Upgrade Druida

Status
Zamknięty.
Św. Patryk się skończył, a ja mam świątynię na 8 poziomie. Da się to jakoś podciągnąć na 10 lvl ? Nie mam jeszcze Upgrade Kit, więc nawet nie mogę sprawdzić, czy to zadziała. Macie jakąś wiedzę nt?
 

Jake Long

Baron
Jest jeszcze szansa, że wcześniej u handlarza się pojawi :D
Najwcześniej takie rzeczy u handlarza pojawiają się zazwyczaj właśnie rok po wydaniu. Jeżeli nie później.

Zresztą nie masz co płakać nad tym budynkiem. Strasznie mierny jest. Za często daje surowce zamiast punktów. I za duży ma procent do dawania niepraktycznych rzeczy. W przeciwieństwie do starszego Bocianiego Gniazda, które wciąż jest jednym z najpraktyczniejszych budynków eventowych nie dających premii do ataku w grze.
 

Devine111

Baron
Zresztą nie masz co płakać nad tym budynkiem. Strasznie mierny jest. Za często daje surowce zamiast punktów. I za duży ma procent do dawania niepraktycznych rzeczy. W przeciwieństwie do starszego Bocianiego Gniazda, które wciąż jest jednym z najpraktyczniejszych budynków eventowych nie dających premii do ataku w grze.
28 bonusu do obrony dla armii atakujacej w PA to z pewnością byle co :p
Te procentowe szanse na coś tam to tylko dodatek.
 
Ostatnia edycja:

Jake Long

Baron
28 bonusu do obrony dla armii obronnej w PA to z pewnością byle co :p
Te procentowe szanse na coś tam to tylko dodatek.
Część może się nie zgodzić, ale wolę dostać minimalnie mniej obrony (dokładnie 2%), ale pewne źródło punktów rozwoju ze skarbca olimpijskiego z ubiegłego roku niż jakieś ochłapy z towarów codziennie. Mam tę światynię drugi tydzień i jedynie towary z niej lecą. PRy dostałem tylko raz, przy 40% udziale szans. A we wcześniejszych etapach gry takie PRy przez długi czas dadzą ci więcej niż te 2% obrony.
A obronę i tak łatwo się nabija co event wartownikami. Chyba że znajdzie się coś do ataku w ataku, wtedy się przemyśla sytuację.
 

Devine111

Baron
Część może się nie zgodzić, ale wolę dostać minimalnie mniej obrony (dokładnie 2%), ale pewne źródło punktów rozwoju ze skarbca olimpijskiego z ubiegłego roku niż jakieś ochłapy z towarów codziennie. Mam tę światynię drugi tydzień i jedynie towary z niej lecą. PRy dostałem tylko raz, przy 40% udziale szans. A we wcześniejszych etapach gry takie PRy przez długi czas dadzą ci więcej niż te 2% obrony.
A obronę i tak łatwo się nabija co event wartownikami. Chyba że znajdzie się coś do ataku w ataku, wtedy się przemyśla sytuację.
Zdecydowana większość się nie zgodzi. Prki w tej grze na kazdym kroku zdobywasz, z bonusem do obrony dla armii atakujacej tak juz nie jest. Tak na to patrzysz bo pewnie jesteś jakoś na poczatku gry, z czasem zmienisz podejscie
 

chemik12

Wicehrabia
Dokładnie. PR to nie wszystko. Lada dzień planuje wywalić coś koło 10 mrocznych przejść i 20 ŚW (łącznie do 50 PR)- w to miejsce postawie pewnie place zwycięstwa lvl 2, karuzele, szachownice itp...A obrona w ataku również jest ważna. Reszta to tylko dodatki. Ac co do up-a - najwcześniej pewnie będzie za rok w ew. św. Patryka (pewnie jedna z możliwości nagród w skrzyni). Dopiero później dadzą ofertę za diamenty i dopiero na końcu do Handlarza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry