Ulepszenia budynków eventowych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20205
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20205

Guest
Cześć!

Zacząłem grę kilka dni temu i zdobyłem statek oraz jedno ulepszenie. Niestety, nie jestem w stanie wykonać kolejnego questu eventowego (wymaga on udziału w wyprawach gildyjnych, które są dla mnie nieaktywne przez następny tydzień). W związku z tym nie zdobędę więcej ulepszeń nim event dobiegnie końca. Czy będę miał szansę zdobyć ulepszenia dla mojego statku w przyszłości?
 

DeletedUser

Guest
,
Osoba zarządzająca oficjalnym kanałem gry odpowiedziała w komentarzu
Μάριος Τουλούπης (Can we built the ship later [other event]? ) Upgrades will be available later [ulepszenia będą później dostępne]
 

kasia2389

Arcyksiążę
Ulepszenia zdobędziesz kręcąc kołem.
Nie wydaje się mi, aby jakiekolwiek zadania wymagało udziału w wyprawach, zawsze jest alternatywa.
 

DeletedUser2427

Guest
a co z innymi ulepszeniami z eventów? Np dla tolosa bożków, kolumny bohaterów, lub wielkiego mostu? Stoją sobie u mnie na średnich poziomach i brzydko wyglądają ;/
 

DeletedUser20205

Guest
Ulepszenia zdobędziesz kręcąc kołem.
Nie wydaje się mi, aby jakiekolwiek zadania wymagało udziału w wyprawach, zawsze jest alternatywa.
Screenshot_2018-08-21-12-32-08-588.jpeg
A odnośnie kręcenia kolem — jakiś pomysł jak mam to zrobić nie mogąc wykonywać questów? Dostanę jeszcze 2-3 dublony za zalogowanie się w pozostałe dni i to wszystko.

Chodzonce Żuk, Miguel200, dzięki, to dobra wiadomość.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Zresztą, i tak nie mam na to towarów.
Z tego co kojarzę to chodzi o zajęcie prowincji, nie zdobycie towarami. A zajęciem jest zaatakowanie i wygrana walka :).
Doprawdy?! A ja myślałem, że sensem istnienia tej gry, jak i każdej innej, jest dostarczanie ludziom rozrywki.
Dokładnie tak jest, ale żaden twórca (w tym i Inno) nie ukrywa, że o zarobki też chodzi. W końcu każdy pracownik zarabia na swoje życie. :)


Proszę nie zbaczać z tematu :)
 

DeletedUser17220

Guest
Doprawdy?! A ja myślałem, że sensem istnienia tej gry, jak i każdej innej, jest dostarczanie ludziom rozrywki.

No to źle myślałeś. Sensem istnienia każdego produktu jest generowanie zysku dla producenta. A dostarczanie rozrywki jest sposobem realizacji celu podstawowego.
Teoretycznie powinna istnieć zależność między poziomem dostarczanej rozrywki a generowanym zyskiem. Ale przy postępującym zidioceniu ludzkości ta zależność pozostaje teoretyczna
 

DeletedUser20205

Guest
Z tego co kojarzę to chodzi o zajęcie prowincji, nie zdobycie towarami. A zajęciem jest zaatakowanie i wygrana walka :).
Zamiast kojarzyć wystarczy przeczytać opis zadania na załączonym przeze mnie wcześniej zrzucie ekranu. Jest tam wyraźnie napisane "bez walki".

Dokładnie tak jest, ale żaden twórca (w tym i Inno) nie ukrywa, że o zarobki też chodzi. W końcu każdy pracownik zarabia na swoje życie. :)
To naturalne. Jednak gdy dostarczanie klientowi towaru/usługi nie jest stawiane na pierwszym miejscu, lecz znajduje się tam zdobycie pieniędzy od klienta, mamy do czynienia z sytuacją patologiczną. Kasi2389 pomyliło się* prowadzenie uczciwego interesu z działalnością typu Amber Gold.

Jednak nachalne namawianie do płatności w grze typu freemium uważam za bezczelne. Kto chce niech płaci, każdy wie jak to działa. Dodam, że gra aby istnieć potrzebuje również graczy typu f2p i nie ma nic złego w takim podejściu do FoE i podobnych gier.

No to witamy w prawdziwym świecie.
Może twój tak wygląda, ale nie świat miliardów ludzi.

W każdym razie — odpowiedź uzyskałem, temat do zamknięcia.
———
* Ciekawe dlaczego?

Edycja:
chudypiotrek napisał:
No to źle myślałeś. Sensem istnienia każdego produktu jest generowanie zysku dla producenta. A dostarczanie rozrywki jest sposobem realizacji celu podstawowego.
O, następny od Amber Gold. Coś Ci wytłumaczę — sensem istnienia całej gospodarki (a także każdego podmiotu z osobna) jest dostarczanie ludziom dóbr. Samymi "zyskami" możesz sobie d*** podetrzeć. Złodziej czy oszust niczego nie wytwarza, ba, nawet generuje u innych straty. Ale jakie ma zyski! Inny Przykład — za PRL ludzie pieniądze mieli, tylko co z tego, jak nie było dóbr, na które można je było wydać? Przyczyna: za PRL celem gospodarki nie było zaspokajanie potrzeb społeczeństwa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry