[Budynki] Ułatwienia

czy popierasz propozycję dodania funkcjonalności wybór koloru sugnalizacji zakończenia produkcji?

  • tak

    Głosy: 14 87,5%
  • nie

    Głosy: 2 12,5%
  • nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    16
  • Głosowanie zakończone .

jjplay

Szlachcic zagrodowy
Rozważcie wprowadzenie funkconalności polegającej na możliwości wyboru przez gracza koloru znaczników, które sygnalizują zbiory w budynkach. Dla mnie: aktualne są mało czytelne i przez to gra jest mniej przyjemna (czasem trzeba szukać "co jeszcze" i to jest męczące). Mam wrażenie, że np. czerwone byłyby czytelniejsze. To może być kwestia indywidualna dla każdego gracza więc ustawienie sobie koloru przez gracza byłoby najlepsze.
 

smerfova

Baron
Popieram. Czasami idzie się naszukać co jeszcze zostało do zebrania.
Wiadomo, przeważnie używam zbiorów za diamenty, ale czasami jest jakiś budynek czy kilka, które z różnych powodów są w innym czasie i przy dużym mieście niestety jest to uciążliwe.
 

Marik

Książę
Był już nieco podobny temat dotyczący oznaczenia sektorów na gpch, w postaci wzorów(każda gildia miała by inny), ale umarł. Skoro IG ma wywalone na osoby z wadą wzroku( lub support jeśli pomysłu nie przekazał) to na proponowane przez Ciebie znaczniki tym bardziej mają z górki. Pomysł dobry i jestem za, jednak standardowo nic z tego nie będzie
 

Dixaroc

Baron
Oznaczenie zbiorów kolorem? Tak. Przydałoby się rzeczywiście zrobić jakąś obwódkę do tego. Jednak wybór koloru przez gracza? Zdecydowanie nie.
 

Koi No Yokan

Szlachcic
Pewnie nie wprowadzą. Z jednego, prostego powodu: jak będzie Ci łatwiej zbierać, nie będziesz chciał na to wydać paru diamentów ;)
 
Do góry