[Budynki] Ulepszenie Wielkiego Słonia na GPC

Czy jesteś za dodatkowym ulepszeniem Wielkiego Słonia?


  • W sumie głosujących
    14

korosh

Baronet
Nagroda Wielkiego Słonia na GPC delikatnie mówiąc nie nadąża za inflacją. Nie dość że trzeba ją zbierać z 200 losowo przyznawanych fragmentów, to maksymalne ulepszenie na 10 poziomie daje tylko 12% do ataku. Zapewne kiedy FoE startowało, to była to dobra nagroda, ale obecnie trzeba wylosować 2000 fragmentów, a dowolny budynek eventowy z ostatniego roku daje więcej korzyści.
Pomysł jest taki aby wprowadzić jakieś extra ulepszenie tego budynku, które też by można było zbierać na GPC, a które by przywracało sens kompletowania tego budynku, tak jak to zrobiono w ostatnim evencie z Wiatrakiem
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Nagroda Wielkiego Słonia na GPC delikatnie mówiąc nie nadąża za inflacją. Nie dość że trzeba ją zbierać z 200 losowo przyznawanych fragmentów, to maksymalne ulepszenie na 10 poziomie daje tylko 12% do ataku. Zapewne kiedy FoE startowało, to była to dobra nagroda, ale obecnie trzeba wylosować 2000 fragmentów, a dowolny budynek eventowy z ostatniego roku daje więcej korzyści.
Pomysł jest taki aby wprowadzić jakieś extra ulepszenie tego budynku, które też by można było zbierać na GPC, a które by przywracało sens kompletowania tego budynku, tak jak to zrobiono w ostatnim evencie z Wiatrakiem
kiedy FOE startowało? xDDDD
ten budynek ma 2 lata xD (max 3) xD
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
ten budynek ma 2 lata xD (max 3) xD

dowolny budynek eventowy z ostatniego roku daje więcej korzyści.
Tak, ale ilość budynków z GPC zależy od gildii, w jakiej grasz i Twojej aktywności na GPC. Z czasem można ich postawić dowolną ilość i walka o nagrody z eventów traciłaby sens. Nie jestem przekonana do tego pomysłu i takiej opcji brakuje mi w ankiecie.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
a jak byś to chciał zrobić
Najlepsze gildie mają cały czas grać ze sobą? xd i 8 najmocniejszych na jednej mapie? Toż to nudy
może na świecie E to nudy, ale na F cięgle czekamy na 2 mocne glidie i się doczekać nie możemy, wtedy będzie wesoło, a tak to nudy, a co innego jakby takich glidii było więcej, wtedy można było by pokazać swoją moc
 

korosh

Baronet
Tak, ale ilość budynków z GPC zależy od gildii, w jakiej grasz i Twojej aktywności na GPC. Z czasem można ich postawić dowolną ilość i walka o nagrody z eventów traciłaby sens. Nie jestem przekonana do tego pomysłu i takiej opcji brakuje mi w ankiecie.
No nie dowolną, bo ogranicza nas rozmiar miasta. Przy obecnych bonusach z budynków eventowych nie ma sensu zaśmiecać sobie miasta słoniami które dają 10% do ataku.
 
może na świecie E to nudy, ale na F cięgle czekamy na 2 mocne glidie i się doczekać nie możemy, wtedy będzie wesoło, a tak to nudy, a co innego jakby takich glidii było więcej, wtedy można było by pokazać swoją moc
Na F na przestrzeni roku ogólnie spadł poziom GPCh. Nie wiem czy zauważyłeś, ale ciężko jest trafić edycję, na której będzie trzecia gildia chociaż próbująca rozbić mapę.
Najlepsze gildie mają cały czas grać ze sobą? xd i 8 najmocniejszych na jednej mapie? Toż to nudy
Już kiedyś wspominałem jak to można osiągnąć. Połączyć po dwa światy A i B, C i D itd...
No nie dowolną, bo ogranicza nas rozmiar miasta. Przy obecnych bonusach z budynków eventowych nie ma sensu zaśmiecać sobie miasta słoniami które dają 10% do ataku.
Jest jeszcze bonus do skarbca Gildii. Problem w tym, że dla mało którego gracza stanowi to jakikolwiek profit. Nieraz ciężko namówić ludzi do postawienia/rozbudowy obsa, a co dopiero, żeby "zawalać" miasto czymś więcej. Moim zdaniem jest wiele słabszych budynków od słonia, które ludzie nadal stawiają.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Czy sugerujesz że są one celowo słabe? Jeśli tak to po co w ogóle są, jeśli są tak złe że nikt ich nie chce?
nie są słabe, są slabsze od innych, dla wiel ugraczy jest to budynek warty postawienia jak nie masz czego inne stawiać.
np szachownica jest słaba? No jest, a nawet u mnie jest ich 15 bo fizycznie nie mam czym ich zamienic (mimo ze gram 5 lat i mam 3k ataku i 2k obrony) i prawie 1k niebieskich xd
 

korosh

Baronet
nie są słabe, są slabsze od innych, dla wiel ugraczy jest to budynek warty postawienia jak nie masz czego inne stawiać.
np szachownica jest słaba? No jest, a nawet u mnie jest ich 15 bo fizycznie nie mam czym ich zamienic (mimo ze gram 5 lat i mam 3k ataku i 2k obrony) i prawie 1k niebieskich xd
No tak, ale szachownicę zdobywasz od ręki, a takiego słonia ciułasz po 200 kawałków na poziom, a dopiero na ostatnim poziomie słoń daje tyle co szachownica. No i zajmuje więcej miejsca.
Wiesz, generalnie chodzi o to że jak już mam uzbierać/wylosować 2000 kawałków czegoś, to powinno to być w kategoriach dobrej nagrody, a nie czegoś co i tak zasili targ staroci
 
No tak, ale szachownicę zdobywasz od ręki, a takiego słonia ciułasz po 200 kawałków na poziom, a dopiero na ostatnim poziomie słoń daje tyle co szachownica.

Hehe :) Daleko nie trzeba było szukać.

Jest jeszcze bonus do skarbca Gildii. Problem w tym, że dla mało którego gracza stanowi to jakikolwiek profit. Nieraz ciężko namówić ludzi do postawienia/rozbudowy obsa, a co dopiero, żeby "zawalać" miasto czymś więcej.

em, spokojnie kilka poziomów na 1 gpc jestes w stanie zdobyć....

Amen
 
Do góry