[Inne] Udoskonalenia Gildyjnych Pól Chwały - Pomysł 4

Czy podoba Ci się pomysł?


  • W sumie głosujących
    73

SirZeli

Szlachcic
Pomysł 4 - większość graczy z którymi rozmawiałem ze świata D chciałoby tego typu rozwiązań. Wiemy, że to trudne, ale może ludzie w Innogames jednak się nad tym zastanowią.

Połączenie wszystkich serwerów w GPC.

Powód

Połączenie walk pomiędzy światami a następnie pomiędzy krajami byłoby wielkim sukcesem samej gry. W połączeniu z możliwością oglądania wyników byłoby świetną rozrywką dla wszystkich graczy, nie tylko dla walczących ale i obserwujących.
Jak to zostałoby zorganizowane to inwencja twórcza programistów. Gracze z tych samych gildii musieliby wybierać gdzie w danym momencie grają. W jakiej gildii jeżeli by gildie się spotykały.
W połączeniu z awansami i spadkami, które można by było zastosować z pomysłu nr 1. Byłoby to wykonalne. Odpowiednie nagrody nakręcałyby graczy.
Koszty serwerów na pewno by zostały pokryte przez graczy walczących o top gildii w Europie.

Nagrody:
Hall of Fame – dla najlepszych gildii
Ranking gildii w danym świecie - Punkty maksymalne z GPC + dodatkowe, za osiągnięcia na arenie europejskiej.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Urzekła mnie ta historia.
Już widzę te transmisje w Eurosporcie i na youtubie a nawet w tvp. I te emocje jak na mistrzostwach dziś.
To normalnie szach mat,
Trafiony zatopiony 4 masztowiec 1 strzałem. Szacun.
Takie pomysły to ja rozumiem. Wyglądaj rychłego zaproszenia do zespołu kreatywnego w Inno.
 
Ostatnia edycja:

SirZeli

Szlachcic
Nie chcę do zespołu, trzeba coś urozmaicić, bo po chyba 9 latach gry, rzucę ją. Jest strasznie nudno obecnie, znowu. A pomysł PCH w sumie jest fajny.
 

dzika90

Szlachcic zagrodowy
Bardzo dobry pomysł :) mam nadzieję że ktoś z góry weźmie to pod uwagę :)
 
Ostatnia edycja:

witl

Szlachcic zagrodowy
Świetny pomysł, czas aby ktoś odpowiedzialny za grę wziął się do pracy i wdrożył dobre pomysły
 

Marik

Książę
Rozwiej moje wątpliwości według twojego przykładu na gpch byłoby 8 gildii z Niemiec, Norwegii, USA, Francji, Hiszpanii, Rosji, Węgier, Czech ( to tylko przykład ) moja gildia chce nawiązać sojusz z inną gildią - to co mamy do tego google tłumacza używać? Angielski i Niemiecki, czy Czeski to nie aż taki problem bo sporo osób go zna, ale co z innymi krajami? Nie wyobrażam sobie używać tłumacza pisząc z Norwegami czy Szwedami.
 

SirZeli

Szlachcic
Rozwiej moje wątpliwości według twojego przykładu na gpch byłoby 8 gildii z Niemiec, Norwegii, USA, Francji, Hiszpanii, Rosji, Węgier, Czech ( to tylko przykład ) moja gildia chce nawiązać sojusz z inną gildią - to co mamy do tego google tłumacza używać? Angielski i Niemiecki, czy Czeski to nie aż taki problem bo sporo osób go zna, ale co z innymi krajami? Nie wyobrażam sobie używać tłumacza pisząc z Norwegami czy Szwedami.

Nie rozumiem problemu, przecież jak się gra w gry na serwerach porozumiewa się głównie po angielsku. Z moich doświadczeń Norwegowie, Szwedzi, Holendrzy czy Niemcy zdecydowanie lepiej niż my posługują się w w tym języku.
To mają być tylko walki w GPC pomiędzy najlepszymi gildiami, a nie stwarzanie nowych światów.

Gra ma swoją wersję językową i gracze grają na swojej wersji.
 

Marik

Książę
To mają być tylko walki w GPC pomiędzy najlepszymi gildiami, a nie stwarzanie nowych światów.
Nikt tu nie pisał o najlepszych gildiach, tylko walkach gpch z różnymi krajami i walce o top 1 w Europie, ale to nie znaczy że tylko najlepsi mają tak walczyć. Ok z tym Angielskim fakt tu się zgodzę, a jak rozwiążecie problem ze strefą czasową?
 

SirZeli

Szlachcic
Nikt tu nie pisał o najlepszych gildiach, tylko walkach gpch z różnymi krajami i walce o top 1 w Europie, ale to nie znaczy że tylko najlepsi mają tak walczyć. Ok z tym Angielskim fakt tu się zgodzę, a jak rozwiążecie problem ze strefą czasową?
Myśleliśmy na razie o walkach na mapie w Europie.

To miały by być tylko walki w PCH. Czyli grasz normalnie jednak odnośnik na PCH przekierowuje Cię do gry z innymi, myśleliśmy tylko o najlepszych gildiach z poszczególnych krajów/światów.

P.S. Można w sumie to zorganizować w sposób inny czyli zwykłym przemieszaniu krajów na mapach, przy modyfikacji obecnego współczynnika kierującego do danej ligi. Chodzi o to żeby nie było jak teraz że 5-6 edycji nie masz z kim grać, a pozostałe gildie nie mogą wyjść ze sztabu. Słabe to, jak to teraz wygląda.
 
Spójrzcie na wypowiedź gracza Putin12, nie pyta o kwestie rywalizacji, nagród, czy o techniczne rozwiązanie, tylko od razu że "trzeba się dogadać" Bez sensu wszelkie zmiany, jak to "dogadywanie" zabija ducha tej gry. GPC cokolwiek by nie wprowadzili, w tej formie, gdzie są możliwości ustawiania mapy przez kilku graczy (gildie) jest bez sensu.
 

kasia2389

Arcyksiążę
moja gildia chce nawiązać sojusz z inną gildią - to co mamy do tego google tłumacza używać?
O ile mi wiadomo, nie ma mechanizmu umożliwiającego kontakt w grze między graczami różnych serwerów, że o krajach nie wspomnę.

Ale nie będziemy przecież szukać luk w takim wspaniałym pomyśle. Niemcy jak pomyślą to wszystko zrobią, o ile można będzie na tym zarobić.
 

Marik

Książę
Spójrzcie na wypowiedź gracza Putin12, nie pyta o kwestie rywalizacji, nagród, czy o techniczne rozwiązanie, tylko od razu że "trzeba się dogadać" Bez sensu wszelkie zmiany, jak to "dogadywanie" zabija ducha tej gry. GPC cokolwiek by nie wprowadzili, w tej formie, gdzie są możliwości ustawiania mapy przez kilku graczy (gildie) jest bez sensu.
Dopóki system gpch nie zostanie zmieniony bez dogadania się nic nie można zrobić. Przykro mi, lecz wolę być realistą niż marzycielem
 

kayetano82

Szlachcic zagrodowy
w końcu ktoś ma jaja by o tym napisać o czym każdy myślał od dawna:) ciekawe czy twórcy FOE też będą mieli jaja by podjąć działanie;)
 

Pogrom11

Zablokowany
Heroiczna obrona tego co jest na GPCh przez niektórych forumowiczów nie ma sensu.
Im dłużej piszemy o GPC i im więcej powstaje nowych tematów to po przeanalizowaniu ich wychodzi na to że to nieudany projekt i w całości do wymiany.
Jego już się nie da obronić i kosmetyczne zmiany już nie wystarczą.
 

Fatherland

Książę
Mam lepszy pomysł. Zlikwidujmy całą grę, bo nikt nie jest w niej równy :) Ta nowość może się niektórym spodobać :)
 

SirZeli

Szlachcic
Mam lepszy pomysł. Zlikwidujmy całą grę, bo nikt nie jest w niej równy :) Ta nowość może się niektórym spodobać :)
A gra nie powinna mieć balans? To nie jest tak, że ja jest bardziej zbalansowane to się wszystkim ciekawiej gra?

Wprowadzenie nowych funkcji i nowych wyzwań nie daje większej satysfakcji i nie wpływa na wielkość zysków producenta?
Dobry, interesujący towar nie przyciąga większej ilości klientów, zadowolonych klientów.
A producentowi nie powinno zależeń na tym najbardziej?

Odkryłem Amerykę? ;)
 
Do góry