The pride of Taern

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9586
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9586

Guest
Czy ktoś grał w tą polską grę? Była to pierwsza gra MMORPG, która mnie zainteresowała. Różne klasy bohatera, Qesty w, których często pojawia się wielowątkowość i masa potworów. Sam stworzyłem tam kilka postaci. Najlepszą doszedłem do 26 lvla. Zakończyłem grę, gdyż na obecnym poziomie skończyły mi się zadania. Kolejne były od 30 lvla. Expienie by zdobyć jakiś miloin expa sprawiło, że odechciało mi się gry. Poza tym wadą było to, że po każdej śmierci traciłem doświadczenie i złoto i to coraz więcej, dlatego po expieniu wychodziłem z większą stratą niż zyskiem. Może wrócę do gry jak wprowadzą epizod II. A co wy sądzicie o tej grze?
 

DeletedUser8996

Guest
Kiedyś pograłem w nią chwilę, ale to było na początku jej istnienia, może teraz jest lepiej?
Ale ta gra mnie jakoś nie wciągnęła, więc nie mam zdania nt tej gry, bo za mało grałem ;)
 

DeletedUser9456

Guest
To jest jednak jakieś Polskie MMO? Jestem pod wrażeniem. :D
 

DeletedUser3

Guest
Założyłem konto i chwilę pograłem, ale jakoś mnie nie wciągnęło (pomimo mojego uwielbienia dla klasycznych crpg w stylu Baldur's Gate).
 

DeletedUser10591

Guest
Może i początek jest dość ciekawy, kolejna mapka również ale po wbiciu 20 lvl po prostu machnąłem ręką ;] Taka niezbyt ciekawa niskobudżetówka Polskiego studia ;] Cóż gdybym miał ją ocenić to ode mnie miałaby 4/10 ;]
 

DeletedUser9586

Guest
Zacząłem znów grać. Mam 30 lv. Profesja sheed. Szukam aktywnych graczy na serwerze 5. Znajdą tu się jacyś?
 

DeletedUser17438

Guest
Grywam w te gre,jest całkiem dobra, łucznik 121lvl z epikiem i pełnym eq :)
 
Do góry