$traty

Landberg

Rycerz
Gdzie widzicie największe straty w FOE, jeśli chodzi o zainwestowane monety, zaopatrzenie, czy punkty rozwoju?
Zapewne nie jestem pierwszy, ale na przykład zauważyłem, że szkoda monet i zaopatrzenia, a co za tym idzie jednostek wojskowych przy zamianie budynków wojskowych. Ilustruje to zdjęcie, które dołączam i prezentuje komunikat w tym temacie. Szkoda, że jednostki, w które zainwestowało się czas, monety i zaopatrzenie, są z góry usuwane przy zamianie budynku wojskowego. Czy waszym zdaniem jednostki wojskowe, w które zainwestowaliśmy czas, monety i zaopatrzenie, nie powinny zostać w zarządzaniu armią? Oczywiście, tylko te, które zostały wypracowane. Może macie inne spostrzeżenia lub doświadczenia, które waszym zdaniem nie dokońca wam leżą, a warto zwrócić na nie uwagę przy dalszej grze ;)

straty.png

 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Ale tak Ci szkoda tych CZTERECH jednostek? xD

To jest kropla, buduj alcatraz i tyle, wtedy koszary są zbedne
 

JrzyMrk

Szlachcic
Gdzie widzicie największe straty w FOE, jeśli chodzi o zainwestowane monety, zaopatrzenie, czy punkty rozwoju?
Zapewne nie jestem pierwszy, ale na przykład zauważyłem, że szkoda monet i zaopatrzenia, a co za tym idzie jednostek wojskowych przy zamianie budynków wojskowych. Ilustruje to zdjęcie, które dołączam i prezentuje komunikat w tym temacie. Szkoda, że jednostki, w które zainwestowało się czas, monety i zaopatrzenie, są z góry usuwane przy zamianie budynku wojskowego. Czy waszym zdaniem jednostki wojskowe, w które zainwestowaliśmy czas, monety i zaopatrzenie, nie powinny zostać w zarządzaniu armią? Oczywiście, tylko te, które zostały wypracowane. Może macie inne spostrzeżenia lub doświadczenia, które waszym zdaniem nie dokońca wam leżą, a warto zwrócić na nie uwagę przy dalszej grze ;)

View attachment 7223

Mała strata. Ale jeśli Ci zależy, walcz jednostkami z budynku do likwidacji aż do ich zniszczenia, potem likwiduj.
 

Landberg

Rycerz
Ale tak Ci szkoda tych CZTERECH jednostek? xD

To jest kropla, buduj alcatraz i tyle, wtedy koszary są zbedne

No pewnie, że szkoda, cztery jednostki (mocne sztuki) robią różnicę w Gildiach GPcH i WG

Mała strata. Ale jeśli Ci zależy, walcz jednostkami z budynku do likwidacji aż do ich zniszczenia, potem likwiduj.

Wcale nie taka mała. Zwróciłem na to uwagę przy inwestowaniu. A do rozrzutnych nie należę
Skorzytałem z opcji, na którą zwróciłeś uwagę już kilka razy i nie zamierzam tracić, stąd mój temat...

★ Kluczowa kwestia: "Szkoda, że jednostki, w które zainwestowało się czas, monety i zaopatrzenie, są z góry usuwane przy zamianie budynku wojskowego. Czy waszym zdaniem jednostki wojskowe, w które zainwestowaliśmy czas, monety i zaopatrzenie, nie powinny zostać w zarządzaniu armią? Oczywiście, tylko te, które zostały wypracowane."
 

Marik

Książę
To jedena z kwestii na którą zwracasz uwagę przez pierwszy miesiąc gry, jak pograsz dłużej to bedzie Cię to interesować tyle co zeszłoroczny śnieg, bo koszty odblokowania tych dodatkowych 2 jednostek są ,,na waciki,,. Jak sam piszesz zainwestowałeś w konkretnym budynku więc profit masz w konkretnym budynku, nie chcesz tracić nie usuwaj, chcesz zmian bierz pod uwage koszty. to proste i logiczne
 

Landberg

Rycerz
To jedena z kwestii na którą zwracasz uwagę przez pierwszy miesiąc gry, jak pograsz dłużej to bedzie Cię to interesować tyle co zeszłoroczny śnieg, bo koszty odblokowania tych dodatkowych 2 jednostek są ,,na waciki,,. Jak sam piszesz zainwestowałeś w konkretnym budynku więc profit masz w konkretnym budynku, nie chcesz tracić nie usuwaj, chcesz zmian bierz pod uwage koszty. to proste i logiczne

Czy twoim zdaniem jednostki wojskowe, w które zainwestowaliśmy czas, monety i zaopatrzenie, nie powinny zostać w zarządzaniu armią bez względu na epokę?
 

Gawrosz1023

Szlachcic zagrodowy
Ex-Team
Szczerze mówiąc nie zwróciłem nigdy uwagi na ten napis podczas usuwania budynku wojskowego, więc nie uważam tego za jakiś problem Poza tym wprowadzenie czegoś takiego zmniejszyłoby użyteczność Alcatraz, bo można byłoby w kółko stawiać budynek, rekrutować 4 jednostki, burzyć budynek, postawić budynek itd.
 

Landberg

Rycerz
Od jakiegoś czasu (i wielu poziomów) mam Alcatraz!
Niemniej, nadal uważam, że wypracowane jednostki w budynkach wojskowych powinny pozostać w zasobach, a nie usuwane, tylko dlatego, że rezygnujemy z budynku w naszym mieście.
 
Ostatnia edycja:

Borisel

Hrabia
Tak na logikę - co ma począć żołnierz , jeśli nie posiada bazy lub koszarów przypisanych do jego oddziału ? Staje się maruderem / dezerterem / bandytą / cokolwiek innego . Przy likwidacji koszar rozwiązujesz również oddziały w nim znajdujące lub przenosisz ich do oddziału wojskowego posiadającymi takie same wyposażenie i doświadczenie . Logiczne prawda ?
 
Tak na logikę - co ma począć żołnierz , jeśli nie posiada bazy lub koszarów przypisanych do jego oddziału ? Staje się maruderem / dezerterem / bandytą / cokolwiek innego . Przy likwidacji koszar rozwiązujesz również oddziały w nim znajdujące lub przenosisz ich do oddziału wojskowego posiadającymi takie same wyposażenie i doświadczenie . Logiczne prawda ?
Z drugiej strony Alcatraz produkuje wojsko, czyli żołnierze mieszkają w jednym z najgorszych więzień na świecie?
 
Z drugiej strony Alcatraz produkuje wojsko, czyli żołnierze mieszkają w jednym z najgorszych więzień na świecie?
Zobaczyć na żywo bym chciał. Zamieszkać niekoniecznie :D
Co do tematu. Jak już wiele osób powyżej zauważyło, te 4 jednostki, czy garstka monet i młotków nie ma znaczenia w kwestii osobistej ekonomii. Wszystko mi jedno, czy te jednostki i kasa za sloty znika.
 

Borisel

Hrabia
Z drugiej strony Alcatraz produkuje wojsko, czyli żołnierze mieszkają w jednym z najgorszych więzień na świecie?
W sumie to jest dosyć ciekawe - wytłumaczenie dziesiątki tysięcy łotrów bym zrozumiał ale żołnierzy . Może to są maruderzy i wysyłamy ich karnie na wojny jako mięso armatnie ? Wszystko można wytłumaczyć .
 
Do góry