,wprowadzą opadajace tarcze co 4 h, tak aby opadały o 20.00 i bedzie jak było ,przed 20.00 uwolnia sektory a o 20.00 zajma tyle że o 24.00 tarcze opadną i beda mogli te sektory stracić ,potem o 4 rano zajać ,tak mi sie wydaje .
 
Do góry