[Wyprawy gildyjne] Ulepszenie świątyni wiedzy

Dodać na wyprawę to ulepszenie?


  • W sumie głosujących
    16

Tymek2007sims

Wicehrabia
przeciez możesz je wygrać na aukcji w handlarzu antykami :) u mnie co druga aukcja to ulepszenie świątyni wiedzy , więc nie ma potrzeby dodawać tego do WG
ja natomiast byłbym za dodaniem ulepszeń do budynków z wypraw na 3 etap lub relikty bo czwartego nie raz nie umiem zrobić :(
 

Blade1984

Książę
jestem na nie, świątynia wiedzy to słaby budynek, trzymałem je chyba do średniowiecza i wszystkie sprzedałem bo doszedłem do wniosku że marnuje miejsce.
ja natomiast byłbym za dodaniem ulepszeń do budynków z wypraw na 3 etap lub relikty bo czwartego nie raz nie umiem zrobić :(
przeskocz jeszce ze trzy epoki w miesiąc to może się nauczysz robić 4 poz. Na ulepszenia trzeba zasłużyć.
 

Mirko69

Rycerz
Niestety głos zabierają w większości gracze, którzy grę dopiero rozpoczęli albo grają niedługo.
Najlepiej żeby Wam dali gotowe miasto. Takie z Marsa i z pół miliona pkt. Perły wszystkie na 100 levelu. Do walk 1000/1000 i w skarbcu z 10 000 diamentów.
Zaczynałem w czasach kiedy Świątynia była delikatesem a o jakimś ulepszeniu czegokolwiek nikomu się nie śniło. Powoli, krok za krokiem ulepszałem miasto i doszedłem do jakiegoś tam poziomu. Wcale nie powalającego na kolana. Dziś Świątynia jest pospolitym budynkiem, który po wpadnięciu natychmiast sprzedaje. Mam jeszcze w mieście trochę tych Świątyń w tym jedną ulepszoną ale tylko dlatego, że szlag mnie trafia kiedy muszę je oddać za darmo bo nie opłaca się przenosić do inwentarza. / Koszt przeniesienia jest wyższy niż kwota otrzymana za Świątynię od handlarza/ W ub tygodniu wywaliłem pięć lub sześć.
Nie proście o jakieś bzdety bo Gmbh w końcu da to czy inne badziewie do nagród w Wyprawach a potem będziecie używać brzydkich słów kiedy Wam to wpadnie. Ja do trzeciego poziomu zwiększyłbym częstotliwość wypadania towarów kosztem kasy i młotków a na 5, obiecanym a niezrealizowanym poziomie wypraw powinny być większe ilości pkt. rozwoju i towarów i ulepszenia budynków posiadających więcej niż dwa poziomy. Skoro stworzenie 5 poziomu przekracza możliwości twórców to należałoby poprawić jakość nagród na 4. Niekoniecznie zwiększając po cichu opór co wychodzi twórcom najlepiej.:)))......no chyba, że trochę.:))
 
Do góry