Tryb projektanta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15263
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?


  • W sumie głosujących
    12
Status
Zamknięty.

DeletedUser15263

Guest
Witam.
Mój pomysł dotyczy wprowadzenia "Trybu projektanta". Była by to opcja ułatwiająca budowę miast. Sam tryb wyglądał by mniej więcej jak ten z Clash of Clans. To znaczy:
Można by było "chować" budynki do schowka aby później ich używać. Oczywiście ich wszelkie atrybuty oraz funkcje zostały by wstrzymane na czas przechowywania.
Może marnie to opisałem lecz nie widzę tu wiele do objaśniania.
W razie pytań bądź uwag zapraszam do dyskusji.
 

DeletedUser

Guest
I skończyłoby się na tym, że wszyscy używaliby Trybu Projektanta tylko po to aby schować niepotrzebne budynki - tak jak toczą się dyskusję np. na temat Galerii Sław i automatycznie byłby to Tryb Przechowalni.

Dlatego jestem na Nie. ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja też jestem na nie. Teraz jest bardziej realistycznie:) wyobraź sobie że w twoim mieście ktoś schował na chwilę budynki do kieszeni później wyciąga je i dalej stoją? a teraz wyobraź sobie że jest budynek w twoim mieście ktoś kupuje go burzy i buduje nowy:) tak właśnie jest w forge :) realnie fajnie ;)
 

DeletedUser15181

Guest
Taki schowek powinien być ale tylko na budynki eventowe, takie jest moje zdanie, bo np. po co mi choinka w lato:)
 

bartekmod

Książę
takie chowanie, jeżeli by miało być, powinno mieć ograniczenie czasowe, np 15 minut po czym budynek w schowku przepada... tylko na czas przebudowy, a nie na "stałe"
 

DeletedUser9841

Guest
Ja też jestem na nie. Teraz jest bardziej realistycznie:) wyobraź sobie że w twoim mieście ktoś schował na chwilę budynki do kieszeni później wyciąga je i dalej stoją? a teraz wyobraź sobie że jest budynek w twoim mieście ktoś kupuje go burzy i buduje nowy:) tak właśnie jest w forge :) realnie fajnie ;)

Z tą realnością to bym nie przesadzał :p
Spróbuj w realu przestawić np Chateau w inne miejsce :)

btw. Co do schowka - nieszczególnie mi potrzebny. Wolałbym widok 2D/3D.
 

DeletedUser14727

Guest
Z tą realnością to bym nie przesadzał :p

Dokładnie. W grze jest wiele nierealnych rzeczy których zmienić nikt nie chce, a i też ich zmiany nie są możliwe. Natomiast jeżeli zdarza się nam burzyć jakieś budynki to raczej z powodu tego, że nie są już nam potrzebne-> nie generują odpowiednich korzyści. Jeśli mamy już odkryte nowe technologie w nowych epokach to stawiamy dające lepsze profity budynki mieszkalne, produkcyjne itp - a więc je udoskonalamy wraz z postępem...to wydaje mi się logiczne
 

DeletedUser

Guest
Innym pomysłem byłoby uniemożliwienie opuszczenia trybu projektanta, gdy w schowku pozostają budynki.

A pomysł z sezonowym chowaniem budynków ciekawy (głównie dekoracji).
 

DeletedUser14727

Guest
Taki schowek powinien być ale tylko na budynki eventowe, takie jest moje zdanie, bo np. po co mi choinka w lato:)

W grze jednak trudno jest stwierdzić kiedy jest lato a kiedy zima :D Przecież tam ciągle jest tak samo. Wiem że chodziło o porę roku jaką mamy aktualnie w realu. A może by tak właśnie dodać jakiś drobny puszek do gry :D
 

DeletedUser8110

Guest
Było wspomniane już wielokrotnie - chowania budynków do Inwentarza nie będzie. Byłby to zbytnie ułatwienie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry