Usprawnienia Gildyjnych Pól Chwały - Droga ku zwycięstwu - komentarze

DeletedUser16874

Guest
" Kolejną istotną rzeczą, która znalazła się w Waszych opiniach, był brak wyjątkowej nagrody dla najbardziej zaangażowanych uczestników Gildyjnych Pól Chwały. ".
Nagroda miała być dla najbardziej aktywnych graczy, a dostaje cala gildia na koniec sezonu. Czy tylko ja czegoś tu nie rozumiem?
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
" Kolejną istotną rzeczą, która znalazła się w Waszych opiniach, był brak wyjątkowej nagrody dla najbardziej zaangażowanych uczestników Gildyjnych Pól Chwały. ".
Zdanie można też rozumieć, jako próbę docenienia bardziej aktywnych gildii. Nie wiem na ile uda się ożywić mapy w niektórych edycjach. ;)
 

midh

Wójt
" Kolejną istotną rzeczą, która znalazła się w Waszych opiniach, był brak wyjątkowej nagrody dla najbardziej zaangażowanych uczestników Gildyjnych Pól Chwały. ".
Nagroda miała być dla najbardziej aktywnych graczy, a dostaje cala gildia na koniec sezonu. Czy tylko ja czegoś tu nie rozumiem?
no tego by jeszcze brakowalo, najbardziej aktywni gracze dostawaja najwiecej nagrod, jeszcze ktos chcialby im cos dodawac ?
 

chemik12

Wicehrabia
A dlaczego Ci co nic nie robią (ani jednej walki/negocjacji) mają cokolwiek dostać? Sam wiem jak to jest choćby na moim przykładzie - miasto na C ma raptem 1,5 miesiąca - Tu robię tylko wyprawy, ale w planie również będzie też GPC (ze względu na to że praktycznie nie mam wojska, a nie oszukujmy się - GPC to jednak studnia bez dna jeśli chodzi o negocjacje). Co innego w głównym mieście na F, czy pobocznych E i H - tu daje z siebie wszystko na ile mi czas pozwala. I uważam by było sprawiedliwie. Jeśli robię na F średnio około 1000 walk na sezon to dlaczego ma to nie być docenione?
 

DeletedUser22876

Guest
5% przy obecnych innych budynkach to średni bonus patrząc że zajmuje nie mało i trzeba go podłączyć tylko z jednej właściwej strony.

Ciekawym rozwiązaniem było by np 3/4 poziomy gdzie maksymalny byłby 15% ataku w ataku lub do wyboru 10% w obronie.

Oraz pomysł z wprowadzeniem nagród dla np top 3 lub dla wszystkich w zależności od miejsca najlepszych graczy wewnątrz gildii w zależności od ligi oraz miejsca w niej zajmowanego przez gildie nagrody mogły by być większe lub mniejsze - dało by to ciekawe urozmaicenie
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
A dlaczego Ci co nic nie robią (ani jednej walki/negocjacji) mają cokolwiek dostać?
pomysł z wprowadzeniem nagród dla np top 3 lub dla wszystkich w zależności od miejsca najlepszych graczy wewnątrz gildii

Nie oczekujecie przypadkiem, że gra rozwiąże za Was problemy w zarządzaniu gildią? GPC jest konkurencją zespołową i zespół dostaje nagrodę. Czy proporcjonalnie do zaangażowania poszczególnych gildii? Raczej nie i, moim zdaniem, to zaangażowanie nie jest dostatecznie premiowane.
 

chemik12

Wicehrabia
U nas sa wymagania dość niskie (co najmniej 1 etap czyli 16 konfliktów w WG i 75 punktów (1 za walkę/2 za negocjacje) w GPCh) - kto ich nie spełnia temu dziękujemy. Pisałem ogólnie. Osoby które nic nie robią nie powinny oczekiwać tylko nagród na zakończenie sezonu GPCh.
 

Blade1984

Książę
W gildii wszyscy pracuja na wspolny cel, z jednej strony rozumiem że ktos sie wkurza o to ze niektorzy w gildii nie biora udziału w GPC a nagrody dostana, ale jest proste rozwiazanie ktore podał Chemik12, wprowadzic limity. W gildii w ktorej jestem, czyli Banici Wykleci (świat C) mamy limit min 100 pkt, neg za 2pkt a walka za 1pkt. Każdy wyrabia swoje i to jeszcze ze spora nadwyzka, niektorzy nawet 200% wiecej. Macie darmozjadów w gildii? Po co ich trzymacie? Usuwac z gildii i po problemie, a jak nie to wyjdzie z tej Gildii i dawac do nas, przyjmiemy kazdego Banite który lubi GPC.
ta wypowiedz zawierała lokowanie produktu ;)
 

DeletedUser17606

Guest
Autorzy gry powinni zdawać sobie sprawę z coraz mniejszej ilości miejsca w miastach ten budynek bylby bardzo dobry i mialby sens ale nie zasadzie łańcuszka ale gdyby byłby to pozionek poziomowy ktory mozna ulepszac
 
Do góry