The Crew & Watch_Dogs

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser388
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser388

Guest
1. Ktoś słyszał o "The Crew"? Ponoć to ma być hicior. Nowe samochodowe MMORPG. Tylko że o 100-kroć lepsze od "NFS: World". Ja z chęcią będę wyczekiwał. W razie czego, macie link do niej (bo może raczej mało osób mogło usłyszeć): http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=21405. A zapewniam - z trailerów wynika, że może być bardzo ciekawie.


2. A z drugiej strony mamy Watch_Dogs. Podobno jest to słabe (jeśli chodzi o fabułę) i ogółem jest nieciekawe, jeśli chodzi o całokształt (wyjątek stanowi ponoć wspaniała grafika). A mimo to, ma te notę 7.5 na jednej stronie. Dla niewtajemniczonych - Watch_Dogs to gra, gdzie wcielamy się w postać hakera, któy chce dokonać zemsty za skrzywdzenie bądź pozbawienie go rodziny. I korzystając ze swych umiejętności kontrolowania choć po części miasta (dostęp do monitoringu, możliwość zmiany sygnalizacji świetlnej, włamywanie się do cudzych telefonów przy pomocy swojego), próbuje dojść do tego, kto to uczynił. Osobiście nie grałem, ale mówią, że naprawdę słabe.

P.S Przepraszam, jeśli przez przypadek zespojlerowałem daną grę.
 

DeletedUser9456

Guest
Mówiono że Watch Dogs ma być odpowiedzią na GTA V.

Nie wyszło im coś. ;/ Dlatego wciąż wolę GTA SA albo Saints Row The Third.

Co do The Crew... Kolejna gra, na której inni będą zarabiać na mikrotransakcjach itp. Swoją drogą, to mnie odrzuciło od NFS: World bo tam, już takie konkretne bryki można było kupić za specjalną walutę, którą mogłeś nabyć bodajże tylko paypalem.
 

DeletedUser388

Guest
Ja bym wolał, żeby w The Crew auta były dostępne za tę wirtualną gotówkę. Ale to już chyba przekleństwo każdej gry F2P - z czasem zmienia się z 'free to play' w 'pay to win'.
 
Do góry