[Zadania] ulepszenia bdynkow poziomowych

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

podoba sie?

  • tak

    Głosy: 10 71,4%
  • nie

    Głosy: 4 28,6%

  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser

Guest
witam
Proponuje aby do zadan powtarzalnych jak i dobowych dodano szanse na ktores ulepszenie ktoregos budynku z poziomami.
 

DeletedUser

Guest
w takim razie co robia zestawy eventowe w zadaniach dobowych?
i co robi ulepszenie drzewka w zadaniach dziennych?
 

DeletedUser20216

Guest
Witam wszystkich graczy.
dokladnie nie wszystkich stac kupowac diamenty zeby w danym evencie zdobyc wszystkie ulepszenia danego budynku.
mam kilka rozwiazan?
1.uniwersalne ulepszenie do zdobycia w zadaniach
2.wymiana - dajmy na to 2 ulepszenia bozka tolosow za jedno ulepszenia okretu
3.mozliwosc kupna ulepszenia obojetnie jakiego budynku eventowego za diamenty
4.mozliwosc sprzedania badz kupna ulepszen od i do innych graczy

(no bo jak ktos kto zdobyl powiedzmy drugi poziom okretu teraz jest zostawiony na pastwe losu albo
ktos kto nakupil se dublonow z minionego eventu ma np 6 ulepszen okretu a nie ma nie ma statku z pierwszej pozycji ani zadnego zestawu Krolewskiego czy Pirackiego no i jeszcze jedna opcja moj przypadek 4 ulepszenia statku ktorego nie postawie dopuki doputy nie bedzie kompletny i wlasnie pieniadze wyrzucone w bloto tak pieniadze za ktore kupilam diamenty a za diamenty dublony i tak nakrecone ulepszenia ktorych juz nigdy nie bedzie mozna wykozystac)

Co wy na to ? pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
@Rutrr - masz tu troche racji - pomysl kolegi @gegnoboss to taki magiczny dotyk wszechwladzy, a druga czesc pomyslu to z koleji wymiana przedmiotow z inwentarza
fakt ze skoro mamy tawerne znajomych to mozemy miec tez "wyprzedaz garazowa" czyl;i dla sasiedztwa sklepik w ktorym mozemy sprzedawac i wymieniac nasz inwentarz.
 

DeletedUser20250

Guest
@gegnoboss Podobają mi się Twoje pomysły. Jakakolwiek możliwość wykorzystania ulepszeń budynków eventowych byłaby 1000 razy lepsza niż trzymanie ich w inwentarzu lub banalne usuwanie.

Co do innych przedmiotów czy budynków w inwentarzu to zawsze można z nich skorzystać bądź wybudować w dowolnej chwili. A dodatkowe ulepszenia stają się bezużyteczne i to warto zmienić.
Założyłem osobny temat w tej sprawie [inne]Ulepszenia Budynków Eventowych i tam zapraszam do dyskusji i ankietowania.
 
Do góry