[Komunikacja] Uprawnienia w głównym kanale Gildi.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14806
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za tym pomysłem?

  • Tak

    Głosy: 10 90,9%
  • Nie

    Głosy: 1 9,1%

  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser14806

Guest
Czy nie lepiej by było jak by założyciel gildii miał uprawnienia do głównej wiadomości w gildii tak aby mógł usuwać z niej osoby co do których są uzasadnione podejrzenia o szpiegostwo lub osoby które spamują lub osoby które po prostu nie chcą być w takim kanale? Obecnie nic nie da się z takim kanałem zrobić, jedynie opuszczenie gildii powoduje opuszczenie kanału. Powinna być możliwość zarządzania nim.
 

DeletedUser7795

Guest
Tak, ale TYLKO dla założyciela i osób przez niego wyznaczonych.
 

Tbnfd

Szlachcic
z chęcią by się taka opcja bardzo w mojej gildii przydała. Sam jestem administratorem dobrze rozwijającej się gildii, i choć u mnie nikt nie spamuje już na głównym temacie [mam odpowiednie "wątki/tematy" do różnych celów w gildii] to znam/znałem takie problemy w różnych gildiach...

można by któregoś członka gildii np. zablokować za spam na głównym wątku gildyjnym [a skoro tam, to w wybranych innych tematach/wątkach -także] zamiast wywalać z gildii [bo może jednak dobrze gra na WG [Wyprawach Gildyjnych], wspiera często, dodaje ofki na targ, oraz zbiera już postawione, ale lubi głupoty gadać na głównym temacie, a innych to może wkurzać. wtedy administrator gildii blokowałby takiego w wybranych tematach, w tym na głównym wątku, ewent usuwał zbędne wpisy z głównego wątku, by bałaganu nie robić, itp
 
Do góry