The Elder Scrolls V Skyrim

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser256
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser256

Guest
Może już ktoś gra ?
męczę od wczoraj i muszę zacząć od nowa :(
zostałem wampirem :D i wszyscy mnie atakują :/ poza moją frakcją i to też tylko w stolicy :/
i jak tu się nie wkurzyć ?:p
poza tym gra jest świetna o grafice nic nawet nie powiem :)
złodzieje na drogach patrole bandyci...
 

DeletedUser236

Guest
Odp: The Elder Scrolls V Skyrim

nudna ;/
grałem już jakiś czas temu i strasznie mnie ta gra rozczarowała ;/
widze, że bethesda nie jest w stanie zrobić nic lepszego niż 3 część elder scrolls morrowind. bo naprawde morrowind + oba dodatki tribunal i bloodmon były najlepsze. to jest niesamowita gra która dosłownie nie ma końca :)
 

DeletedUser388

Guest
Odp: The Elder Scrolls V Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim? Mój braciak ma, ale nie wiem, jak to wygląda... :)

Ja grałem tylko w The Elder Scrolls III: Morrowind Złota Edycja (z dodatkami Tribunal-Trójca i Bloodmoon-Przepowiednia). Dobra gierka... ;)
 

DeletedUser256

Guest
Odp: The Elder Scrolls V Skyrim

a mi się podoba :D
no poza tym fantem z wampiryzmem...
grafika jest palce lizać
świat ogromy... fakt że troszkę za bardzo liniowa się robi ta gra...
ale na 6 dałbym 5 z minusem :)
 

DeletedUser

Guest
BD gra sam w nia gram i daję ocenę 8 z 10
ps. to do Cossak a co niewiesz jak yleczyć sie z wampiryzmu proste stań sie wilkołakiem a następnie dostaniesz pewne zadanie które rozwiąże i ten problem
 

DeletedUser256

Guest
znaczy wiem że jest to możliwe
znalazłem nawet filmik opisujący problem i złoty środek
ale stwierdziłem że szybciej i prościej będzie zacząć od nowa ;)

znalazłem buga :D
jak użyje się krzyku "huragan" przed wyjściem z lokacji to utkniemy pomiędzy nimi :)
 

DeletedUser256

Guest
robiłem to 3 razy dla zabawy więc to powtarzalny bug
ale możliwe że to ja tak tylko mam ? błąd przy instalacji ? :)
 

DeletedUser256

Guest
Utknąłem :/
mam zaproponować pokój i jednocześnie wypowiedzieć wojnę gromowładnym w imieniu Cesarstwa
świecą mi się strzałki do tych postaci
ale nie mogę im niczego konkretnego powiedzieć:/
 

DeletedUser

Guest
Utknąłem :/
mam zaproponować pokój i jednocześnie wypowiedzieć wojnę gromowładnym w imieniu Cesarstwa
świecą mi się strzałki do tych postaci
ale nie mogę im niczego konkretnego powiedzieć:/

wiesz ja też utknołem w stolicy cesarstwa jest częśc zamku i wykonanie questa mam prześc przez korytasz i trafić do jakiegoś pozawymiarem a tu klops jak wykonuję to zadanie to mi gra wywala do wina a i instalowałem ja już 3 raz po formacie partycji

ps sciagnii sobie poradnik może ci tak pomoge link ponizej
http://download.hellshare.pl/zbior-poradnikow-do-the-elder-scrolls-v-skyrim-episode5-exe/8195178/
 

DeletedUser256

Guest
już sobie poradziłem ;)
strzałki się pierniczą i trzeba je czasem poprzestawiać...
mi się czasem wiesza system ale to dla tego że się karta przegrzewa... ale żeby wywalało to tego nie mam :)
 

DeletedUser625

Guest
Jak Ci się karta przegrzewa to jest zarąbisty na to sposób. :D Otwierasz obudowę i przystawiasz mały wiatraczek na wprost karty graficznej :D
 

DeletedUser

Guest
The Elder Scrolls V:Skyrim

Grał ktoś? Co o niej sądzicie?
Ja całą wygrałem,(misje poboczne WSZYSTKIE też)moim zdaniem gra jest bardzo krótka.Gdyby nie misje poboczne to wygrałbym to w pięć godzin max.
 

DeletedUser1868

Guest
Krótka?? Jak się robi głowny wątek to może tak, ja miałem 73 poziom, ale później już nie grałem.
 

DeletedUser

Guest
Krótka?? Jak się robi głowny wątek to może tak, ja miałem 73 poziom, ale później już nie grałem.

Ja 99:) Tak dla mnie krótka i czasem można przewidzieć co się stanie np.Jesteś w Zimowej Twierdzy i idziesz do Akademii.Po wykonaniu ciągu misji zostajesz Arcymagiem.Po dołączeniu do Mrocznego Bractwa później zostajesz szefem.To samo z Gildią Złodziei.Nudziło mnie to,że zawsze zostajemy najlepszymi.
 

DeletedUser1950

Guest
Dle mnie geniejalna. Zdecydowany top3 obecnej generacji konsol. Rozmach z jakim została zrobiona, grafika, postacie, fabuła, trudne wybory, ciekawe misje, wolnośc wyboru, ********* malowniczy świat, ogrom powtórze ogrom misji i rzeczy do zrobienia, miejscówki wykonane z ogromnym pietyzmem i dokładnością, smoki : ), no i sławetne : "I used to be adventurer like you but then I took an arrow to the knee..." i można by tak dalej wymieniać
 

DeletedUser3372

Guest
a kto gra tylko watek glowny a gra moim zdaniem jest super jak do da sie jeszcze mody to mozna grac i grac
 

DeletedUser5225

Guest
jak dla mnie gra taka sobie, zero konsekwencji z podejmowanych wyborów. Mogę być cesarskim żołnierzem i zabić cesarza, będąc jednocześnie w mrocznym bractwie. Nie ważne jak to zrobie, nawet nie muszę tego robić po kryjomu bo są to zupełnie oddzielne wątki. I przez to ten generał cały czas mówi że działa w imieniu cesarza. Takich rzeczy jest więcej i to dla mnie było nudne, jedyny wybór jaki był to gromowładni czy cesarscy, no i kilka mniejszych, ale wpływających tylko na np. tu dostaniesz zbroje a tu hełm
 

DeletedUser

Guest
Racja rokiiz,ja będąc u cesarskich przyłączyłem się do gromowładnych i mi się wszystko poplątało:-)
 

DeletedUser5225

Guest
Jeśli dobrze pamiętem, to akurat w wątku wojny domowej można dla obu stron wykonać jedną misję, potem to dla kogo zdobędziesz korone, zadecyduje dla kogo będziesz walczył. To jeden z dwóch wątków w których naprawdę nasz wybór na coś zdecydowanie wpływa. (drugi to zniszczyć czy dołączyć do mrocznego bractwa)
 
Do góry