Tworzenie nowych tematów na Forum Gildii problem, błąd systemowy?

  • Rozpoczynający wątek abebe
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Z góry przepraszam, że nie dokopałem się do ewentualnej podpowiedzi;}
Niestety nie potrafię sobie poradzić z sytuacją gdy próbuję założyć drugi temat na utworzonym dzisiaj forum gildii. Po wpisaniu treści tematu, pojawia się informacja: "Tekst musi zawierać przynajmniej 3 znaki". Hmmm, sprawdziłem wielokrotnie, jestem pewien, że wpisywany temat posiada więcej niż trzy znaki.... ;)
Czy macie podobne kłopoty?
Uprzedzę ewentualne sugestie, cache wyczyszczone, tudzież cc działał i nic... Może jednak robię coś źle?. Ale pierwszy temat założył się ładnie:)
 

DeletedUser1724

Guest
Hmmm dziwna sprawa :p A czy próbowałeś założyć temat jeszcze jeden pod inną nazwą niż ten z którym masz problemy ???
 

DeletedUser

Guest
Próbowałem rożne texty, oczywiście mieszczące się w dozwolonych 40 znakach. Mam świadomość, że "silnik" gry to beta rozwojowa lecz miałem nadzieję, że to jednak ja popełniam jakiś błąd. Chyba zostaje Support :(
 

DeletedUser1724

Guest
Cóż Support to chyba najlepsze rozwiązanie bo skoro Ci wyskakuje błąd taki mimo, że robisz wszystko jak należy to ja nic nie pomogę niestety :(
 

DeletedUser

Guest
Dzięki za szybką reakcję i chęć pomocy. To buduje :) Zaraz spytam Supporta ;)
 

DeletedUser

Guest
Wczoraj miałem tak samo + problem z nadaniem rang członkom gildii. Niestety musisz trochę poczekać (najlepiej dzień), wówczas wszystko będzie dobrze ;).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Cóż, poczekam. Mam nadzieję, że Pan Support zaskoczy mnie pozytywnie ;)
Hmmm, cuda wianki :|
Zmieniłem czcionkę ze zwykłej na pogrubioną i.... udało się... 8>:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry