Udostępnianie odpowiedzi supportu.

Calvin Archer

Szlachcic zagrodowy
Dzień dobry Drodzy Gracze,
Czy udostępnianie publiczne odpowiedzi supportu na jakiś temat/problem jest zgodne z regulaminem? (w formie screenów z rozmową z supporterem)
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
 

BraveFrank

Baronet
Nie wiem, w końcu treść supportu można udostępnić wszystkim, ale można przecież skopiować i wkleić treść zgłoszenia
 

Borisel

Hrabia
Z tego co wiem - tutaj na forum nie bardzo można udostępniać odpowiedzi/rozmów z supporterami :

7. Forum nie służy do dyskusji o blokadach czy też ostrzeżeniach otrzymanych w grze albo na samym forum. InnoGames prowadzi w tej kwestii zamkniętą politykę. Także skargi, odwołania, podejrzenia i komentarze związane ze sposobem wykonywania swoich zadań przez obsługę gry lub forum powinny być zgłaszane poprzez support, gdzie zostaną skierowane do odpowiednich osób nadzorujących pracę zespołu.

Z tematu Zasady Forum . Co innego własne forum
 

MaksioMan

Szlachcic zagrodowy
Z tego co wiem słownik języka polskiego rozróżnia zwykle "przekazywanie treści" w jakiejkolwiek formie od dyskutowania o niej.

Dodatkowo odpowiedź supportu w kwestii nie odnoszącej się do "blokad czy też ostrzeżeń" nie wyczerpuje literalnie wymienionych w pkt 7 regulaminu ograniczeń.

Także wklejenie odpowiedzi suportu nie stanowi naruszenia pkt. 7 regulaminu o ile się nie komentuje blokad lub ostrzeżeń.
 
Do góry