Topaz - mała dawka własnej twórczości

Valhan

Wójt
Ostatnio zorganizowany i trwający jeszcze konkurs, oddane w nim głosy oraz miłe komentarze zainspirowały mnie do otworzenia tutaj swojego wątku z moimi pracami.
Rysuję już od jakiegoś czasu a czasem nawet maluję; przez ten czas udało mi się zgromadzić trochę własnych prac i chciałbym Wam je tutaj zaprezentować. Myślę, że jeśli temat się spodoba to z upływem czasu będę chciał aktualizować temat dodając kolejne prace.

Jednocześnie zgodnie z regulaminem zastrzegam sobie prawa autorskie do każdej pracy ;D
Prace są różnej jakości jedne lepsze drugie gorsze (moim zdaniem) a to wynika z tego że dodaje je przypadkowo i niektóre sa stare a inne stworzone stosunkowo niedawno :)

1.kpt. Jack Sparrow
Jack Sparrow.jpg

2. Głowica kolumny - praca stworzona na zaliczenie semestru, przy użyciu cienkopisu
Kapitel [800x600] [640x480].jpg

3. Bob Marley
Bob marley.jpg

4.Chevrolet Camaro '67
Camaro.jpg

5.Kurt Cobain
Kurt Cobain [800x600] [640x480].jpg

6.Dłonie
dłonie [800x600] [640x480].jpg

7.Dziewczynka - portret na zamówienie :)
dziewczynka [800x600] [640x480].jpg

8.Puzzle
Face [800x600] [640x480].jpg

9. Portret koleżanki :)
Aga.jpg

10.Czarna rozpacz
czarna rozpacz.jpg

11.Serce
Nic.jpg

12.Oko
oko.jpg

13.Ręka
Ręka.jpg

14.Niewola - staary rysunek ;)
niewola.jpg

15.Miasto
Miasto.jpg

16.Starcie dwóch herosów ;) - także staryy rysunek
Achilles vs. Hector.jpg

17.Ola - portret koleżanki
Ola.jpg

18.Lew - pastele
Lew.jpg

19.V
V.jpg

20.Mustang - ze specjalną dedykacją dla Danifae ;D (farba akrylowa na dekturze A3)
Ford Mustnag.JPG

21.Bruce Willis
Bruce.jpg
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Jack... Uwielbiam! <3

Podziwiam twoją zdolność do rysowania ludzi. Sama czasami lubię coś narysować, ale niestety ludzie są dla mnie zbyt trudni.
O wiele lepiej odnajduje się w martwej naturze czy zwierzętach :)
Ogólnie świetne prace, czekam na więcej :)
 

DeletedUser8

Guest
Warto było zmienić ustawienia, żebyś mógł to załadować :D
Faktycznie ludzie narysowani świetnie, ale mnie zachwyca Chevrolet <3
 

Valhan

Wójt
Warto było zmienić ustawienia, żebyś mógł to załadować :D
Faktycznie ludzie narysowani świetnie, ale mnie zachwyca Chevrolet <3

Jeśli takie ustawienia pozostaną to zapewne w niedalekiej przyszłości ujrzycie zarówno lepiej narysowanych ludzi jak i kolejne autko :)) ;D
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Wow o.o Wszystko super, ale mnie akurat powaliła kolumna rysowana cienkopisem :D Gdybym tak rysował to by mi się na lekcjach nie nudziło :D I dodawaj, dodawaj kolejne, bo aż oko się cieszy :D
 

DeletedUser

Guest
Na mnie też duże wrażenie zrobiła kolumna, chociaż wszystkie prace są świetne! Podzielisz się jeszcze czymś? :)
 

DeletedUser388

Guest
Bardzo dobre prace. Jako malarz (dla mnie rzecz jasna) zarobiłbyś naprawdę kasy jak lodu... ;)

Sam też lubię tak ołówkiem rysować, ale mi to dość słabo wychodzi (mam być może zbyt małe umiejętności manualne) :(
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Wszystkie nowe podobają mi się na równi :haha: Motyw z puzzlami fajny, ale ja bym ja bym je raczej od linijki robił, bo tak to po prostu są... no, krzywe :p

Bardzo dobre prace. Jako malarz (dla mnie rzecz jasna) zarobiłbyś naprawdę kasy jak lodu... ;)

Sam też lubię tak ołówkiem rysować, ale mi to dość słabo wychodzi (mam być może zbyt małe umiejętności manualne) :(

Tego bym jeszcze nie powiedział. Mimo, iż jego prace są fajne i piękne, to jednak muszę powiedzieć, że po prostu niektórym nie dorasta na razie do pięt. Jeden, o wiele lepszy, jakoś miesięcznie na świetnych pracach zarabia coś koło 400 zł ;) Więc "kasy jak lodu" raczej się nie zarabia, cóż, póki się gdzieś nie wybije :p
 
Ostatnia edycja:

Valhan

Wójt
Wszystkie nowe podobają mi się na równi :haha: Motyw z puzzlami fajny, ale ja bym ja bym je raczej od linijki robił, bo tak to po prostu są... no, krzywe :p



Tego bym jeszcze nie powiedział. Mimo, iż jego prace są fajne i piękne, to jednak muszę powiedzieć, że po prostu niektórym nie dorasta na razie do pięt. Jeden, o wiele lepszy, jakoś miesięcznie na świetnych pracach zarabia coś koło 400 zł ;) Więc "kasy jak lodu" raczej się nie zarabia, cóż, póki się gdzieś nie wybije :p

Ale zauważ że puzzle na ogół nigdy nie są takie równe i gdybym zrobił to równo od linijki to wyglądałoby to troche sztucznie ;)
A jeśli chodzi o zarobki to masz racje, w dzisiejszych czasach trzeba być trupem żeby zarabiać na sztuce "kasy jak lodu" :p
Jeden kumpel z roku też bawi się w malarstwo ścienne i maluje ludziom ściany (bynajmniej nie na jednolite ;P )
i tez kokosów na tym nie zbja mimo iż wychodzą czasem naprawde arcydzieła :) tylko że on ukończył szkołę plastyczną a ja rysowanie traktuje raczej jako hobby
A moje dwie ulubione ( i najlepsze - moim zdaniem) prace zostawiam na koniec ;D
 

DeletedUser7795

Guest
Topaz, nie przestawaj tylko ołówek w dłoń i do dzieła ;)$
 

DeletedUser11751

Guest
Rysujesz kobiety? To mój ulubiony dział. Mam kilka prac w domu od kolegi, chętnie zobacze więcej :)
 

DeletedUser8110

Guest
Topazku, czekamy na kolejne rysunki w tematyce FoE :) W końcu tak dobrze Ci poszło w konkursie, że nie możesz zawieść swoich fanów! :D
 

Valhan

Wójt
I kolejna edycja :)
dodane rysunki (9-12)
@Elastynka specjalnie dla Ciebie wrzuciłem portret jednej z koleżanek, ale wykonany dość dawno wiec jest jaki jest ;P
mam jeszcze jeden ale to wrzuce przy następnej okazji ;), jednak kobiety rysowane przeze mnie to raczej same twarze, bo jeszcze żadna nie dała się namówić na akt taki ala Titanic ;D

@siorprajs następnym razem na pewno dorzuce coś zahaczające o tematyke FoE :)

@Vidarsword ja nie jestem malarzem to też i dzików tutaj brak :p
 

DeletedUser9101

Guest
No wiesz ty co? Rysunek dzika jest konieczny dla prawidłowego rozwoju kości.
 

Valhan

Wójt
No to już chyba moja przed ostatnia wstawka tutaj (rys. 13-17)
Wstawka raczej w większości ze starszych rysunków co chyba z resztą widać ;)
Myślę że jeszcze w tym roku zaprezentuje Wam kilka swoich ulubionych prac na sam koniec :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Najładniejszy portret i jak dla mnie :D
A herosi... takie kurduple rozwałkowane jak ciasto, te ręce i nogi takie trochę nie pasujące do reszty ciała :p Ale ciekawie przedstawione ;)
 

Valhan

Wójt
No i tak jak obiecałem dzisiaj tak na zkończenie roku to chyba moja ostatnia wstawka tutaj
wrzuciłem moje ulubione prace ( 18-21)

Danifae podobał sie wcześniejszy Chevrolett dlatego też Mustang z dedykacją dla niej :)

Dziękuje wszystkim za miłe komentarze i słowa krytki konstruktywnej też :D
Mam nadzieje że się podobało :)
 

Valhan

Wójt
Nie nie zamykam ale narazie też nie planuje "tworzyć" cos nowego a tutaj są wszystkie prace które nadają się do pokazania ;)
 

DeletedUser10885

Guest
Bardzo fajne prace, dające do myślenia. Twoje portrety są świetne - te mi przypadły do gustu najbardziej.
 
Do góry