Uprawnienia w Gildii - które do WG?

Status
Zamknięty.

Azulena

Baron
Chcę nadać w mojej Gildii prawo do odblokowania Wypraw Gildyjnych. Tylko. A wygląda - z opisów (bardzo, bardzo skąpych!!), że chyba muszę dać Lidera, aby dać to jedno prawo. :/
Czy rzeczywiście tak jest? Nie kryje się to w innym uprawnieniu??

A w związku z tym pytanie - ale to już do wiedzących, czyli Moderatorów - czy nie ma w planach ulepszenia i zaktualizowania funkcji "zarządzania" Gildią? Np, usunięcia funkcji Moderatora Forum Gildii, bo Forum już nie ma...
 

Azulena

Baron
Dziękuję :)


Ale to .... niemądre... ;)
Jak by te WG to było coś niesamowicie ważnego albo i super tajnego... ;)
Są Gildie po ok. 100 osób, moja ma 40, a funkcje "zarządzania" od lat nie aktualizowane. :/ Tyle, że "oficera polowego" dodali do GPC.
 

dawid17612

Hrabia
ponieważ WG jest od wielu lat i dlatego tylko liderzy mają prawa tam zarządzać, chociaż główny powód jest taki ze wydawaniem towarów z skarbca mogą tylko liderzy.

GPC jest to nowy dodatek

możesz dać opcje Lidera do WG, ale możesz np. zablokować mu opcje kasowania graczy z gildi. więc będzie mógł tylko zamykac wątki, oraz wydawac towary z gildi
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
wydawaniem towarów z skarbca mogą tylko liderzy.
GvG to jeszcze starszy dodatek, a są uprawnienia dedykowane tylko tej funkcji. Nie ma informacji dlaczego po macoszemu potraktowane zostały akurat wyprawy. :)
możesz dać opcje Lidera do WG, ale możesz np. zablokować mu opcje kasowania graczy z gildi.
Nie ma takiej możliwości. Wyższe uprawnienia (lider, założyciel) z automatu udostępniają komplet niższych rangą, pomijając fakt że nie ma osobnych uprawnień do usuwania graczy z gildii.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry