[Inne] Ubezpieczenia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18292
  • Data rozpoczęcia

Wybierz opcję


  • W sumie głosujących
    10

DeletedUser18292

Guest
Witajcie,

co sądzicie o dodaniu np. od Modernizmu (lub niżej) opcji ubezpieczenia przed plądrowaniem?

Wersja 1. Należałoby opracować technologię Ubezpieczenia i zbudować odpowiedni budynek. Następnie opłacałoby się składkę na godziny, dni, tygodnie, itd. Opłata uiszczana w monetach.

Wersja 2. Mogłoby to być opcją w sklepie tawerny. Opłacane tamtejszą walutą. Również na różne okresy.

Wspolne dla obu wersji:

wazne ubezpieczenie powodowałoby, że mimo porażki podczas obrony miasta, gracz zwycięzca plądruje, ale ubezpieczony po jakimś czasie otrzymuje odszkodowanie w postaci zwrotu zrabowanych dóbr.

Pozdrawiam,

Mroose
 

DeletedUser17497

Guest
Wydawać kupę zasobów, tylko po to żeby w razie czego zwracano tę odrobinę zasobów splądrowanych? Jestem na nie.
 

kasia2389

Arcyksiążę
1. Już widzę te obrony z jednym wojownikiem i w opisie podane godziny dla plądrowanie.
2. Istnieje bardzo podobna opcja
 

DeletedUser14685

Guest
Jestem za wersja 2, ale tylko, zeby wymienic to zamiast tarczy miasta :)
W koncu jak Cie ktos zaatakuje, a nie moze spladrowac to nic na tym nie tracisz :)
 

DeletedUser18292

Guest
Wydawać kupę zasobów, tylko po to żeby w razie czego zwracano tę odrobinę zasobów splądrowanych? Jestem na nie.
Odwrotnie. Wydawać odrobinę zasobów (monet), by odzyskać spore ilości zrabowanych towarów/monet - np. z dobowej produkcji. Wielkość składki jest do ustalenia. Właściwie to tak jak w życiu :-)
 

DeletedUser7795

Guest
Masz w tawernie tarczę miasta. Co za dużo to niezdrowo.
 
Do góry