Turniej pvp / rozpoczęcie

  • Rozpoczynający wątek szczunek
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam. Mam dość głupie pewnie pytanie ale turniej skończył się o 16:18 dziś(który wygrałem;p) i moje pytanko brzmi: kiedy rozpocznie się następny? chodzi o czas jaki trzeba czekać na rozpoczęcie się następnego turnieju.
 

DeletedUser740

Guest
Po ostatniej aktualizacji gry turnieje rozpoczynają się w poniedziałki około godziny ósmej:

jest godz. 10:13 stoczylem walke, pisalo ze jestem w randze 1, stan licznika jak wczoraj wieczorem plus wynik dzisiejszej walki, patrze do wiezy PvP moje imie jako ostatniego mistrza, mnie jako gracza nowego turnieju nie ma ....
czyli zdobyte pkt sa dla mnie stracone... poniewaz dolicza do starego a nie nowego pojedynku, 24 h musze odczekac, zanim tego gracza znow zaatakuje... powinienem meldowac to jako blad?
 

DeletedUser

Guest
witam.
w wieży do teraz byłem liderem. nagle pojawił się komunikat że regiony się połączyły. i mistrzem jest ktoś kogo nie mam w sąsiedztwie... a turniej nowy jeszcze się nie zaczął mimo że jest dawno po 8. co jest?

@dodano

dodatkowo zmieniła się pora zakończenia była 16:18 i tak się skończył turniej który wygrałem, a teraz jest 15:54
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1727

Guest
U mnie jest tak samo jak u czarnyr. Stoczyłem już trzy walki z czego dwie po ponad 1k punktów, a gra po każdej skończonej walce nadal wyświetla stary ranking, w którym zająłem drugie miejsce. Trochę szkoda tych zdobytych punktów, bo zdobyłem je walcząc jednostkami z epoki żelaza przeciwko tymi ze średniowiecza. Mam nadzieję, że turniej niedługo ruszy, bo wojsko mi rdzewieje.
 

DeletedUser

Guest
U mnie tez turniej nie wystartował, a przeczytałem tu na forum o ile sie nie pomylilem, ze turniej powinien wystartowac w poniedzialek do godziny 13:00.
 

DeletedUser

Guest
U mnie tez turniej nie wystartował, a przeczytałem tu na forum o ile sie nie pomylilem, ze turniej powinien wystartowac w poniedzialek do godziny 13:00.

u ciebie tylko nie wystartował a ja do tego widzę wieże pvp z graczem który nie istnieje a jest mistrzem...
 

DeletedUser705

Guest
Dziś turniej powinien się zacząć o 8. Tak było napisane w ogłoszeniach, więc znowu jakiś błąd ? Ja czekam z atakami aż się turniej rozpocznie i pytam się czy długo przyjdzie mi jeszcze czekać.
 

DeletedUser6

Guest
I tu po raz kolejny wychodzi status naszej gry. Gramy w betę i wszystkiego możemy się spodziewać. Turnieje poprawnie miały się rozpoczynać, tak jak to zostało nam (teamowi) przekazane i podane Wam (graczom) do wiadomości, czyli w godzinach porannych. Fakt, że tak się nie działo zostanie zgłoszony do programistów. Gdy tylko czegoś się dowiemy, poinformujemy.
 

DeletedUser

Guest
A takie pytanie z innej beczki, byłem wygranym turnieju i nagle patrze ze w epoce brazu juz nie jestem mistrzem, przeszedlem do epoki zelaza i koniec zapomnieli o mnie w brazie i dlaczego?
 

DeletedUser6

Guest
Nikt o Tobie nie zapomniał.;) Prawdopodobnie zostałeś przeniesiony na inny kontynent, na którym wieżę pvp wygrał inny gracz.
 

DeletedUser

Guest
I tu po raz kolejny wychodzi status naszej gry. Gramy w betę i wszystkiego możemy się spodziewać. Turnieje poprawnie miały się rozpoczynać, tak jak to zostało nam (teamowi) przekazane i podane Wam (graczom) do wiadomości, czyli w godzinach porannych. Fakt, że tak się nie działo zostanie zgłoszony do programistów. Gdy tylko czegoś się dowiemy, poinformujemy.


niepokoi mnie te info bo dodałeś je o 18:22 a ja od 16 walczę w pvp mam już ponad 13k pkt i mam nadzieje, że sie wieża nie zresetuje;p
 
Do góry