Uczestnictwo w GvG

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5513
  • Data rozpoczęcia

Opinia na temat pomysłu


  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.

DeletedUser5513

Guest
Moim zdaniem powinny być określone warunki uczestnictwa w wojnach gildii. Skończyłby się problem nieuczciwych ataków przez 1-osobowe gildie.

Przykładowe warunki:
- gildia ma przynajmniej 20 członków
- odblokowanie możliwości wejście na drugą mapę (pierwsza nie musi być w żelazie) po zdobyciu przynajmniej 5 sektorów na pierwszej
- odblokowanie możliwości wejścia na trzecią i czwartą mapę po zdobyciu przynajmniej po 5 sektorów na dwóch mapach
 

Mikekun

Książę
Według mnie twój pomysł zabiłby sens grania w gvg. Dodatkowe ograniczenie niczemu nie służy, również warunki które zaproponowałeś są praktycznie nie możliwe do spełnienia dla większości gildii które chciałby zacząć grę w gvg.

Życzę udanego dnia.
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem powinny być określone warunki uczestnictwa w wojnach gildii. Skończyłby się problem nieuczciwych ataków przez 1-osobowe gildie.

Przykładowe warunki:
- gildia ma przynajmniej 20 członków
Bez przesady z tymTemat.jpg
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Według mnie twój pomysł zabiłby sens grania w gvg. Dodatkowe ograniczenie niczemu nie służy, również warunki które zaproponowałeś są praktycznie nie możliwe do spełnienia dla większości gildii które chciałby zacząć grę w gvg.

Życzę udanego dnia.
pozdrawiam Mikekun

Sensu to w ogóle nie zabija ;)
Ale: to uniemożliwiłoby małym Gildiom, które nie są rozbudowane tak jak te TOPowe, a dodatkowo Gracza są w niskich epokach, udział w GvG :) Dlatego jestem na nie.
 

DeletedUser8507

Guest
nie. Wojny gildii powiny być dostępne dla wszystkich
 

DeletedUser11683

Guest
Wystarczyłoby wrócić do konieczności wkładania rzeczywistej armii do oblężenia i połowa problemów byłaby rozwiązana.
 

chudya

Hrabia
Wystarczyłoby wrócić do konieczności wkładania rzeczywistej armii do oblężenia i połowa problemów byłaby rozwiązana.

I nad tym Inno przy pomocy Supporterów powinno pracować. Ten temat do którego kolega powrócił powinno się maglować non stop.
 

DeletedUser5513

Guest
Warunki, jak napisałem wyżej, były przykładowe. Chodzi mi o ustalenie jakichkolwiek warunków. Bo co to za gildia z jednym, czy dwoma członkami? :)
 

DeletedUser11650

Guest
Jestem na nie. Według mnie wszyscy mogą walczyć GvG.
 

DeletedUser3

Guest
Pomysły do GvG na razie wstrzymujemy ze względu na planowane zmiany (w których wzięto pod uwagę także sugestie graczy).
 
Status
Zamknięty.
Do góry