[Komunikacja] Ulepszenie czatu

MarioSmi666

Szlachcic zagrodowy
Cześć wam

Zapewne wielu z was tak jak ja korzysta z discorda. Brakuje mi podobnej funkcji w grze. Nie każdy chce instalować aplikacje czy przeskakiwać pomiędzy discordem, a grą.
Brakuje mi możliwości wklejania screenów czy grafiki do tłumaczenia pewnych rzeczy innym graczom.
Czy nie dałoby się wprowadzić takiego systemu do gry ? Chociażby do czatu gildijnego. Okno czatu, dostępni członkowie na czacie. Myślę, że mogłoby to usprawnić komunikację w gildii i większą aktywność członków w gildii.

Pozdrawiam
Pasik
 
Cześć wam

Zapewne wielu z was tak jak ja korzysta z discorda. Brakuje mi podobnej funkcji w grze. Nie każdy chce instalować aplikacje czy przeskakiwać pomiędzy discordem, a grą.
Brakuje mi możliwości wklejania screenów czy grafiki do tłumaczenia pewnych rzeczy innym graczom.
Czy nie dałoby się wprowadzić takiego systemu do gry ? Chociażby do czatu gildijnego. Okno czatu, dostępni członkowie na czacie. Myślę, że mogłoby to usprawnić komunikację w gildii i większą aktywność członków w gildii.

Pozdrawiam
Pasik
Fajny pomysł. Ale pomyśl sobie że np. wysyła ktoś zdjęcia nieodpowiednie. No i co wtedy? Tak, można by było ich zgłosić. Jedno zgłoszenie trwało by miesiąc znając FoE
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Akurat w discordzie nie chodzi o wysyłanie zdjęć czy grafik, a o powiadomienia....
Wyścig, wyprawy, etc.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
co do czatu gildii to by się przydało by wysyłał powiadomienie jak ktoś coś tam pisze, opcje wyciszenia kogoś etc.

aaa global to bez znaczenia, tak jak jest jest spoko. Przydałoby się tylko by więcej można było scrolować bo czasem ****oburze za szybko znikają, albo nie można rano odczytać tego co było w nocy :<

Ewentualnie zrobić kilka czatów globalnych - perły, wymianki <szkoda, że dalej dozwolone>, ****oburze, rekrutacja etc.
Troche w sumie mozna pozmieniać

bo na razie to kociołek panoramixa jest
 

MarioSmi666

Szlachcic zagrodowy
Każdy czat miałby administratora - założyciela gildii, który mógłby wlepiać bany za nieadekwatne treści. Oczywiście, sam wrzucam głupoty na discorda. Są jednak pewne granice. Na discord wchodzą chętni, w grze nie każdy musi respektować filmiki, zdjęcia czy inne formy plików udostępnianych. Pod uwagę oczywiście należy wziąć też fakt, że w grze są osoby niepełnoletnie. Czat z możliwością wyciszenia powiadomień byłby dobra opcją na pola, gvg czy w ogóle do rozmów. Z opcją udostępniania ekranu jak na discordzie czy z mikrofonem to już w ogóle bajer.. :)
 

MarioSmi666

Szlachcic zagrodowy
W wielu grach ważną rolę odgrywa czat i rozmowy w sojuszach/gildiach.

Mam za sobą wiele zlotów, wielu znajomych z gier. Ba, nawet swoją żonę poznałem w ten sposób :) Gra grą, ale możliwość lepszej konwersacji zdecydowanie wpływa na dalszy rozwój gildii. Gildia zżyta, żywa, w której coś się dzieje zachęca graczy do wchodzenia nawet żeby tylko pogadać.

Obecnie widzę u graczy podejście: wejść, zebrać zbiory, coś kliknąć i wyjść.

Gra oferuje ciekawą rozgrywkę. Sami jednak wiecie, że z czasem robi się to monotonne i człowiek po prostu zaczyna się nudzić.
 

MarioSmi666

Szlachcic zagrodowy
Nie odbierajcie mojego postu jako próby szukania nowych znajomych :)

Uważam że hybryda gry z możliwością jednoczesnego używania czatu na zasadzie discorda mogłaby poprawić rozgrywkę + zwiększyć zainteresowanie graczy.

Sam wolałbym używać FOE jako aplikacji do gry i komunikatora. Mam dużą paczkę z gry na discordzie, ale duża część Gildii nie chce bawić się w osobne aplikacje.
 
Każdy czat miałby administratora - założyciela gildii, który mógłby wlepiać bany za nieadekwatne treści. Oczywiście, sam wrzucam głupoty na discorda. Są jednak pewne granice. Na discord wchodzą chętni, w grze nie każdy musi respektować filmiki, zdjęcia czy inne formy plików udostępnianych. Pod uwagę oczywiście należy wziąć też fakt, że w grze są osoby niepełnoletnie. Czat z możliwością wyciszenia powiadomień byłby dobra opcją na pola, gvg czy w ogóle do rozmów. Z opcją udostępniania ekranu jak na discordzie czy z mikrofonem to już w ogóle bajer.. :)
Pomysł git, ale inno na 99% nie przyjmie
 

MarioSmi666

Szlachcic zagrodowy
Pomysł git, ale inno na 99% nie przyjmie
Mogą zwęszyć na tym biznes.

Tak jak discord nitro. Do pewnej pojemności plik wrzucisz, powyżej płać. To samo gify czy inne duperele.

Byłoby to do zrobienia, wersja Basic darmowa+ nawet do tego premium dodanie pewnych rozszerzeń.

Naszej społeczności w grze na pewno by to w pewien sposób ułatwiło rozgrywkę.

Przynajmniej ja mam takie odczucia :)
 
Ostatnia edycja:

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
W wielu grach ważną rolę odgrywa czat i rozmowy w sojuszach/gildiach.

Mam za sobą wiele zlotów, wielu znajomych z gier. Ba, nawet swoją żonę poznałem w ten sposób :) Gra grą, ale możliwość lepszej konwersacji zdecydowanie wpływa na dalszy rozwój gildii. Gildia zżyta, żywa, w której coś się dzieje zachęca graczy do wchodzenia nawet żeby tylko pogadać.

Obecnie widzę u graczy podejście: wejść, zebrać zbiory, coś kliknąć i wyjść.

Gra oferuje ciekawą rozgrywkę. Sami jednak wiecie, że z czasem robi się to monotonne i człowiek po prostu zaczyna się nudzić.
oferuje GvG i GPC :D
 
W wielu grach ważną rolę odgrywa czat i rozmowy w sojuszach/gildiach.

Mam za sobą wiele zlotów, wielu znajomych z gier. Ba, nawet swoją żonę poznałem w ten sposób :) Gra grą, ale możliwość lepszej konwersacji zdecydowanie wpływa na dalszy rozwój gildii. Gildia zżyta, żywa, w której coś się dzieje zachęca graczy do wchodzenia nawet żeby tylko pogadać.

Obecnie widzę u graczy podejście: wejść, zebrać zbiory, coś kliknąć i wyjść.

Gra oferuje ciekawą rozgrywkę. Sami jednak wiecie, że z czasem robi się to monotonne i człowiek po prostu zaczyna się nudzić.
Mogą zwęszyć na tym biznes.

Tak jak discord nitro. Do pewnej pojemności plik wrzucisz, powyżej płać. To samo gify czy inne duperele.

Byłoby to do zrobienia, wersja Basic darmowa+ nawet do tego premium dodanie pewnych rozszerzeń.

Naszej społeczności w grze na pewno by to w pewien sposób ułatwiło rozgrywkę.

Przynajmniej ja mam takie odczucia :)
No fajny pomysł ale wątpię aby go przyjęli chociaż nie wiadomo. dodaj ankietę. Osobiście trzymam kciuki za ten pomysł
 
Mogą zwęszyć na tym biznes.

Tak jak discord nitro. Do pewnej pojemności plik wrzucisz, powyżej płać. To samo gify czy inne duperele.

Byłoby to do zrobienia, wersja Basic darmowa+ nawet do tego premium dodanie pewnych rozszerzeń.

Naszej społeczności w grze na pewno by to w pewien sposób ułatwiło rozgrywkę.

Przynajmniej ja mam takie odczucia :)
Przejrzyj pomysły innycg graczy i zobacz ile niewypaliło
 
Do góry