[Budynki] Upgrade Wieży zwycięstwa.

Czy jesteś za Upgradem Wieży zwycięstwa?

  • Tak

    Głosy: 26 96,3%
  • Nie bo nie

    Głosy: 1 3,7%

  • W sumie głosujących
    27
Cześć

Nie ma co dyskutować, że Wieża zwycięstwa się zdewaluowała.
W epoce postępowej daje 35 medali TYGODNIOWO, podczas gdy codziennie w wydarzeniach losowych (to to dziadostwo co można znaleźć w mieście i okolicach) można jednorazowo zebrać 36-90 medali, a zdarz się to nawet kilka razy dziennie.
Wieża zwycięstwa zatem w takiej formie nie ma sensu. Warto by do niej coś dodać, bo jest wstawiona jako nagroda w wyzwaniach codziennych, czy wyprawach gildyjnych, a jest w zasadzie bez wartości.
 

DeletedUser7795

Guest
Ja to od razu ją kasuję, bo tylko mi miejsce w inwentarzu zajmuje. Gdyby dawała chociaż +1% lub +2% do jakiejś wartości (np. atak)....
 

bartekmod

Książę
ee tam, zawsze gdzieś się jakąś pojedynczą wolną kratkę w układzie miasta złapie i może stać pusta, może być na niej dekoracja i kraść motywki, można dać tam drogę by było zadowolenie lecz bez kradzenia motywek (w sumie brakuje komuś zadowolenia?) lub może być tam właśnie wieża zwycięstwa, mam ponad 50 w mieście i mi nie przeszkadzają, mało dają, ale są na terenie który i tak byłby spisany na straty
aczkolwiek chętnie bym zobaczył jakiś bonus (np jak wieża sąsiaduje z inną wieżą to +1% do monet, jak z dwoma to +1% do monet i +1% do zaopatrzenia, przy trzech może dojść bonus w obronie, a przy czterech jeszcze w ataku)
 

Von Grun

Wicehrabia
nie masz wież sygnałowych, że tyle tego badziewia masz nastawiane? 135 medali tygodniowo, no naprawdę oszałamiająca ilość. Nawet 1pr tygodniowo nie uratuje tego budynku.
 

bartekmod

Książę
miałem kiedyś trochę w mieście, miałem też Cerkiew i Zamek... ale nie zdały egzaminu, jak ktoś chce to się włamie zawsze

a medali tygodniowo mam z tego 15k, prawie 3 razy więcej niż 1 miejsce z wieży turniejowej w oceanii, gdzie i tak nie mam szans zgarnąć czegokolwiek, bo nie walczę tak zawzięcie jak sąsiedzi :)
 

DeletedUser

Guest
Likwidacja tego badziewia by była najlepszą decyzją InnoGames i to od paru lat. Jest wiele innych budowli czy zdobyczy ( np. pakiety) które dają bonusy czy to do monet, czy do zaopatrzenia czy nawet do ataku i obrony- np. te probówki w loteriach oraz z wydarzeń losowych.
 

Von Grun

Wicehrabia
miałem kiedyś trochę w mieście, miałem też Cerkiew i Zamek... ale nie zdały egzaminu, jak ktoś chce to się włamie zawsze

a medali tygodniowo mam z tego 15k, prawie 3 razy więcej niż 1 miejsce z wieży turniejowej w oceanii, gdzie i tak nie mam szans zgarnąć czegokolwiek, bo nie walczę tak zawzięcie jak sąsiedzi :)
Ale musiał się natrudzić. Teraz pewnie wchodzą wszyscy jak do siebie i się częstują jak ze szwedzkiego stołu. ;)
A 15k medali to mam w jeden dzień z wrzutek do pereł. Każdy ma swoja strategię na grę, ale akurat wieża zwycięstwa nie pomaga absolutnie w niczym.
 

bartekmod

Książę
Ale musiał się natrudzić. Teraz pewnie wchodzą wszyscy jak do siebie i się częstują jak ze szwedzkiego stołu. ;)
A 15k medali to mam w jeden dzień z wrzutek do pereł. Każdy ma swoja strategię na grę, ale akurat wieża zwycięstwa nie pomaga absolutnie w niczym.

Nie wiem skąd założenie, że ludzie są złodziejami, mnie w zeszłym roku może 2 razy zrabowano :p ze 2 osoby atakują, ale to chyba dla punktów na wieże i do rankingu, znam jednego takiego co atakuje dla kradzieży (nie mam go w sąsiedztwie teraz). U mnie to brak obrony wzmaga czujność i jak trzeba zebrać dobra to się zbiera, a mając obronę i złudne poczucie bezpieczeństwa zdarzają się większe obsuwy w trakcie których jest się okradzionym :p A jaka jest różnica zranienia kilku jednostek na 1, 2 kratki (z perłami +sygnałowymi) lub na 0 kratek (bez tych budowli)?? Dla mnie żadna, żeby to chociaż ten automat w obronie mądry był i zabił jedną jednostkę, zamiast rozpraszania ognia po wielu, to by atakujący odniósł jakąkolwiek stratę, a tak się wyleczy i nic nie straci... obrona jest bezsensowna

15k medali (nie mówię, że to mega dużo, ale coś, bez wysiłku i za darmo) albo nic - taka alternatywa każe mi stawiać te wieże, by cokolwiek mieć z luk w mieście, bo ja jednak ustawiam budynki w mieście wedle potrzeby i nie udaje mi się ich upchnąć bez jakiś krateczek wolnego... nie będę zmieniał potrzebnego budynku na niepotrzebny ale o "lepszych" gabarytach pozwalających mi wszystko co do kratki rozmieścić :)

Zresztą ja w ankiecie zagłosowałem za poprawą tejże wieży zwycięstwa ;) skoro mam ich tyle to odniósłbym z tego względnie duże korzyści :D
 

DeletedUser11629

Guest
15k medali (nie mówię, że to mega dużo, ale coś, bez wysiłku i za darmo) albo nic - taka alternatywa każe mi stawiać te wieże, by cokolwiek mieć z luk w mieście, bo ja jednak ustawiam budynki w mieście wedle potrzeby i nie udaje mi się ich upchnąć bez jakiś krateczek wolnego... nie będę zmieniał potrzebnego budynku na niepotrzebny ale o "lepszych" gabarytach pozwalających mi wszystko co do kratki rozmieścić :)

Zresztą ja w ankiecie zagłosowałem za poprawą tejże wieży zwycięstwa ;) skoro mam ich tyle to odniósłbym z tego względnie duże korzyści :D

Wieża Zwycięstwa dla mnie osobiście jest dziadowska, w dodatku wysoka - w 90% umiem rozmieścić budynki w mieście tak, by mieć kilka kratek wolnych obok siebie, a nie pojedynczo, więc wolę upchać w to miejsce sygnałówki, które są niższe. W dodatku ten marny zbiór z WZ jest upierdliwy na apce, muszę powiększać widok miasta, żeby to zebrać - nie chce mi się, zbiór nie jest tego wart :) Z sygnałówek i płomieni poupychanych po mieście w wolnych slotach mam ponad 300% obrony - pewnie, że do przebicia, ale jednak ze znacznymi stratami, więc bardzo zniechęca :)
 

bartekmod

Książę
ja najczęściej mam pasy wolnego w stylu 1x8, 10x1 i tam taki rządek wież zwycięstwa sobie poustawiałem, już nie bardzo można coś innego upchać, ich wysokość mi akurat nie przeszkadza bo nic mi nie zasłaniają. A powiedz @Jomacha daje Ci coś ta obrona, że atakujący traci chociaż jedną jednostkę? Bo ja pamiętam stawiając na obronę uwalałem po 2, może max 3 kratki 5 czy 6 jednostkom, ale bez zabicia ani jednej, czyli strata dla atakującego była żadna. Nie zdawało to u mnie w ogóle egzaminu.
 

Von Grun

Wicehrabia
Komp tak atakuje jednostki, żeby przeciwnik zebrał jak najmniej punktów, a jednostka atakująca zadała jak najmniejsze straty w obrońcach. Czy to źle? Nie wiem, ale człowiek tak nie walczy.
 

DeletedUser17220

Guest
Wielu atakujących wchodzi do miasta i po sprawdzeniu % u obrońców wychodzi bez jednego starcia. Wolą nie ryzykować strat, skoro u większości pozostałych sąsiadów przejdą obronę bez straty nawet 1 kratki "życia"
 

DeletedUser11629

Guest
ja najczęściej mam pasy wolnego w stylu 1x8, 10x1 i tam taki rządek wież zwycięstwa sobie poustawiałem, już nie bardzo można coś innego upchać, ich wysokość mi akurat nie przeszkadza bo nic mi nie zasłaniają. A powiedz @Jomacha daje Ci coś ta obrona, że atakujący traci chociaż jedną jednostkę? Bo ja pamiętam stawiając na obronę uwalałem po 2, może max 3 kratki 5 czy 6 jednostkom, ale bez zabicia ani jednej, czyli strata dla atakującego była żadna. Nie zdawało to u mnie w ogóle egzaminu.
Tak, satysfakcję... :D No oczywiście, że zawsze znajdzie się lepszy kozak niż ja, toteż ja też tej obrony nie czepiam się kurczowo, bo lepszą obronę stanowi jednak mój atak i kasuję te świeczki, jak tylko wymyślę lepszy sposób upchania wszystkiego w mieście ;) Natomiast ta garstka medali z wież zwycięstwa jest mi jeszcze bardziej niepotrzebna niż bonus do obrony, to w tym wypadku raczej wybór mniejszego zła - nie ustawię w tym miejscu ozdupek, bo zabierałyby motywkę.
 

DeletedUser

Guest
BBoa :) jak InnoGames coś takiego zrobi, to wrzucę ci 100 pr w dowolną perłę. Ale najpewniej skończy się tak, jak z niebieską, obrzydliwą strzałą wskazującą, gdzie masz kliknąć aby rozpocząć event.
 

DeletedUser18000

Guest
jak wieża sąsiaduje z inną wieżą to +1% do monet
To mi się podoba...ale lepiej by było jak by każda kolejna wieża w zestawie zmniejszała czas produkcji o jakiś %
Faktem jest że kilka wież się zawsze zmieści, faktem też jest że budynki które się dostaje w wyprawach, bardzo szybko zaczynają zalegać w inwentarzu i chyba niema na to rady :/
 

DeletedUser17642

Guest
zgodnie z nazwą "wieża zwycięstwa" (victory tower) to powinna ona dawać jakiś bonus w walce: do ustalenia czy % do ataku czy do obrony, jaki procent (myślę że 1% by wystarczył) oraz czy miałaby dotyczyć sytuacji gdy my atakujemy czy obrony naszego miasta :)
 

DeletedUser18809

Guest
zgodnie z nazwą "wieża zwycięstwa" (victory tower) to powinna ona dawać jakiś bonus w walce: do ustalenia czy % do ataku czy do obrony, jaki procent (myślę że 1% by wystarczył) oraz czy miałaby dotyczyć sytuacji gdy my atakujemy czy obrony naszego miasta :)

Szczerze mówiąc dobra myśl. Taka alternatywa dla wieży sygnałowej, tylko zamiast obrony szła by w atak. Dobre, dobre. Ale wiadomo, że nic z tego nie będzie.
 
Do góry