Travian

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser602
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Travian

Ja grałem bardzo dawno temu za namową kuzyna, ale nie dorobiłem się nawet drugiej osady :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Travian

5 lat doświadczenia. 2 wybudowane cudy świata oraz dwa razy na 2 miejscu.
Grane światy do s1 oraz s3. Plemienia WTT. LEGIO i RAZEM.
Od prawie 8 miesięcy wolny od tego nałogu :p.
Lecz nie wiem na jak długo :D
 

DeletedUser602

Guest
Odp: Travian

Taa, Travian to mega zuo... hehe
Nie dziwota, że tu ciągle top 1 na kontynencie jak przy Travianie się dużo siedzi i noce klepie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Travian

Grałem ale mi się interfejs nie podobał to skończyłem ;)
Sporo osób mówi, że fajna gra ale ja wolałem plemiona ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Travian

Taa, Travian to mega zuo... hehe
Nie dziwota, że tu ciągle top 1 na kontynencie jak przy Travianie się dużo siedzi i noce klepie :p

Tu jest spoko luz. W trawianie, jak zostawiłoby się wojo na noc w osadzie, to rano ino chwasty można byłoby zbierać.
 

DeletedUser602

Guest
Odp: Travian

Otoz to, ja wlasnie w chwili obecnej poluje na tych, ktorzy poszli spac a wojsko siedzi w osadzie :>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Travian

I dlatego ja już nie gram. Żona dała ultimatum bo ileż można wycierpieć wstawania o 3 w nocy celem obrony jak miało się za sąsiada gościa z Driudami :p
 

DeletedUser913

Guest
Odp: Travian

tez gralem,dosyc sporo,duzo wspomnien,znajomych,i duzo nie przespanych nocy,tu laba,trochu sie odpocznie
 

DeletedUser6586

Guest
Kilka godzin temu zacząłem grać w to coś bo brat mi wysłał zaproszenie na emaila. Pierwsze wrażenie: przeglądarkowy przeciętniak, zobacze co będzie dalej,może wciągnie...
 

DeletedUser

Guest
Grałam bardzo dawno temu, w okolicach powstania Plemion, jeśli dobrze pamiętam. Ale jakoś Travian nie przypadł mi do gustu, był bardzo niedopracowany.
 

tagera

Baronet
No i uśmiechnęłam się wspominając traviana. Miłe mam wspomnienia, parę lat :) Wspólne budowanie cudu :) wspieranie. Wiele rozmów na skype, potem wspólni znajomi rodziny pozakładali, porodziły im się dzieci, poszli do pracy i sam travian się zmienił, więc i ja przestałam grać. Najlepiej wspominam sojusz LEGIO :)
 

DeletedUser17398

Guest
Jedyne co mi się nie podoba w tej grze i w sumie dlatego nie gram to to, że jak ktoś wygra to wszystko jest tracone.
Tutaj w FoE gram sobie powoli wbijam do lepszych epok i to co już zrobiłem zostaje.
 

tagera

Baronet
Tak to są dwa rodzaje gry, trwające do budowy cudu lub takie jak Forge of Empires lub Farmerama trwające długo długo........
 

DeletedUser18462

Guest
Tak to są dwa rodzaje gry, trwające do budowy cudu lub takie jak Forge of Empires lub Farmerama trwające długo długo........
haha a w Farmeramę to ja graaaałam i graaaałam wiele lat :)

W Traviana kiedyś tam mały epizod.
 
W Traviana grałem do momentu wprowadzenia wersji 4. Grywalem tylko na świecie speed. Dwa (prawie) postawione cudaki, dziesiątki nieprzespanych nocy, skype włączony na dlugie godziny narad oraz mnóstwo nowych znajomości i uczucie gdy zawzięty przeciwnik dziękuję za wspaniałą grę i uczciwą walkę bez kretów. Jak mawiają nasi południowi sąsiedzi: "To se ne vrati".
 
@Arisei Jak napisałem wcześniej, grałem do wersji 4 czyli to było około 11 lat temu kiedy po raz ostatni tam zagrałem. Drugi cud na Speedzie wtedy nasz był.
Travian nadal istnieje, ale.... Czy to nadal Travian? Raczej kolorowa wydmuszka, Piękne czasy to były ale to czas przeszły. Potem przyszły zmiany by ułatwić życie płaczkom dla których gra była za trudna
 

Arisei

Baron
travian trudny? no no
Gralam na pierwszym speedzie potem drugim, cud budowalam, noce broniac wioski budujacej tracilam xD
wlasnie wpisalam travian w przegladarke ale to w ogole na to co pamietam nie wyglada :(
 

DMJK

Szlachcic
Grało się w Traviana jak się było młodszym. Koalicje w których byłem wybudowały Cud świata na 100 kilka razy. Wyśmienita gra ale pożera zbyt dużo czasu. Czasy największego zainteresowania ma już chyba za sobą.
 
Do góry