Torrenty.org

  • Rozpoczynający wątek Buka123
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zastanawia mnie nadal skąd mam pobierać te gry, no i jeśli chodzi o torrenty to troche się wacham... Czy są jakieś dodatkowe opłaty poza tą przy rejestracji? Czy te torrenty wgl są bezpieczne? To mnie najbardziej interesuje.
 

DeletedUser

Guest
myślę, że spokojnie znajdziesz informacje w sieci odnośnie legalności, bezpieczeństwa, opłat, rejetracji...itd.
Forum FoE nie jest właściwym ku temu miejscem... ale to w sumie nie moje zmartwienie ;)
 

DeletedUser314

Guest
Nigdy kradnięcie czegoś nie jest w 100% bezpieczne :)
Szczególnie jeśli udostępniasz swój komputer jako serwer + pobierasz pliki wykonywalne :)
 

DeletedUser3

Guest
Jeśli chodzi o miejsce skąd pobierać gry, to polecam Steam :). Wielu twórców sprzedaje także swoje gry online niekoniecznie przez Steam czy inne platformy, ale samodzielnie. Informacje znajdziesz na stronie producenta danej gry.

Natomiast na tym forum na pewno nie będziemy reklamować nielegalnych (tudzież wątpliwych w kwestii legalności) metod pobierania softu.

Torrenty to oczywiście tylko protokół, jak wiele innych. Często służy do dobrych i zgodnych z prawem celów, ale niestety z racji na swoje walory stał się też domeną szerokiego złodziejstwa zarówno oprogramowania jak i innych dzieł (w postaci utworów filmowych, muzycznych i literackich). Dlatego niestety tematu nie będziemy kontynuować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry