Testy A/B

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Podpowiem, nie ma takiej gry, oprócz FOE.
Wszystkie gry InnoGames :shame:
Nie mam jak podać jakie firmy testują bo nie gram w darmowe gry. W tych płatnych troszkę inaczej to wygląda.

Żeby było jasne, producenci oczywiście na nas testują wszystko. Zacznijmy od tego że każdy innowacyjny pomysł jest testem. Do tego oczywiście są np testy dotyczące płatności. Bo jeżeli ktoś kupował coś w grze a przestał to będzie miał zaproszenia do gry i extra oferty. Dodam że nawet jak będzie grał to będzie miał fajniejsze oferty (tu nawet nie pisze tylko o FoE) testy są, żeby je wyłapać trzeba by grać równocześnie na kilku kontach i i tak nie wiadomo czy nie trafiłoby się na same testowe konta.
Jest jeszcze coś takiego jak pojęcie konto testowe wręcz stworzone przez administratora które potrafi robić niemożliwe i tak jest ono wśród normalnych graczy (tu również nie pisze o foe) nie będę sypać nazwami gier bo to nie ma sensu. Przecież tam nikt nie potwierdzi że są testy w grze :shame:

Ja chyba zacznę wklejać moje polecenia z wyzwań dziennych, bo dalej nie widzę różnicy a nawet zaczęłam codziennie je robić żeby sprawdzić.
IMG_20220508_122852.jpg

IMG_20220508_123609.jpg

I dalej nie mam zmiany zadania :idiot:
 
Ostatnia edycja:

aza III

Wójt
Wszystkie gry InnoGames :shame:
Nie mam jak podać jakie firmy testują bo nie gram w darmowe gry. W tych płatnych troszkę inaczej to wygląda.

Żeby było jasne, producenci oczywiście na nas testują wszystko. Zacznijmy od tego że każdy innowacyjny pomysł jest testem. Do tego oczywiście są np testy dotyczące płatności. Bo jeżeli ktoś kupował coś w grze a przestał to będzie miał zaproszenia do gry i extra oferty. Dodam że nawet jak będzie grał to będzie miał fajniejsze oferty (tu nawet nie pisze tylko o FoE) testy są, żeby je wyłapać trzeba by grać równocześnie na kilku kontach i i tak nie wiadomo czy nie trafiłoby się na same testowe konta.
Jest jeszcze coś takiego jak pojęcie konto testowe wręcz stworzone przez administratora które potrafi robić niemożliwe i tak jest ono wśród normalnych graczy (tu również nie pisze o foe) nie będę sypać nazwami gier bo to nie ma sensu. Przecież tam nikt nie potwierdzi że są testy w grze :shame:

Ja chyba zacznę wklejać moje polecenia z wyzwań dziennych, bo dalej nie widzę różnicy a nawet zaczęłam codziennie je robić żeby sprawdzić.
View attachment 6960
Hah, Natalia jeszcze przypadkiem nam pokaże, że nie wszystkim została zwiększona trudność . Jaka epoka? Bo skoro ja w kolonialnej mam 22x8h produkcję i 4 tys. Srebrników to jakie liczby powinnaś miec ty?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Hah, Natalia jeszcze przypadkiem nam pokaże, że nie wszystkim została zwiększona trudność . Jaka epoka? Bo skoro ja w kolonialnej mam 22x8h produkcję i 4 tys. Srebrników to jakie liczby powinnaś miec ty?
O ile w ogóle została zwiększona trudność. Już tyle razy pisaliśmy tu na forum (tutaj forma my odnosi się do graczy) że zadania mają swoje algorytmy.
Gracze zapominają że tarasy liczą się jako budynki produkcyjne i jeżeli mają ich 10 plus ileś tam małych kowali w tym momencie do eventu, to może zawołać 22x8 bo według programu jesteś w stanie zrobić to na raz. Nie zawsze to jest takie proste bo osoba bez budynków produkcyjnych potrafi wypaść wyzwanie zrób produkcję x razy. A wiecie dlaczego? Bo to jest wyzwanie i postawienie budynku produkcyjnego to minuty. Jak ktoś chce zrobić to da radę temu wyzwaniu.

Tych na srebrniki to nie widziałam, ale możliwe że takie wyzwanie jest po prostu traktowane jako trudniejsze i czasem wypada lub gracz zrobił coś nawet nieświadomie że mu ono wypada...

W teorii nie ma niemożliwych wyzwań. Są uciążliwe ale nie niemożliwe do wykonania.

W ostatnich trzech dniach miałam po 2 polecenia w wyzwaniach to było 'najdłuższe' a poszło akurat w 10 min jakoś.

P.S. nie wiem co mogło by być dla mojego konta wyzwaniem... I czy jest sens dawania mi wyzwania takiego żeby mnie zaskoczyło skoro nagroda pewnie była by promilem wkładu;}
 

aza III

Wójt
Natalio, nie chcesz nie musisz wierzyć w zwiększenie trudności:). Ale mam oczy i widzę co się dzieje. Jak były zadania zbierze 2500 srebrników i 16x8h tak od momentu wprowadzenia zamiany zadań jest 4000s. i 22x8h. A to znaczną różnica. I nie miały na to wpływu żadne budynki produkcyjne itp. ponieważ od grudnia nic nie zmieniam w mieście z powodu braku miejsca
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Jakby ktoś nie wiedział, to na serwerze beta rozpoczęły się testy przycisku "zmotywuj wszystkich " więc jedno kliknięcie i obejrzenie reklamy powoduje zmotywowanie całej grupy czy to znajomych czy sąsiadów. Oczywiście już jest tam afera, bo są to kolejne testy A/B i sporo użytkowników serwera testowego nie ma do tego dostępu. Pewnie za chwilę wejdzie to na serwery live, znowu ta sama grupa dostanie wcześniejszy dostęp do nowej funkcji i znowu się zrobi burza. IG zamiast się uczyć na błędach to po raz kolejny je popełnia.
cover2.jpg
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
IMG_20220509_120724.jpg
IMG_20220509_120705.jpg

Przepraszam bardzo ale chyba ten cały wzrost poziomu trudności jest przesadzonym newsem.

Co do nowości na becie było już pisane w temacie co w trawie piszczy.
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Wow, dostałaś łatwe zadanie i co z tego wynika? Pokaż nam następnym razem, jak szybko zrobisz zadanie w którym musisz zebrać 4000 monet z tawerny, chętnie popatrzymy
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Wow, dostałaś łatwe zadanie i co z tego wynika? Pokaż nam następnym razem, jak szybko zrobisz zadanie w którym musisz zebrać 4000 monet z tawerny, chętnie popatrzymy

Jeżeli twierdzicie że podniesiono wszystkim trudność zadań, ja twierdzę że nie widzę.
Możliwe że jest nowe zadanie albo ono zawsze było... Tylko dalej nie widzę podniesienia trudności wszystkich wyzwań.

A odwrócę pytanie. Jeżeli nie dostanę wspomnianego wyzwania to znaczy że nie zrobię szybko i co to potwierdzi?
To podniesiono tą trudność czy jest po prostu nowe wyzwanie?

Gdzie już opisywany był system nadawania wyzwań.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Problem chyba leży w tym co jest trudne i co dla kogo jest trudne... Możliwe że zostały dodane wyzwania albo jak pisałam zostały 'aktywowane' przez czynniki.
Jednak nie sądzę żeby to znaczyło że zmieniono trudność wyzwań i żeby wyzwania były nie do zrealizowania.

Przyznam rację że to z srebrnikami mi również wydaje się trudne opinie zostały zebrane, ciekawe jednak ile osób daje radę zrealizować dane wyzwanie.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Jeżeli twierdzicie że podniesiono wszystkim trudność zadań, ja twierdzę że nie widzę.
Możliwe że jest nowe zadanie albo ono zawsze było... Tylko dalej nie widzę podniesienia trudności wszystkich wyzwań.
Myślę, że całe to zamieszanie wynika z nieporozumienia, którego nam Inno nie potrafi wytłumaczyć.
A my, jak powiedział Rysiek, nie mieszajmy ze sobą różnych systemów walutowych, nie bądźmy Pewexami.
Zmiana, a raczej rozszeżenie ilości różnych zadań nastąpiła z powodu nastapienia dla wszystkich graczy i nie ma ona, ta zmiana, nic wspólnego z zastąpieniem Bezimiennego Iluzjonistą dla niektórych graczy, gdyby nie testowano Iluzjonisty to i tak zadania by rozszerzono.

Oni poprostu przechodzili poprosti i wpadli, przypadkiem, z tragarzami.

 
Ostatnia edycja:

dżejmsbąd

Wicehrabia
Nastąpiło zacieranie różnic między graczami, bo osoby, które nie robiły "codziennego wyzwania" w ogóle albo robiły bardzo rzadko, nadal go nie robią, a nawet dostały na zachętę możliwość wymieniania zadań na łatwiejsze, a osoby, które robiły codziennie, dostały trudniejsze zadania.
 

Marik

Książę
Przepraszam bardzo ale chyba ten cały wzrost poziomu trudności jest przesadzonym newsem.
Bez obrazy ale nie myl chamstwa z sarkazem, to że Tobie trafiło kilka prostych zadań nie oznacza że wszystkie są proste, to zwykła hipokryzja, wrzuć zadanie będąc w niskich epokach związane z mapą, gdy jesteś kilka epok wyżej, albo zbierz 4000 srebrników w dzień roboczy i wtedy się chwal że nic się nie zmieniło
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Liczyłem, że ktoś zwróci na to uwagę, natomiast nie zauważyłem nic na ten temat.

Gra jest cały czas rozwijana. Dochodzą nowe funkcjonalności, zmieniane są te istniejące, dochodzą nowe możliwości, a Codzienne wyzwania od dawna pozostawały w tym samym miejscu.

Zadanie dla chętnych - sprawdźcie, kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja dotycząca Codziennych Wyzwań i sprawdźcie, co się od tamtej pory zmieniło. Dodam tylko, że nie chodzi mi o dodanie do nich Punktów zamkowych (czyli polepszenie nagród za ich wykonanie, wówczas bez zmiany wspomnianej trudności).

Drugie zadanie, również dla chętnych, jak już ktoś zwróci uwagę na zmiany jakie zaszły w grze - które z tych zmian miały wpływ na trudność Codziennych Wyzwań (i czy ułatwiły, a może utrudniły ich wykonanie)?

Liczę, że ktoś się skusi na wykonanie powyższych zadań i podzieli się swoimi wnioskami w tym temacie :)
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
4000 srebrników można zebrać gdy się dobiera znajomych wg kryterium motywacja + tawerna. Jedyny warunek, to rozbudowana tawerna. Mam nadzieję, że to wyzwanie nie dotyczy najmłodszych miast. :p
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Bez obrazy ale nie myl chamstwa z sarkazem, to że Tobie trafiło kilka prostych zadań nie oznacza że wszystkie są proste, to zwykła hipokryzja, wrzuć zadanie będąc w niskich epokach związane z mapą, gdy jesteś kilka epok wyżej, albo zbierz 4000 srebrników w dzień roboczy i wtedy się chwal że nic się nie zmieniło
Widzisz, jak pisałam dla mojego konta nie ma wyzwania... Jak pisałam mam konto dostosowane po to by się nie narobić... Jak pisałam nie zbieram kryształków które w evencie zawsze mają z 4 polecenia (własną obserwacja)... Jak pisałam ja nie zauważyłam tak jak tu było napisane żeby poziom się podniósł. Jak pisałam rozumiem że dla jednej osoby będzie wyzwaniem zrobić 2 poziomy wypraw. Dla mnie wyzwaniem zawsze było zrobić ileś tam konfliktów przez negocjacje. I to z czystego lenistwa.
Jak również pisałam wyzwania mają pewien algorytm. Na logikę osobie w kolonialnej nie karzą zdobyć rudy z Marsa.

Jak pisałam wyzwania mają być trudniejsze od zadań.

Ogólnie nie chce być chamska, ani sarkastyczna w tym wpisie i w poprzednich. Ale chodziło mi jedynie o to że poruszona jest kwestia że są trudniejsze wyzwania dla wszystkich. A ja widzę jakoś z 2 zadania których chyba nie widziałam dodatkowo.

Nawet przyznałam rację że to z srebrnikami może przesadzone. Ale znów sprawdziłabym statystyki które wyzwania są faktycznie wyzwaniem. Może to robią ta zmiana zadania. A ogólnie to sądzę że takie zmiany widoczne powinny być dla wszystkich. A potem mogą się wycofać jak dla mnie. Już przecież usuwali poszukiwacza skarbów itd.
I to również w uwagach co do tego wszystkiego przekaże. Nawet nie musicie wierzyć.

P.S. jestem w sumie za podwyższeniem trudności wyzwań wraz z dodaniem wyższych nagród. I to tak bardzo żeby człowiek się zmęczył przy wykonywaniu, powinna być ścieżka hardcore przy wyborze listy zadań :hide:
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Liczyłem, że ktoś zwróci na to uwagę, natomiast nie zauważyłem nic na ten temat.

Gra jest cały czas rozwijana. Dochodzą nowe funkcjonalności, zmieniane są te istniejące, dochodzą nowe możliwości, a Codzienne wyzwania od dawna pozostawały w tym samym miejscu.

Zadanie dla chętnych - sprawdźcie, kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja dotycząca Codziennych Wyzwań i sprawdźcie, co się od tamtej pory zmieniło. Dodam tylko, że nie chodzi mi o dodanie do nich Punktów zamkowych (czyli polepszenie nagród za ich wykonanie, wówczas bez zmiany wspomnianej trudności).

Drugie zadanie, również dla chętnych, jak już ktoś zwróci uwagę na zmiany jakie zaszły w grze - które z tych zmian miały wpływ na trudność Codziennych Wyzwań (i czy ułatwiły, a może utrudniły ich wykonanie)?

Liczę, że ktoś się skusi na wykonanie powyższych zadań i podzieli się swoimi wnioskami w tym temacie :)

Ale nam nie chodzi o to, że zwiększyła się trudność zadań jako taka, tylko że trudność została zwiększona dla WSZYSTKICH, a możliwość podmiany wyzwań, które sprawiają niemałą trudność wielu osobom, została dana NIELICZNYM. Obie zmiany zostały wprowadzone jednocześnie, więc można domniemywać że są ze sobą powiązane. Dlatego gracze bez dostępu do tej funkcjonalności czują się poszkodowani, ponieważ niejednokrotnie są zmuszeni do rezygnacji z wykonania zadania np poprzez niemożność zebrania 4000 monet z tawerny. Tracimy w ten sposób tysiące punktów zamkowych. Po raz kolejny pytam, dlaczego trudność zadań nie została zwiększona tylko dla tych osób które testują nową funkcjonalność? Wtedy żadnego problemu by nie było. Testowalibyście nową funkcjonalność na danej grupie graczy, którym zwiększacie trudność codziennych wyzwań, a potem wraz z udostępnieniem tej funkcji dla wszystkich, zwiększylibyście ogólnie stopień trudności codziennych wyzwań . Tak to powinno wyglądać, natomiast firma postanowiła utrudnić zadania wszystkim a możliwość ich zmieniania dała jakiejś bliżej nieokreślonej grupce szczęśliwców, serio uważacie że to jest w porządku i fair w stosunku do reszty społeczności ? Bo z waszych wypowiedzi wynika, że wy żadnego problemu nie widzicie w tym, tylko gracze jak zwykle się czepiają nie wiadomo o co.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Ale nam nie chodzi o to, że zwiększyła się trudność zadań jako taka, tylko że trudność została zwiększona dla WSZYSTKICH, a możliwość podmiany wyzwań, które sprawiają niemałą trudność wielu osobom, została dana NIELICZNYM.

Dobra, podpowiem. Gra od momentu poprzedniej zmiany w Codziennych Wyzwaniach (jak już wcześniej wspomniałem, pomijając dodanie do nich Punktów zamkowych) uległa zmianie dla wszystkich Graczy. Dlatego też wyzwania zostały niejako dostosowane do tychże zmian, aby wciąż mogły stanowić, jak ich nazwa wskazuje, wyzwanie.

Nie będę natomiast, póki co, wyjaśniał jakie zmiany miały wpływ na trudność dotychczasowych poleceń (i czy ułatwiły, czy utrudniły je) w Codziennych Wyzwaniach. Pozwolę Wam, Graczom, przemyśleć tę kwestię i dać możliwość wyciągnięcia wniosków z tych przemyśleń.

Tracimy w ten sposób tysiące punktów zamkowych.

Tracicie, bo... nie jesteście w stanie wykonać poleceń wyzwania? Może warto zastanowić się, dlaczego nie możecie ich wykonać i zmienić styl gry, dostosować się do tego wyzwania, poświęcić odrobinę więcej czasu na ich wykonanie.. lub po prostu pogodzić się z tym, że obecnym stylem gry nie zawsze wyzwanie uda się wykonać w ciągu 24 godzin.


Po raz kolejny pytam, dlaczego trudność zadań nie została zwiększona tylko dla tych osób które testują nową funkcjonalność?
Może odpowiedź jest prostsza niż myślisz? Bo nie ma z tym nic wspólnego.. może poza czasem wprowadzenia..
Ale mimo wszystko unikałbym stwierdzenia "zwiększona trudność" - to pojęcie względne, bo to, co dla Ciebie jest trudne, dla innego może być łatwe i w drugą stronę.

Dla mnie osobiście trudne jest polecenie polegające na zmotywowaniu kilkudziesięciu Graczy.. bo mi się po prostu nie chce klikać. Dla innego takie zadanie będzie natomiast banalnie proste..


Dlatego gracze bez dostępu do tej funkcjonalności czują się poszkodowani, ponieważ niejednokrotnie są zmuszeni do rezygnacji z wykonania zadania np poprzez niemożność zebrania 4000 monet z tawerny.
Pytanie, czemu nie mogą zebrać 4000 Srebrników? Nie mają czasu, by zalogować się 3-4 razy dziennie? Nie mają wystarczająco aktywnych znajomych? Szkoda im czasu by poprosić znajomych o zajęcie miejsca w tawernie?

Czy twierdząca odpowiedź na powyższe pytania sprawia, że takiego zadania nie mogą wykonać, bo zostało źle zaprogramowane, czy może powinny skłonić Gracza do zmian w aktywności, znajomych, lub poświęcenia odrobiny czasu?

A może wynika to z wczesnej fazy gry, nierozwiniętej Tawerny znajomych, niewystarczającej liczby znajomych?

Tu można zastanowić się, czy nie doszło do źle skonstruowanego polecenia.
Tak to powinno wyglądać, natomiast firma postanowiła utrudnić zadania wszystkim a możliwość ich zmieniania dała jakiejś bliżej nieokreślonej grupce szczęśliwców, serio uważacie że to jest w porządku i fair w stosunku do reszty społeczności ?
Za nieuczciwe mógłbym uznać, gdyby grupka bliżej nieokreślonych szczęśliwców miała lepsze nagrody przy tym samym wysiłku koniecznym do ich zdobycia. Natomiast nie uważam, by identyczne nagrody, przy potencjalnie różnym wysiłku miały ogromny wpływ na balans w grze. Zwłaszcza, że przed tą zmianą miało to już miejsce - dwie różne osoby mogły dostać zestaw dwóch różnych zadań przy wybraniu tej samej nagrody. Uczciwe w tym wszystkim jest natomiast to, że wszystkie te zadania pochodzą z tej samej puli i możliwość zmiany zadania w żaden sposób nie zmienia puli dostępnych zadań. Ot, ktoś miał szczęście i dostał przyjazne mu zadania, a ktoś inny miał mniej szczęścia i jakieś zadanie mu nie podpasowało.

Bo z waszych wypowiedzi wynika, że wy żadnego problemu nie widzicie w tym, tylko gracze jak zwykle się czepiają nie wiadomo o co.

Być może dlatego, że szerzej patrzymy na pewne sprawy, a nie tylko jednopoziomowo

Naprawdę, polecam wykonać wyżej wspomniane przeze mnie zadania dla chętnych, by zrozumieć szerszy kontekst wprowadzonych zmian... albo przynajmniej znaleźć te zmiany w grze, które miały wpływ na trudność Codziennych Wyzwań i zastanowić się, czy utrudniły one, czy ułatwiły ich wykonywanie.
 

aza III

Wójt
Oj Natalia, najpierw cię chwalę, że jest wreszcie dobry supporter który nie boi się trudnych pytań i odpowiedzi a potem wyskakujesz z czymś takim. To, że w ciągu dwóch dni nie dostałaś trudnych zadań nie oznacza, że nic się nie zmieniło. Jak mamy wyciągać z tego głupie wnioski to mogę napisać, że powyższe wskazuje na to, że trudność zadań została zwiększona dla szarych graczy a support cieszy się przywilejami i ma je na starym poziomie;)

A teraz serio to ci wymienię kolejny raz:
-produkcja 8h z 16 na 22 zwiększona
-monety z tawerny z 2500 na 4000
-ukończenie I poziomu WG wzrosło na II poziom
Jakbyś mnie wcześniej zapytała to pierwszy byłbym za zwiększeniem trudności zadań (choć i nagrody by mogły pójść w górę;)) aby to było właśnie wyzwanie a nie dwie sekundy klikania i zaliczone. Ale tak jak napisał Johnny, denerwujące jest, że ja muszę się zaginac aby zrobić te zadania a ktoś jednym kliknięciem zmienia sobie takie zadanie. A wy udajecie, że nic się nie stało.
 

Marik

Książę
Tracicie, bo... nie jesteście w stanie wykonać poleceń wyzwania? Może warto zastanowić się, dlaczego nie możecie ich wykonać i zmienić styl gry, dostosować się do tego wyzwania, poświęcić odrobinę więcej czasu na ich wykonanie.. lub po prostu pogodzić się z tym, że obecnym stylem gry nie zawsze wyzwanie uda się wykonać w ciągu 24 godzin.
Twoja wypowiedź miałaby sens o ile IG przestałoby łączyć zadania powtarzalne z mapą. Jak zapewne wiesz w epoce przemysłowej są 2 prowincje po zajęciu których zadania powtarzalne są blokowane i wchodzą bonusowe, a żeby je na nowo odblokować trzeba być minimum w jesieni. Jestem w żelazie, mapa prócz tych dwóch zrobiona do oceanu, wytłumacz mi zatem w jaki niby sposób mam zmienić styl gry? Odnoszę wrażenie że to jest takie usilne wypchnięcie kogoś z danej epoki. Przez ostatnie 2 miesiące dużo częściej dostaje zadanie zajmij 1 sektor walką lub zajmij 3 sektory przy użyciu negocjacji
Ps. Co do lepszych nagród to w 99% ten sam badziew, nawet jak 1 w miesiącu trafi się zestaw ogrodu japońskiego to i tak lecą pr, więc naprawdę luksusowe te nagrody...
 

aza III

Wójt
Żyleta ty tak serio? Ręce opadają jak się to czyta. Dla ciebie trudne zadanie to motywka bo jesteś leniem. Spoko ale nie porównuj tego np. do zebrania 4000 srebra. To nie są 3,4 logowania dziennie (tą wypowiedzią się skompromitowales bo widać nie masz pojęcia o czym mówisz). Ja jakoś odwiedzam tawerny znajomych, trzymam tylko takich którzy robią to samo a jakoś za każdym logowaniem nie mam kompletu 16 osób. A ty masz pomimo tego, że jak napisałeś wyżej jesteś leniem i nie klikasz, gratuluję.
Jeszcze jedno bo jak widać się nie znam. Jak ułatwić sobie produkcję 22x8? Normalnie bym postawił więcej budynków produkcyjnych ale zgodnie z wcześniejszymi wypowiedziami Natalii ilość powtórzeń zależy od ilości budynków produkcyjnych, Tarasow itp.. Błędne koło. Ktoś mógłby sobie takie zadanie podmienić ale przecież to nic nie zmienia
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Odnoszę wrażenie że to jest takie usilne wypchnięcie kogoś z danej epoki
A ja odnoszę wrażenie że wszyscy chcą zostać w tej epoce która mają na myśli i już.

A teraz serio to ci wymienię kolejny raz:
-produkcja 8h z 16 na 22 zwiększona
-monety z tawerny z 2500 na 4000
-ukończenie I poziomu WG wzrosło na II poziom
Jako że mój post został chyba zignorowany to pobawię się w matematyka...
Produkcja jak już pisano to współczynnik zakładów produkcyjnych do 24h, im więcej masz tym więcej masz.
Srebrniki, jedna pełna tawerna u mnie to jakoś 1300 czyli trzeba jakoś 3 tawerny. A jeżeli mamy pełną tawernę w momencie przyjęcia wyzwania to mamy 2 tawerny. Czyli 32 osoby na 140 a nawet więcej znajomych. Daje to tam ile osoby na godzinę w tawernie jedna z nadwagą jakoś.
Ukończenie poziomu II wypraw, ktoś wspomniał o czasie startu wyzwania. No ale 2 poziomy to 34 konflikty (nie pamiętam) mamy 10 podejść na start. Podejście za 1h czyli brakuje 24. Zgadza się. Nie wspomnę o możliwości wygrania i zakupu nawet.

Przepraszam, ja nawet tych zadań jeszcze nie dostałam. Jak na razie dostaje takie jak pokazuje. Pisałam że wyzwania mają swój wzór i pewnie niektórych nawet nie zobaczę.
Przykro mi ale nie zgodzę się z teorią o wielkim wzroście poziomu, bo tak chcecie.

A o innych już pisałam w poprzednich postach... Nie chce mi się powtarzać.
 

aza III

Wójt
Jako że mój post został chyba zignorowany to pobawię się w matematyka...
Produkcja jak już pisano to współczynnik zakładów produkcyjnych do 24h, im więcej masz tym więcej masz.
A ktoś zignorował moja wypowiedź, że liczba zakładów produkcyjnych w tym czasie nie wzrosła;)
 
Do góry