Turniej PVP

Status
Zamknięty.

HuanMing

Książę
To Ty nie rozumiesz: GVG to nie są walki z graczami z sąsiedztwa, więc nie ma absolutnie żadnego powodu aby doliczać je do Turnieju PVP. Poza tym jak śmiesz zmuszać kogokolwiek do grania na komputerze bo ma taką możliwość! Zacznij grać na fonie jak większość graczy na światach FOE. Takie jest moje zdanie! Wszystkie walki z sąsiedztwa powinny być liczone ale nie z GVG.

Ja nikogo nie zmuszam, ja tylko zauważam oczywistą oczywistość, ze każdy MOŻE grać na komputerze jeśli chce i jest to WYBÓR i dla każdego ta opcja jest DOSTĘPNA. Ale widzę, że czytanie ze zrozumieniem u Ciebie kuleje i uparcie nie chcesz zrozumieć co my tu wszyscy do Ciebie piszemy. Ja rozumiem, że to skomplikowane, że do turnieju wliczają się WSZYSTKIE walki przeprowadzone przez Twoich sąsiadów, ja wiem że to koncept szalenie skomplikowany i trudny do pojęcia, ale kurde spróbuj, może dotrze, rozrysuj sobie albo coś.
 

DeletedUser17535

Guest
Jeżeli to są turnieje sąsiedzkie to w tym rankingu mogą być walki z sąsiadami, na wyprawach, na mapie, z zadań codziennych, eventów, historycznych.Te miejsca są dostępne dla wszystkich sąsiadów, natomiast GVG to walki w których walczy się z ludźmi, którzy nie są naszymi sąsiadami. Więc dlaczego ich wyniki mają być doliczane do turniejów sąsiedzkich?
Czyli pyszczysz byle pyszczyć. Bez sensu i bez merytorycznego uzasadnienia.

Jeśli nie przeszkadzają Ci w rankingu walki z map i zadań dziennych, wypraw to znaczy, że chcesz coś wyłącznie pod siebie. Bo to robisz.
W mapach jeden już je skończył, inny dalej odkrywa, czemu niby zrównać?
W zadaniach jeden ma walki, inny produkcję, gdzie tu równość?
Ale to nie przeszkadza? Te miejsca NIE są dostępne dla wszystkich sąsiadów. Za to dla wszystkich dostępne jest GvG, jeśli tylko chcą.
 
@mkafyfygycycy
To że ma się wybór wcale nie znaczy że ma się równe szanse!
@HuanMing
Tylko ludzie nie mający żadnych argumentów i mający problemy z logiką sugerują innym głupotę i udzielają takich rad jak twoje. To Ty masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem!
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
@OldMarek
Masz pytanie na temat gry, a odpowiedzi nie ma w FAQ? Skorzystaj z wspólnej mądrości i zapytaj innych graczy!
To jest podtytuł TEGO wątku.
Odpowiedź na pytanie dlaczego walki GvG są wliczane do punktacji w wieży PvP została udzielona już kilkakrotnie. Wątpliwości chyba już nie masz.
Uważasz, że to nie jest właściwe, więc chcesz zmienić coś w samej grze. Miejscem na propozycje zmian jest wątek z pomysłami.
O co Ci właściwie chodzi. Czego oczekujesz od graczy? Przecież decyzja jest od nas całkowicie niezależna. Jedynie pomysł zakwalifikowany jako "perełka" ma szansę iść dalej.

PS. Moim skromnym zdaniem "perelka" to nie jest, ale może jestem w błędzie ...
 

Atli

Hrabia
Taka mała dygresja - ta rozmowa przypomina mi wywiady z politykami jedynie słusznej partii. Panie pośle, czy mógłby pan nam odpowiedzieć na pytanie ile to jest 2+ 2? Szanowni widzowie, czuję się niezmiernie zaszczycony mogąc poinformować państwa, że krowa ma 4 nogi a w Zimbabwe nie udały się zbiory buraka cukrowego. Jednocześnie chciałbym zaprotestować aby nasze dzieci oglądały Żwirka i Muchomorka, wicie, rozumicie z wiadomych względów...
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Hmm... a ja wyobrażam sobie jakiegoś nowego (potencjalnego) entuzjastę FoE, jak za jakieś 2-3 miesiące będzie szukał na forum jakiejś dodatkowej informacji o wieżach PvP. Zgodnie z zasadami, użyje wyszukiwarki i ... trafi tutaj. W zależności od jego cierpliwości i czasu, znajdzie merytoryczną informację pośród opinii (dla jednych słusznych, dla innych nie). Jeżeli nie znajdzie, to zapyta ponownie. Wtedy zostanie pouczony o możliwości użycia opcji wyszukiwania i ktoś podeśle mu link do ...? :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry