Tempo podczas walki

  • Rozpoczynający wątek HakerMan
  • Data rozpoczęcia

Chcecie możliwość zmieniania tempa gry w czasie bitwy ? Umili grę

  • Nie, niech bitwa trwa nadal długo.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    12
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
W serii Heroes w opcjach jest możliwość zmienienia tempa wykonywania ruchów w czasie walki : wolno, normalnie, szybko i natychmiast. Podobnie chcecie w FoE ??
 

DeletedUser586

Guest
Odp: Tempo podczas walki

Powiem Ci szczerze, że myślałam o tym samym. Po paru bitwach zaczęły mnie irytować powolne ruchy armii... Przydałaby się tak opcja :)
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Tempo podczas walki

Co prawda jest już przyśpieszenie walki lecz jest to tylko jedna opcja całkowicie automatyzująca i przyśpieszająca gre. Byłbym za prowadzeniem tempo x2 x4 x8
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Tempo podczas walki

Cała przyjemnosc prowadzic samemu rozgrywke, ale teraz poniekąd rozumiem, dlaczego ja mam dwa razy wiecej pkt z walk niz kolejny gracz a walk mam 2 razy mniej, czyzby automat dawal taki efekt^^

Ale oddalem głos na tak oczywiscie, rozumiem, ze speed rozgrywki moze byc wazny...lubie rozszerzenia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tempo podczas walki

Ilość punktów walki nie zależy bezpośrednio od tego, czy grasz sam, czy z automatem. Jeżeli w walkach głównie podbijasz kolejne sektory i atakujesz graczy, którzy mają wystawioną pełną obronę, to za każdą wygraną walkę dostajesz jakieś 1000-2000pkt, zależnie od Twoich strat. Jeżeli reszta z rankingu atakuje głównie graczy mających na obronie dwóch lub trzech włóczników, ich nagroda za wygraną walkę to co najwyżej 360pkt (np. za pokonanie dwóch włóczników, którzy nie zadadzą żadnej rany, przy zadowoleniu 120% otrzymasz 240pkt).

Tempo gry nie jest obecnie irytująco wolne, jak dla mnie, ale opcje mogą się przydać. Chociaż wystarczyłoby normalnie i natychmiast. Jednak pomysł popieram.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tempo podczas walki

i tu również temat ucichł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry