to na bank poprawi gre:P

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2456
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2456

Guest
witam. gram w ta gre jakies 2 tyg i mam troche spostrzezen odnosnie polepszenia jej grywalnosci. a mianowicie:
1. brakuje jakiejs zakladki z dodawaniem znajomych z gry jako przyjaciol. ludzi z gildii i przyjaciol moglibysmy podgladac, jak ich miasta wygladaja i co produkuja, natomiast pozostalych nie.
2. fajnie by bylo gdyby byl jakis czat rzeczywisty z wyborem: gildia, przyjaciele, ogolny itp.
3. ratusz powinien generowac wiecej zlota i moze zoopatrzenia gdy przenosimy sie do innej epoki( wkoncu rozwija sie tez)
4. moze powinien byc budynek jak np fosa, albo mur, ktire dawalyby dodatkowego zolnierza w ale tylko w obronie miasta, a kosztowalyby dosc drogo i zroznicowane produkty, aby tylko najlepsi mogli je zbudowac (badz najsprytniejsi)
5. gdy sie bronimy i uda nam sie odeprzec atak przeciwnika, powinnismy dostawac pkty do rankingu pvp ( mysle nawet ze podwojne, bo jest to o wiele trudniejsze ze wzgledy ze komputer steruje zolnierzami broniacymi) a pozwolilo by to na wieksze zastanowienie sie przed atakiem na kogos (zeby nie stracic wlasnych zolnierzy bo robia sie dlugo)
6. budynki za diamenty moim zdaniem moga pozostac, ale uwazam ze powinny byc tylko dostepne jako wczesniejsze dla tych ktorzy sie decyduja placic realna kase. np po wejsciu do epoki o jedna dalej powinny byc dostepne za zwykle surowce dla wszystkich
7.NAJWAZNIEJSZE MOIM ZDANIEM (i najbardziej pomysloewe) : jezeli wygramy walke i jakis nasz zolnierz zabije zolnierza przeciwnika dodatkowo przezyje walke powinien dostac doswiadczenie. za pierwsze np +1 do obrony, za drugie +1 do ataku a za 3 +1 do zasiegu( daleko siezne jednostki np lucznik) lub +1 do ruchu (reszta) i 3 poziom bylby max. mysle ze pozwoliloby to na oszczedniejsze granie i probe ratowania wojakow

8. Odnosnie wprowadzie w walkach mozliwosci obrony przez realnych graczy mam pomysl: mianowicie pozostawic tak jak jest do tej pory ze miasto broni komputer ( jest dosc trudno podbic jezeli ma sie dobrych zolnierzy, pozatym doswiadczenie bardziej by nam w tym pomoglo (pod warunkiem ze jesli przegramy nie tracimy w obronie zolnierzy ale tracili by oni doswiadczenie)
wprowadzilbym jednak inna mozliwosc walk gracz kontra gracz. do rzeczy mianowicie: raz w tyg turniej za ktory trzebaby zaplacic wpisowe (kwestia ile by wynosilo) podzielic graczy na jakies grupy itd pozniej cwiercfianl, polfina i final i nagrody w postaci towarow itd... a turniejbylby na zasadzie ze kazdy dostaje 10-12 losowych jednostek i fazie grupowej ich nie traci jesli wygrywa a pozniej juz tak. a w jednej bitwie moze uzyc max 6 jednostek

to chyba wszystko jak do tej pory co zauwazylem i mysle ze mogloby poprawic gre, by the way niezle jest:p co wy na to?? :D
 

DeletedUser426

Guest
to chyba wszystko jak do tej pory co zauwazylem i mysle ze mogloby poprawic gre, by the way niezle jest:p co wy na to?? :D

Wszystko co przeczytałem tutaj było w innych tematach na tym forum. Skleiłes pare tematów w jeden i nagle pokazujesz wielki autorski pomysł poprawiający gre. Niektórzy serio są bezczelni :)
 

DeletedUser1724

Guest
Good plan lecz przykro mi lecz to nie film S.F. tylko horror w którym tkwimy i tkwić będziemy przez wiele lat ^_^
 

DeletedUser2456

Guest
po pierwsze nie wiem co inni dodali, bo jak napisalem jest to co ja sam zuwazylem.
a po drugie strielok sam jestes beszczelny piszac cos takiego. i nie mam ochoty na dalsza konwersacje z Toba

Edit by Newer
Proszę bez napinek, każdy może mieć swoje zdanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser426

Guest
Pierwsze sprawdzaj co napisali inni :)
A co tak złego tobie napisałem ? Że splagiatowałes kilka tematów i podajesz jako cos własnego ? No tak , okropny dlatego jestem ;)
 

DeletedUser766

Guest
Tutaj Strielok ma akurat rację, zanim piszę po raz pierwszy piszę post w jakimś dziale, czytam jego regulamin. I tu niespodzianka
1. Zanim założysz temat, użyj wyszukiwarki, by upewnić się, że jesteś pierwszy. Jeśli okaże się, że ktoś wpadł na dany pomysł przed Tobą - uśmiechnij się i myśl dalej!
Wystarczyłoby, żebyś wpisał takie hasła jak czat, awans jednostek czy fosa i już byś wiedział, że takie pomysły zostały opisane.
Wynika z tego, że to nie Strielok jest bezczelny, tylko ty niepotrzebnie się oburzasz...
 

DeletedUser2456

Guest
dobra nie bede taki i przyznam troche racji ze nie spojrzalem w inne posty. ale jak sam napisalem sa to moje spostrzezenia na temat gry i jej ewentualnych zmian. propozycji jest kilka wiec chcialem je zmiescic w jednym poscie a nie w 8 pojedynczych. a odnosnie oburzania sie to po prostu nie lubie ludzi wymadrzajacych sie i zwracajacych uwage w ten sposob. jesli ma problem moze napisac to w inny, nie wysmiewajacy sposob
 

DeletedUser1724

Guest
Wiele pomysłów są do siebie podobnych i tym sposobem powstaje nie raz bałagan bowiem mamy ten sam pomysł lecz opisany w innej formie, a ten kto przegląda i na bieżąco jest z tym działem może w łatwy i szybki sposób wyłapać powtarzający się pomysł i tutaj mamy tego przykład gdzie Strielok takie coś zauważył :)

Z nawału pomysłów umieszczonych w tym dziale trudno jest wpaść na coś nowego, a jeszcze trudniej nowemu to przeczytać i napisać coś czego jeszcze nie było więc wybaczmy koledze :)
 

DeletedUser5

Guest
Przykro mi to pisać, ale temat będzie zamknięty:

a) brak ankiety
b) brak zastosowania się do zasad działu
c) autor nie zainteresował się tym, co tu już jest.

Każdy, kto chce wnieść jakiś nowy pomysł powinien zapoznać się z zasadami działu oraz jego zawartością, jeśli chce, żeby temat miał szansę na przetrwanie.

Poza tym:
1) zakładka taka już jest, a podglądać można miasta wszystkich graczy z kontynentu.
2) omawiane w innych tematach
3) również omawiane
4) jak wyżej - już omawiane
5) tu jest myśl godna uwagi: za wygraną obronę miasta można by dostawać pkt. Zmotywuje to właścicieli kont do nastawienia się na obronę.
Jeśli Ci na tym zależy, proszę założyć nowy temat, z ankietą i w nim opisać dokładnie jak by to miało być.
6) to na pewno nie przejdzie
7) omawiane w innych tematach
8) są już walki pvp, jeśli uważasz, że to za mało, proszę założyć nowy temat z ankietą i umieścić tam swój pomysł.


Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry