Urlop

  • Rozpoczynający wątek Krol Przemyslaw I
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś aby opcja Urlop weszła w życie gry?


  • W sumie głosujących
    36

DeletedUser

Guest
Opis pomysłu: opcja Urlop, dzięki której nie będzie można wykonywać żadnych opcji w grze, ale jednocześnie nie będzie można być odwiedzanym ani plądrowanym. Ale nie będzie można wyłączyć urlopu w czasie krótszym niż tydzień.

Komu się to przyda: gdy ktoś jedzie na tygodniowe wakacje, bierze urlop i w tym czasie nie dzieje się z jego kontem nic złego, po tygodniu wraca i wyłącza swój urlop.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urlop

Na chwilę obecną regulamin gry nie uściśla ile graczy może grać na jednym koncie.
Tak więc skoro nie można ustawić współdzielenia łącza to mogą grać 2-3-4 osoby z jednego IP.
To samo może tyczyć się jednego konta.
Na chłopski rozum, teraz może grać nawet 10 osób na jednym koncie bo tak jak napisałem wcześniej, nie ma regulaminu.

Nie mniej jednak pomysł godny uwagi gdy już gra będzie w stabilnej wersji, będą regulaminy i kary.
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Urlop

napewno cos takiego bedzie, poki co programisci sie zajmują " wazniejszymi" sprawami mam nadzieje :D

moze i nawet zrobili by cos takiego, jak zastepstwo :d oddajesz wioske innemu graczu na pare dni :D

ale cos mi przeczucie mowi, ze to dopiero w daleeekiej przyszlosci :)
 

DeletedUser14

Guest
Odp: Urlop

Moim zdaniem taka opcja będzie dostepna w grze. Urlop czy tam zastepstwo powinny być.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urlop

Powinna byc.Zastepstwo jakotakie moze nie bo poki co nie ma w planach sojuszow,gildii czy jak to tam nazwac.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urlop

Jeśli ktoś głosuje na nie, prosiłbym o uzasadnienie dlaczego nie.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Urlop

Zobaczymy co nam dadzą w opcjach, jak na razie nic nie wiadomo co tam będzie można ustawić.
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Urlop

Po co Wam urlop jakiś ?? Jak kogoś nie ma tydzień czy ile tam , to i tak nic nie produkuje ,ani nie zbiera .Miasta Wam nie podbiją .Nawet jeśli ktoś wejdzie i wygra walkę to zsabotuje jeden budynek , w którym i tak sie nic nie dzieje. Wojsk na obronę dawać nie trzeba , żeby nie musieć po powrocie robić od nowa i tracić czas. Najwyżej nad wszystkimi budynkami będą błyskawice,które nic nikomu nie dają ani nie szkodzą , bo jak klikniesz po powrocie na budynek to błyskawica - znak że ktoś go sabotował -zniknie i grasz jakby się nic nie stało ,a że ktoś sabotując budynek nabije sobie 20 złota to już nie bądźmy chytrzy :) niech ma.
Pomysł bez sensu w tej grze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Urlop

...a że ktoś sabotując budynek nabije sobie 20 złota to już nie bądźmy chytrzy :) niech ma.
Pomysł bez sensu w tej grze.
Tu poprawię Cię. Te 20 złota dostaje się za pomoc. Za sabotaż można dostać tyle, ile produkuje dany dom. Jeśli dom produkuje 200 złota, tyle zgarniemy.

Jak pisałem w poprzednim moim poście: pomysł będzie miał sens, jeśli autorzy gry nie zaoferują nam takiej możliwości a pozostawienie konta na jakiś czas bez opieki zaszkodzi, będziemy zgłaszać taką opcję do wprowadzenia do gry.
 

DeletedUser700

Guest
Odp: Urlop

W pełni popieram,choćby dlatego że system wykryje nieaktywne konto np. przez dwa tygodnie i w ogóle wywali nas z gry,funkcja urlopu powinna być.
 

DeletedUser314

Guest
W sumie odgrzany temat, a z dzisiejszego punktu widzenia takie coś było by przydatne dla gildii, ponieważ załatwiło by sprawę gwiazdkowania tych jacy są na wakacjach :)
 

DeletedUser889

Guest
Zaznaczam TAK ale TYLKO ze względu na możliwość skasowania konta przy dłuższej nieobecności. Jeśli chodzi o ataki i sabotowanie budynków, to nie ma to zbyt dużego znaczenia.
 

DeletedUser1724

Guest
Przydatna rzecz ten urlop byłby :D Bardziej dla osób, które nie chcą by gra stała się uzależnieniem i włączając urlop musieliby poczekać tydzień by znów wrócić do gry :D
 

DeletedUser

Guest
Tydzień to trochę za długo ;) Ja zwykle jak gdzieś wyjeżdżam do rodziny to na trzy dni, czasami trochę dłużej. Miałbym potem "cierpieć" przez następne cztery doby? :D
 

DeletedUser

Guest
"Opis pomysłu: opcja Urlop, dzięki której nie będzie można wykonywać żadnych opcji w grze, ale jednocześnie nie będzie można być odwiedzanym ani plądrowanym. Ale nie będzie można wyłączyć urlopu w czasie krótszym niż tydzień."

Mi się pomysł nie podoba. Nie chcesz żeby Cię okradali to nie produkuj ^^ A wymyślanie jakiś protekcji aby zebrać trochę więcej surowca to moim zdanie przesada ;)

ps. Sam lubie wyjechać np. nad jeziorko, poza tym pracuje 24/48 wiec to że ktoś nie ma czasu nie usprawiedliwa ;p
 

DeletedUser

Guest
Odpowiem z punktu widzenia szefa gildii: - owszem dobra opcja ale zawsze można zglosić urlop szefowi - on ma możliwośc wpisania nieobecności obok osoby - i po sprawie :D

Jeśli już taka opcja mialaby wejśc w zycie - to na pewno musialby zostać dołączony do nniej " suwak" aby ustawić czas, jaki nas nie będzie - skok powiedzmy jednodniowy od 4 dni do 2 tygodni. Powodowaloby to , że support nas nie wywali, gdyż nieobecność byłaby zaliczana po uplywie terminu.
Z tego tez powodu dam TAK :)
 

DeletedUser3787

Guest
Czasami zachowujecie się jak "pies ogrodnika"- sam nie zje i drugiemu nie da.
Żałujesz komuś zarobić na Twoim koncie jak Ciebie nie ma? Przecież to jest tylko gra i dajmy sąsiadowi zarobić.
Jeżeli ktoś jest tak chytry na "wirtualne dobra" jak przysłowiowy szkot to zawsze może uniemożliwić produkcję poprzez odcięcie miasta od ratusza i wtedy nikt Wam tych "milionowych kokosów" nie odbierze.
Pomysł może tylko być przydatny dla supportu ale to chyba można zgłosić do supportu i wtedy nie byłoby kasowania konta.
Rozmawiałem z kilkoma znajomymi i mówili, że już czekają [niektórzy] 3 tygodnie na skasowanie konta w grze a więc te 2 tygodnie o których jest mowa to nie jest takim "sztywnym" terminem, ponieważ pisze wyraźnie, że "konto....może zostać skasowane po upływie 2 tygodni", a więc może być również po upływie 1 miesiąca.
 

DeletedUser

Guest
Idiotyczne. Każdy by sobie włączał "urlop" wylogowując się z gry, żeby udać się do pracy/iść spać.

Zdecydowane nie.
 

DeletedUser

Guest
Dlatego napisałem powyżej 4 dni i to dla supportu info i szefa gildii - w innym przypadku nie widzę sensu. Urlop powyżej 4 dni - usunąłby możliwośc brania ot tak sobie - a zabezpieczał przed usunięciem konta i wyrzuceniam z gildii - nie wspominałem nic o surowcach , czy zasobach - każdy kto ma trochę oleju w głowie - umie zrobić tak, aby przy dłuższej nieobecności stracić tylko monety :) - więc nie widzę sensu blokady produkcji :)
 

DeletedUser3014

Guest
Temat stary, ale aktualny.
Pomysł dobry oczywiście. Ja bym wprowadził opcjonalne długości trwania urlopu, np. tydzień (Bieszczady), 2 tygodnie, 3 tygodnie, miesiąc (pieszo przez Syberię).
(Ograniczenia czasowe: produkcję zaopatrzenia można ustawić maksymalnie na 1 dzień, a towarów na 2 dni; konto jest kasowane po minimum 14 dniach bez aktywności).

Ech... W ogóle tej strony postów nie zauważyłem, przyznaję się.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry