Teoś

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser474
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser474

Guest
Witajcie !

Wreszcie się mogę z Wami przywitać ponieważ mail aktywujący szedł tydzień na emaila. W skrócie o mnie.
Nazywam się Michał mam 18 lat mieszkam w Warszawie. Chodzę do technikum informatycznego do 2 klasy. Interesuje się informatyką, architekturą, fotografią, grafika 3d i 2d, gotowaniem. Jestem stałym bywalcem Forum Polskich Wieżowców na SkySracperyCity.com i na swoim forum poświęconym modelowaniu 3D w programie SketchUp. Jeżeli jakieś pytania macie to piszcie.

Pozdrawiam Teoś.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Teoś

Interesuje się [...] gotowaniem.
Jaką masz ulubioną potrawę: a) do jedzenia, b) do przygotowania? :) Ewentualnie odpowiedzi na pytania a) oraz b) mogą się pokrywać.
I witaj, oczywiście, jakże mogłam od tego nie zacząć:)
 

DeletedUser474

Guest
Odp: Teoś

Tu taka tradycja zadawania takich pytań ? :>

do jedzenia to pizze lubię, chyba najbardziej ze wszystkiego. Do przygotowania to też pizza (ciasto, sos), jakieś proste potrawy i ciasta i wszystko co słodkie. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Teoś

Nie, ale tak się jakoś udziela, kiedy wszyscy o to pytają, natomiast tutaj to chyba dość tematycznie mi przyszło na myśl:) Mogłam jeszcze zapytać o fotografię, ale o tym przed chwilą rozmawiałam i zrobiłoby mi się monotonnie, więc zostawiłam sobie na potem.
...a ta pizza to z czym? :) Ekhem. Znaczy się, mogę jeszcze o jedno zapytać, tylko nie bardzo wiem jak się wysłowić, może tak: jak się przejawia Twoje zainteresowanie architekturą? Znaczy się, sam rysujesz/projektujesz, łazisz po starych budynkach, siedzisz gapiąc się na budynki... etc.?
 

DeletedUser474

Guest
Odp: Teoś

Pizza zazwyczaj jak robiłem to sos z pomidorów. A na wierzch to szczerze to co pod ręką, nie robię schematów, szynka, salami, ser, papryczki, groszek, kukurydza, naprawdę różnie. :)

Co do Architektury. To łączę wszystkie 4 zainteresowania ze sobą. Dokumentuję rozwój Warszawy, robię zdjęcia , wieżowcom budowanym, od pierwszej łopaty po ostatnie panele elewacji. czyli jakieś 4 lata. Czyli już 2 zainteresowania połączone, do tego dochodzi grafika 3D czyli projektowanie przede wszystkim budynków, stadionów, ale też przedmiotów jak meble. Do skomplikowanych rzeczy bardziej szczegółowych będę się uczył Blendera. Czyli już 3 zainteresowania, i to wszystko łączę z informatyką tworząc swoje forum. Planuje również zrobić jakaś galerię zdjęć ale do tego potrzebuje sporego serwera. Ogólnie zdjęcia poprawiam w Photoshopie, tworzę panoramy itp. ponieważ nie mam świetnego aparatu a kolory nie są żywe i muszę to poprawiać trochę. To chyba tyle. Czekam na kolejne pytania.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Teoś

Podziwiam. Raz pomagałam siostrze studiującej architekturę zrobić projekt, kiedy uczyła się na zaliczenie. Niby miałam pomalować ściany na kolorki, ale męczyłam projekt w AutoCadzie przez dwie godziny... aż wolę nie myśleć, że musiałabym te budynki jeszcze stworzyć od zera, a nie tylko pokolorować. A siostra określiła Cada jako najprostszy program, który ma.
A dokumentacja Warszawy - dużo tego masz? I tylko zdjęcia, czy coś jeszcze?
 

DeletedUser474

Guest
Odp: Teoś

Tylko zdjęcia, łącznie na aparacie widnieje numerek 2900 tyle aparatem zrobiłem zdjęć ale około 1000 to dokumentacja. Pierwsze zdjęcia tego typu zrobiłem chyba jakoś 3 lata temu prawie. Na forum o którym pisałem mam 3000 postów ponad. ale ogólnie napisałem tylko 1 spory artykuł na temat stadionu narodowego i jego budowy (do gazetki szkolnej) a tak to nie pisałem nic. Nie mam pomysłu na prowadzenie takiej strony. Albo inaczej samemu nie ma sensu, lepiej jak by było kilka osób. Ale od tego jest forum więc taki pomysł raczej odpada. Może kiedyś. Zobaczymy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Teoś

Zawsze się możesz spróbować podłapać pod istniejące serwisy Warszawskie, pomagając im podszkolić umiejętności i potem zabrać się za coś samemu. Chociaż tak właściwie to nie bardzo wiem, czy/jakie takowe serwisy istnieją, bo z codziennego życia kochanej stolicy wiem tylko, że takowa ciągle żyje, czasami coś więcej.
I na razie Cię więcej może już nie dręczę pytaniami:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Teoś

Najciekawsze według Ciebie co zrobiłeś w 3d ? ;p
 
Do góry