[Walki] Ulubieni znajomi, szablony jednostek, ulubione/najczęściej używane jednostki.

Jesteś za?

  • Tak

    Głosy: 28 87,5%
  • Nie

    Głosy: 3 9,4%
  • Brakuje czegoś (skomentuję czego)

    Głosy: 1 3,1%

  • W sumie głosujących
    32

TieruYT

Baron
Witam,

1. Pomysł, dzięki któremu możemy oznaczyć ulubionych znajomych, aby ich nie szukać wśród 140, których mamy.
1.png

2. FOE wymaga coraz więcej walki, zróbcie niestandardowe szablony jednostek, oraz dodajcie również ulubione lub najczęściej używane jednostki zbite w jedną całość, np.
widzimy jednego łotra (w tej ikonce jest od razu ilość ile ich jest - gra oczywiście wybiera tych, które mają najwięcej życia)
2.png
 

DeletedUser7795

Guest
Szablony jednostek powinny być wprowadzone szybko. 2 szablony darmowe a kolejne do wykupienia za diamenty. Dodatkowa zakładka dla ulubionych znajomych też mogłaby powstać, zawsze to jakieś ułatwienie - nie trzeba długo szukać tych znajomych.
 

Markiz.

Książę
Jeśli znajomi nie są "ulubionymi" to po co ich trzymać. Jestem na nie.
Pomysł z szablonami OK, po rozbudowie jak napisał/a Chodzonce Zuo, ale dałbym 1 szablon za darmo, a reszta za diamenty.
 

DeletedUser7795

Guest
@sebbaa jestem facetem. Nie wiem czemu zniknęła ikonka informująca o płci użytkownika ;/
Pomysł z oddzielną zakładką dla ulubionych znajomych może się sprawdzić wtedy gdy często wymieniamy z nimi PR lub handlujemy. Moglibyśmy ich wtedy szybko odnaleźć.
 

Sweetie Belle

Szlachcic
Co do punktu pierwszego, to uważam tak jak sebbaa, że totalnie nie jest to potrzebne, ewentualnie może możliwość wyboru kolejności wyświetlania (np.: od najnowszego znajomego do najstarszego, albo alfabetycznie - wtedy każdy ma tak poukładane jak chce).
Myślę, że szablony na pewno przyśpieszyły by walki, ale ja osobiście wolę widzieć wszystkich wojowników niż mieć to tak skompresowane.
 

HuanMing

Książę
Oznaczanie znajomych mogłoby się przydać, szablony również, a to wyswietlanie ilosci danej jednostki na ikonce powinno być wprowadzone dawno temu wraz z pojawieniem się Alcatraz. Może w końcu dałoby się znalezc normalnie łotry w wersji mobilnej.
 

Sweetie Belle

Szlachcic
wyswietlanie ilosci danej jednostki na ikonce powinno być wprowadzone dawno temu wraz z pojawieniem się Alcatraz. Może w końcu dałoby się znalezc normalnie łotry w wersji mobilnej.
Z tym paskiem wojska na dole według epok, to w pełni się zgadzam. Ułatwiło by to też usuwanie jednostek.
 
Do góry